איך למצוא עבודה בהייטק ללא ניסיון

תוכן עניינים

עבודה בהייטק ללא ניסיון

“התקבלת”, אתם חולמים שהמגייס יגיד לכם בסיום הריאיון ומכאן תתחילו את הדרך המובטחת לזירת ההייטק. תהיו חלק מקהילה שצומחת בקצב מסחרר ועומדת בחזית הטכנולוגיה, שנהנית מתנאים מפנקים ומשכר גבוה ומהזדמנויות שמעבירות את המסר – שברגע שנכנסת – השמיים הם הגבול.

אבל חלומות לחוד ומציאות לחוד. מצד אחד, זה לא מופרך שתתקבלו לעבודה בהייטק מבלי שעבדתם יום אחד בתחום ומצד שני, על מנת שזה יקרה חשוב להגיע מוכנים. הכוונה במוכנים היא מכווני מטרה ועם ההכשרה הנכונה.
בעידן בו הביקוש גובר על ההיצע, יותר ויותר חברות בהייטק פותחות את השערים בפני מועמדים ללא ניסיון ומאפשרים להם ללמוד ולצמוח בתוך החברה.
הגמישות בקבלה לתעשייה מאפשרת למי שהרגע סיים צבא או שב מהטיול הגדול או פשוט החליט בשלב מסוים בחיים לשנות כיוון מקצועי להייטק לעשות את הצעד הראשון ולהגיע רחוק.
כמובן שכדי להתקבל, חייבים לשפר את תנאי הפתיחה ולהגיע מוכנים לעולם האמיתי עם תעודה מוכרת בתעשייה של קורס מקצועי אשר הקנה לכם את הכלים לבצע את העבודה בפועל, כדי שהמעסיק יבין שאולי אין לכם את הרקע –  אבל יש לכם את הידע!

ישנם מקצועות שמהווים ספתח מצוין לקריירה בהייטק – הם מבוקשים, הם מתגמלים, הם מעניינים והם מספקים נקודת זינוק לקידום. לפניכם הכרות עם הבולטים מבינם:

תבדקו איך המקצוע הזה יעבוד עבורכם

מי שמחפש עבודה בהייטק ללא ניסיון חייב להכיר את המקצוע QA – בודק תוכנה. צוות הבודקים אחראי לביצוע בדיקות יסודיות ומקיפות בכל מוצר טכנולוגי לפני שהוא יוצא לשוק.
הודות לקדמה הטכנולוגית המואצת, הבודקים היום יכולים לזהות תקלות ולתקן ליקויים ולשפר ביצועים באמצעות בדיקות אוטומציה בשילוב בדיקות ידניות.
לחברות הטכנולוגיה יש צורך בבודקי QA ואפשר להתקבל לקורס QA ללא רקע או ניסיון בתחום ועם התעודה והידע הנרכש להתקבל לעבודה בתחום גם ללא ניסיון ממשי בעבודה בבדיקת תוכנה.
התחום מתאים מאוד למי שמקפידים על דיוק, בעלי תשומת לב לפרטים הקטנים ומיומנות לפתרון בעיות, בעלי משמעת עצמית ומיומנויות תקשורת וחיבה לעבודה בצוות.
העבודה בתחום בדיקת תוכנה כוללת, בין היתר, כתיבת תוכניות בדיקה, בדיקות מערכת, בדיקות אבטחה, נגישות, בדיקות אינטגרציה, רגרסיה ועוד.
כדי לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר כדאי להכיר לפחות ברמת מתחילים שפות מחשב וכן כלי בדיקה. מדובר בעיסוק מאתגר ועם זאת יצירתי שדורש גמישות מחשבתית והעוסקים בו נהנים מלמידה מתמדת ותנאים מתגמלים, קהילה חזקה תומכת ואפשרויות קידום רבות.

חוויית למידה בדרך לחוויית משתמש

בעידן הדיגיטלי בו המסע שעובר הלקוח בפלטפורמות קריטי להצלחה ולאנשי UI/UX השפעה משמעותית על אופיים והאפקטיביות של ממשקים שונים.
מעצב חוויית משתמש אחראי, בין היתר, על אפיון הניווט, יצירת wireframes, מפת אתר, פיתוח תוכן, עיצוב האתר, ממשקים ומערכות, מפיתוח אב טיפוס ועד התוצר המוגמר.
נדרשת, בין היתר, שליטה בתוכנות וכלי עיצוב וכן בשפות קוד ומבחינה אישיותית – נטייה טכנית, כישורים אנליטיים, כישורי תקשורת ועבודה בצוות.
ניתן להתקבל לשורותיו של קורס חוויית משתמש ללא רקע קודם ולהשתלב בתחום במגוון חברות וסטארט אפים מסוגים שונים גם ללא ניסיון.

לא צריך ניסיון כשיש פייתון

שפת התכנות הפופולארית פייתון נדרשת למגוון פרויקטים בתעשיית ההייטק וזו הסיבה שמי שילמד אותה סולל לעצמו דרך למבחר מקומות עבודה.
פייתון היא שפה נפוצה ברמה גבוהה, שתומכת במודולים וחבילות שונות ורלבנטית לתחומים רבים כמו מדע נתונים, למידת מכונה, אוטומציה, בניית אתרים ועוד.
השפה הינה שפה בקוד פתוח עם קהילה חזקה ותומכת ומשתמשים בה במגוון פרויקטים מסוגים שונים – פיננסים, חינוך, שיווק ועוד. השפה פשוטה יחסית ללמידה וידידותית במיוחד למתחילים בקידוד, כך שינכם זקוקים לידע קודם וגם לא לניסיון קודם לצורך השתלבות במקומות עבודה.

מבוקשים מקצה לקצה

מה קורה כש-JAVA  פוגשת ב-FULL STACK? נוצר מקצוע נדרש: FULL STACK JAVA.
כאן למעשה מדובר במפתח שיכול לפתח יישומים שונים ולהעניק מענה גם לחזית וגם לחלק האחורי ולחסוך עלויות רבות לארגון. מפתחים אלה אחראים על מחזור החיים המלא של פיתוח התוכנה. מה שנקרא: מהתפיסה ועד לפריסה.
אומנם ניתן להיכנס לתחום גם ללא ניסיון, אבל חשוב לעבור הכשרה מקצועית מוכרת בתעשייה ולדעת, בין היתר, HTML, CSS ו-Javascript. בסיס נתונים SQL-Server ועוד.

לשווק את עצמכם גם ללא ניסיון

אין ספק שהרבה מקידום מקצועי ומציאת עבודה בהייטק ללא ניסיון קשורים בשיווק העצמי שתעשו לעצמכם. ברגע שתבחרו ללמוד מקצוע מבוקש בתעשייה במקום מוכר – יהיה לכם גם יותר קל להעביר את המסר למגייסים שאתם מועמדים אטרקטיביים.
אם יש תחום שיכול גם לקדם אתכם וגם לסייע לכם להשתלב בתעשייה באמצעות כלים אפקטיביים, הרי זה שיווק דיגיטלי.

קורס שיווק דיגיטלי יעניק לכם את ארגז הכלים המלא לשיווק בדיגיטל – קידום במנוע חיפוש, אסטרטגיה, בניית מערך קישור, בניית קמפיינים, אופטימיזציה, שיווק ברשתות החברתיות ועוד.
אל תתנו לחוסר ניסיון לעצור מבעדכם להיכנס בהייטק. למדו את הקורסים הנכונים שיקדמו אתכם למקומות הנכונים >>

 

 

מחפשים עבודה? היכנסו לעמוד המשרות שלנו ובחרו משרה מתוך מגוון עצום!

תוכן עניינים

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...