קורס ניהול רשתות – לימודי ניהול רשתות לתחילת קריירה ב-IT הסבה והכשרה

תוכן עניינים

הקורס מכסה מגוון רחב של נושאים בתחום החומרה והתוכנה, בניית עמדות לקוח ושרתים בארגון, ומעניק את הידע הנדרש כדי להתחיל, כבר בסיום הקורס, לעבוד בניהול רשת של ארגונים קטנים / בינוניים ובהמשך של ארגונים גדולים.

מהו קורס ניהול רשתות ?

קורס זה כולל מספר מודולים אשר כל אחד מהם מהווה נדבך חשוב בהכשרת איש מקצוע בתחום ה- IT. הקורס מצריך ידע בסיסי בלבד מצד הלומד, ומעניק את כל הידע הרלוונטי ללומדים.
בקורס נושאים כגון ידע טכני במבנה המחשב, יצירת חשבונות משתמש, נהלי אבטחה, מה עושים כשיש עומס על הרשת ועוד ביצוע משימות כגון ניהול ושחזור מחיצות בדיסק הקשיח של המחשב והגדרת ה- BIOS של המחשב לפעולה תקינה.
מודלים נוספים עוסקים בניהול עמדות קצה מסוג Windows (כולל Windows 2008), מבוא לרשתות תקשורת כולל הבנת המבנה של הרשת וסוגי התקנים בשימוש (Router, Switch וכו’), ניהול שרתים (שרתי קבצים, DNS ו- DHCP), ומגוון תחומים בניהול רשתות ארגוניות.

למי מתאים קורס ניהול רשתות ?

קורס ניהול רשתות מתאים לכל מי שרוצה תעודת כניסה לעולם ה- IT, שתאפשר לו מידית בסוף ההכשרה, להשתלב בתעשייה רחבה זו, תוך ניצול הידע והכלים שרכש בניהול רשתות בארגון.
הקורס גם מהווה קדם חשוב לפני קורסים מתקדמים יותר, כגון MCSA, וקורסים בתחום שרתי UNIX/LINUX.

הזדמנויות תעסוקה

הקורס פותח צוהר רחב לעולם ה- IT ומאפשר ללומדים להשתלב בהמשך במגוון חברות, בתחום ההייטק או מחוצה לו, במתן שירותי IT על מוצרי Microsoft.
עולם ה- IT כולל מגוון רחב מאוד של אפשרויות תעסוקה – היות שכל ארגון בינוני בימנו, משקיע רבות בטכנולוגיות מידע, על מנת לתמוך בצרכיו, ומוצרי ה- Windows Server ומערכות הפעלה של Windows נפוצות ביותר בהרבה מהארגונים הללו.
תעודת הסמכה מסוג MCSA (כפולה – 2008/2012) מגבירה את הסיכויים להתקבל לעבודה בחברות שונות.
חשוב לציין שמהיבט של פיתוח הקריירה, קיימים קורסים מתקדמים יותר, כמו MCSA ו- MSCE.

כיצד לבחור קורס מנהל רשתות

על מנת שתהיו מוכנים בצורה מיטבית לעבודה מעשית כבר בסוף ההכשרה, חשוב שתבחרו בבית ספר עם ניסיון עשיר בקורסים למנהלי רשתות, ובקורסים מתקדמים יותר – כגון MSCA ו- MSCE.
בנוסף, היות שקורס זה מעניק את ההכשרה הפרקטית לפני העבודה עצמה, חשוב להתרשם מרמת המקצועיות והניסיון של המדריך בו ולוודא שיש לו ניסיון עשיר מעבודה בתחום כך שיוכל לתת לכם כלים מיטביים לפתרון בעיות שתתקלו בהן במהלך עבודתכם.

תוכן עניינים

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...