קורסי בוקר שיפתחו לך דלתות בעולם ההייטק

תוכן עניינים

הבוקר הגיע. כוס קפה, סטוריז, חדשות ומה עכשיו? יש מי שמחפשים את עצמם בבקרים ואחרים – לומדים. קורסי בוקר מהווים אופציה נהדרת לרכוש מקצוע מבוקש בהייטק, לקדם את הקריירה ולמקסם את הזמן שעומד לרשותכם במיוחד עכשיו בתקופת הקורונה המאתגרת.
בין אם אתם בחל”ת או בין עבודות או פשוט עובדים במשמרות ומחפשים מה להכניס למשבצת של תחילת היום כדי להשיג יותר – קורסי בוקר תפורים עליכם!

מכללת ג’ון ברייס מציעה בשלושת הסניפים תל אביב, חיפה וירושלים מגוון קורסי בוקר הממוקדים במקצועות המבוקשים היום בהייטק עם כל היתרונות שאתם מחפשים במסגרת לימודית. אפשרות ללימוד היברידי – פרונטאלי או מקוון או שניהם, קורסים מקיפים ומהירים שמאפשרים לכם להשתלב בתחום כבר בסיום הלימודים, נבחרת מרצים מהתעשייה ותעודה מוכרת ממוסד לימודים נחשב. תוכלו להתייעץ עם יועצי הלימודים ולקבל הכוונה למסלול הבוקר האולטימטיבי עבורכם, ליהנות ממערכות של כיתות וירטואליות או כיתות חכמות, ציוד מתקדם ותכנים פרקטיים לפי המגמות העכשוויות.

מתלבטים מה ללמוד בקורס בוקר? סקירה של הקורסים החמים ללימוד בבקרים.

במה תוכלו לעבוד תוך 4 חודשים בלבד?

לא תאמינו, אבל כשלומדים בתוכנית מרוכזת אפשר להספיק המון. למעשה, יש קורסים שבפרק זמן קצר של 4 חודשים בלבד יכשירו אתכם לתפקידים סופר נדרשים בשוק.
כמו למשל, קורס בוקר בדיקות תוכנה. קורס QA מקנה את הכלים הידניים והפתרונות בזירת האוטומציה לבדיקת תוכנה בטרם היא משתחררת לשוק. כל מוצר עובר בדיקות לאורך הדרך במחזור חיי הפיתוח על מנת למזער את הסיכוי לבאגים, להבין את קצב העלאת הנתונים והאם הפעילות שלו היא לפי המפרט הטכני וכאן נכנסים לתמונה בודקי תוכנה שאחראים לאתר את השגיאות או להציע הצעות לייעול תהליך הפיתוח בהתבסס על הבדיקות שהם מבצעים – זהו תחום פופולארי בו ניתנת הזדמנות לחסרי רקע וניסיון לעשות את הצעדים הראשונים בעולם ההייטק ומכאן להמריא גם לתפקידים נוספים וכן להצליח במבחן ההסמכה ISTQB.

אם אתם מתעניינים כיצד עובד מנוע החיפוש של גוגל, אלגוריתם, תוצאות בדירוג ומחפשים עבודה מרתקת וגמישה יחסית, קידום אתרים הוא הקורס הנכון בשבילכם. קורס SEO מכין אתכם לעבודה בחברות אינטרנט או עם כל עסק שמחזיק אתר והיום, במיוחד מאז פרוץ המגיפה, יותר ויותר גילו את זירת המכירות וזקוקים למקדם אתרים שייקח אותם לפסגה ויעזור להם בהבאת תנועה לאתר.
בקורס לומדים כיצד לבצע אופטימיזציה ברמת המבנה והתוכן, חקר מילות מפתח וביטויי חיפוש, תמהיל קישורים, עבודה עם כלים שקשורים לשיווק דיגיטלי, ניהול קמפיינים PPC וכל מה שצריך לדעת על קידום אתרים בגוגל על מנת לייצר תוצאות וערך ללקוחות בתחום הקידום.

ומה לומדים ב-7 חודשים?

קורסי בוקר רבים ידרשו מכם השקעה של עד 7 חודשים, שזה פרק זמן סביר בהחלט לכל הידע שאתם עומדים לקבל בדרך המקצועית ביותר ואפשרות להשתלב במקצועות סופר מבוקשים.
קורס JAVA למשל נמשך כ-7 חודשים ויאפשר לכם לתכנת ולפתח בשפה הפופולארית ביותר. לימודי JAVA מעניקים את הידע בתכנון, יישום ותחזוקה של יישומים בשלבים שונים, זיהוי בעיות, בדיקת יישומים ועוד.
אבטחת מידע היא היום נושא בוער על סדר היום לאור המתקפות הרבות ולכן, קורס מגן סייבר שנמשך כ-7 חודשים יכניס אתכם לעניינים ולזירת אבטחת המידע עם כלים ופרקטיקות למניעת חדירות, ניהול אירועי תקיפה במרחב הווירטואלי .
לימודי סייבר מספקים את הידע הנדרש גם בכל הנוגע לזיהוי חוליות חלשות, רגולציה בתחום והכנת משימות ותהליכים להתמודדות עם אתגרי הסייבר. בוגרי הקורס יכולים להשתלב בתפקידים במחלקות IT וסייבר במגוון רחב של ארגונים.
קורס פופולארי בזירת התקשורת הוא ניהול רשתות שנמשך כ-5 חודשים ומהווה נקודת זינוק לעבודה בתחום ה-IT לרבות ניהול שרתים, אבטחת מידע, Microsoft Azure כאשר הקורס גם מכין את המשתתפים לקראת הצלחה בבחינת ההסמכה היוקרתית הבינלאומית MCAAA. הכשרה שמסייעת מאוד בקבלה לעבוד בתור מנהל רשתות.
בתחום פיתוח תוכנה קיים ביקוש רב לבוגרי קורס Full stack אשר יכולים לפתח לצד לקוח וצד שרת מקצה לקצה. קורס full stack developer שנמשך כחצי שנה יכשיר אתכם להיות מפתחי אינטרנט עצמאיים המסוגלים להקים ולנהלי אתרי אינטרנט  וידע בטכנולוגיות הכי חשובות היום כמו PHP, Node.js, Angular.

ללמוד בבוקר

יש לכם רקע מקדים ורוצים לעלות לשלב הבא?

אל תפספסו קורסי בוקר שמיועדים למקצוענים המעוניינים לשדרג או להרחיב את הכיוונים בקריירה.  קורס חוויית משתמש הוא קורס בוקר שנמשך 4 חודשים ונועד להסמיך מאפייני UX UI. קורס זה אומנם מתאים למי שיש רקע בעולם הדיגיטלי כמו למשל, אנשי מקצוע בתחומי האינטרנט והמערכות מידע ומעניק להם את הכלים באפיון ועיצוב ממשקים, תסריטי שימוש ומסעות לקוח, המוח ומערכת היחסים שלו עם ממשק המשתמש, סקצ’ינג, קונספט, ארכיטקטורת מידע ותשתיות ניווט ועוד.

לא רוצים לצאת מהבית בבוקר?

אין בעיה. יש גם קורסים שיאפשרו לכם ללמוד אך ורק מרחוק באונליין בכיתות וירטואליות מתקדמות – קורסים בתשתית הטכנית הנדרשת להעברת תכני הלמידה, אינטראקציה עם המרצה ועוד.
קורס עיצוב גרפי הוא אחד מהם והוא יכשיר אתכם בעבודה עם התוכנות הנפוצות בעיצוב גרפי ביניהם פוטושופ (וזו הסיבה שרבים קוראים לו קורס פוטושופ אבל הוא הרבה יותר מזה) כולל עיצוב לאינטרנט ולמובייל, כך שבסיום הקורס תוכלו לעבוד בתחום במגוון ערוצים ולהציג גם תיק עבודות בסיום לימודי עיצוב גרפי.
מוזמנים לגלות את קורסי הבוקר של מכללת ג’ון ברייס בתחום המבוקש ובמתכונת המועדפת עליכם >>

תוכן עניינים

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...