PHP/Full Stack Web Developer – לאכול את כל העוגה

מה לומדים במסגרת הקורס? ומדוע כל כך מומלץ להירשם אליו? המאמר הבא יספק את התשובות לשאלות אלה ואחרות.

מה עושה מפתח פול סטאק?

Full Stack Web Developer הוא למעשה מפתח WEB הבונה בצורה רוחבית רכיבי פיתוח הנמצאים במערכת ומחבר אותם. בסוף הדרך, הלימודים מכשירים מפתחים המכירים את כל המודולים כמו את כף ידם ומסוגלים לענות על כל צורך של הלקוחות הסופיים של פרויקט מוגדר, תוך ניתוח המצב מכל נקודת מבט ובאופן מלא.

מפתחי ווב פול סטק מקבלים שני תפקידים חיוניים. הראשון הוא פיתוח צד לקוח (Client Side). המטרה כאן היא להתאים את הפיתוח להתקדמויות הטכנולוגיות של השנים האחרונות, תוך התאמה לשכלולם של המכשירים הטכנולוגיים, הטלפונים הניידים ודפדפני האינטרנט. הצגת המידע באמצעים אלה היא כיום מגוונת ואפילו אינסופית, כך שהמפתח צריך להכיר את כל האפשרויות במטרה ליצור ולהציג בצורה חכמה את כל המידע או התוכן. חלק זה של הלימודים עוסק בתכנות, אשר רכישת הידע והמימוש שלו הם בסביבת JavaScript.

החלק השני בעבודת מפתח ווב פול סטאק הוא פיתוח צד שרת (Server Side), שאפשר להתבונן עליו בתור החלק הלוגי הנמצא "מאחורי" הממשק שנבנה עבור המשתמש, ממשק שיוצר תקשורת עם השרת ומשגר אליו בקשות בשם הלקוחות. כיום הדרישה היא להתמודדות עם כמות עצומה של נתונים, כך שהמפתח פועל בדרכים שונות כדי להבטיח שחישוב התשובות, טעינת המידע והאחסון ייעשו ללא דופי. העיסוק המעשי בחלק זה של עבודת המפתח הוא בשתי סביבות ה-Back-End המבוקשות לפיתוח Web-Servers כיום: Java Script ו-PHP. אחסון המידע, פרמטר מרכזי אחר שנכנס לתוך המשוואה, מקבל מענה במסגרת העבודה עם מסדי נתונים מובנים (MySQL) ואחסון מידע לא מובנה/לא עקבי (MongoDB).

יש להדגיש בהקשר הזה את ההתפתחויות הטכנולוגיות האדירות של השנים האחרונות, ששיפרו עוד יותר את ארגז הכלים של המתכנת והביאו לכך שהוא יכול למצוא גם את הפתרונות המורכבים ביותר תוך פרק זמן מינימלי – כל עוד הוא מבין באופן מלא את חוקי המשחק. כדי לעשות זאת, עליו כבר להירשם לקורס מקיף בתחום.

היום שאחרי הלימודים

מפתחי ווב פול סטאק נמצאים בנקודת פתיחה מצוינת כשהם יוצאים לשוק העבודה בתום הלימודים, או אפילו במהלכם. התפקיד נחשב לאטרקטיבי ובעל חשיבות מכרעת, כאשר המפתח הופך לאחד מאנשי המפתח בארגונים, בחברות ובמוסדות שונים בכל תחומי הפעילות ובסדרי גודל משתנים.

המפתח מעניק פתרונות לצרכים הנקודתיים של לקוחות אלה, עם האפשרות לפיתוח פלטפורמות בהתאם לבקשה שלהם. העובדה שהמפתחים מרכזים אצלם את כל הידע, החל מהקצה הראשון (הלקוח) ועד לקצה השני (השרת), מביאה לכך שהליך הפיתוח בארגונים הופך ליעיל יותר, כאשר הארגונים אף עשויים לחסוך בעלויות התפעול שלהם – פשוט מכיוון שאין להם צורך במספר בעלי מקצוע נפרדים, שכל אחד מהם יפעל בנישה ספציפית אחת בלבד.

מבחינת הקריירה, זהו תפקיד שהשכר העומד בצידו הוא נאה במיוחד, כאשר עבור המפתחים יש אלף ואחת דרכים להתפתח לאורך הדרך. ניתן להתבונן על הקורס גם בתור קרש קפיצה למקצועות חמים אחרים בעולם פיתוח ה-WEB, תוך הבנה תיאורטית ומעשית של כל היסודות עליהם מבוסס התחום.

לפרטים אודות קורס Full Stack הקליקו כאן >>

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...