כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול NET FULL STACK.

תוכן עניינים

העתיד בידיים של פול סטאק דוט נט

היום מסתמן ביקוש גבוה במיוחד למפתחי FULL STACK המתמחים בפיתוח FULL STACK ממוקד בפלטפורמת הפיתוח של מיקרוסופט NET.

פיתוח NET. הוא פיתוח של יישומים לסביבת עבודה מיקרוסופט ומשמשת ליצירת יישומים בכל סביבות העבודה של מיקרוסופט לרבות מחשבים, אינטרנט, ניידים וטכנולוגיית ענן. מדובר בסביבת הפיתוח הנפוצה ביותר בארגונים ולכן, מגייסים מחפשים מראש מפתחים שיכירו את כל רבדי הפלטפורמה ויוכלו לספק מענה מקיף בסביבות פיתוח NET.

מה לומדים כדי לעבוד ב-NET FULL STACK.?

הדרך המקצועית ביותר לבנות קריירה בתחום היא לגשת לקורס NET FULL STACK. המכשיר מפתחי פול סטאק בסביבות פיתוח מתקדמות מבית מיקרוסופט כמו Visual Code & Visual Studio המיועדת לפיתוח תוכניות מחשב ואתרי אינטרנט אינטראקטיביים. באמצעות Visual Studio ניתן לפתח מגוון אפליקציות ומשחקים לכל מכשיר הפועל על מערכת הפעלה Windows.
כמו כן, לומדים הסטודנטים בקורס פול סטאק דוט נט, תכנות מונחה עצמים במספר שפות תכנות כמו שפת Typescript, שפת HTML ושפת פיתוח JAVASCRIPT ותכנות ב-C# – שפות חובה למפתחי פול סטאק. בנוסף, בניית ארכיטקטורה נכונה למערכות, פיתוח דפי WEB בהתאמה ישירה לעולם המובייל, פיתוח פלטפורמת מערכות WEB מורכבות באמצעות Angular 2.0 , עבודה עם בסיסי נתונים ועוד.
מטרת העל של הקורס היא להקנות לסטודנטים יכולת תכנות ופיתוח תוך הכרות עם מגוון שפות תכנות וסביבות פיתוח נפוצות של מיקרוסופט בפלטפורמת פיתוח dot net, זאת על מנת שתהיה להם יכולת פיתוח צד לקוח ויכולת פיתוח צד שרת בסביבות מיקרוסופט ואפשרות לבצע אינטגרציה אופטימלית, לבנות ולתחזק המערכות באופן רוחבי.
מי שמתעתד ללמוד net full stack. ישמח לגלות שהקורס לא דורש רקע בתחום התכנות ומתאים לבעלי רקע בסיסי בלבד בפיתוח תוכנה. הקורס כולל עבודה מעשית ויישום החומר הנלמד וכן מחייב הגשת פרויקט מסכם.

יוצאים לתעשייה – הזדמנויות לקריירה בתחום NET FULL STACK.

עם סיום הקורס, ייפתחו בפניכם דלתות למגוון משרות: עבודות פיתוח כמו C# developer, פיתוח NET. ופיתוח JAVASCRIPT, Front-End Web Developer וכמובן Senior Full stack Developer ובהמשך Full Stack Team Leader. מגייסים למשרות FULL STACK מחפשים ידע רב בסביבת NET. ובפיתוח WEB (במשרות full stack web developer) ואגב, לבעלי ידע ב-ANGULAR יש יתרון רב בהתמודדות על משרות שונות.
ניתן לעבוד בחברות אינטרנט, חברות העוסקות בתשתיות מובייל, פיתוח אפליקציות, חברות תוכנה בתחומים שונים כמו פיתוח מוצרי תוכנה לזירה הפיננסית ועד פיתוח תוכנות לאבטחת מידע. בסופו של דבר, פול סטאק דוט נט הוא הבסיס למגוון משרות ומאפשר להתפתח לתפקידי פיתוח וניהול נחשקים במיוחד בתעשיית ההייטק.

תוכן עניינים

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...