פיתוח קריירה בעזרת קורס מקצועי

תוכן עניינים

תתעוררו! העולם המקצועי משתנה

תמיד כדאי להיות חשופים לבשורות מהשטח, בין אם שמועה על סטארט אפים פורצי דרך או מקצועות מבוקשים, דירוגי שכר ואלטרנטיבות לרכישת השכלה המשתלבות בדיוק עם סגנון החיים שלכם. זכרו שמי שלא יתאים את עצמו לשינויים המהירים בתעשייה עשוי למצוא את עצמו מאחור…

קורסים מקצועיים פופולאריים במיוחד בתעשיית ההייטק בה הפרקטיקה חשובה לא פחות מהתיאוריה. זירת ההייטק משתוקקת לעובדים שיגיעו כבר בסיום לימודיהם עם הידע הנחוץ הרלבנטי ביותר בשטח.
לקורס מקצועי ערך רב בקידום הקריירה וכל אחד יכול לבחור את ההכשרה המעשית המועדפת בהתאם לתחום בו ירצה להשתלב, בין אם כתפקיד ראשוני לאחר צבא ובין אם במסגרת מסלול הסבה ושינוי קריירה או שדרוג מקצועי.

מהם היתרונות הבולטים של קורסים מקצועיים לעתיד? כל מה שחשוב לדעת לפני שבוחרים את הצעד הבא…

הכישורים המקצועיים הנדרשים בענף

נתחיל מהרווח המקצועי. המעסיקים היום מחפשים מועמדים המצוידים בכלים מעשיים, שיכולים לקפוץ למים מהרגע שהם מגיעים למשרד, מיד עם סיום לימודיהם.
קורסים מקצועיים מתמקדים בהקניית כלים וידע המותאמים בדיוק לצרכי התעשייה המשתנים ומעניקים לכם יתרון תחרותי משמעותי על פני מועמדים שלמדו מזמן. כמו כן, אלה מפצים על חוסר הניסיון התעסוקתי.
נבחרת המרצים של הקורסים לרוב מגיעים מתוך התעשייה ומעודכנים בכל המגמות העכשוויות, הכלים הכי חדשים, הפלטפורמות הטרנדיות והלימודים עצמם שונים מלימודים אקדמיים בכך שהם שמים דגש על פרקטיקה. איך לבצע בפועל, כולל הגשת מטלות, עמידה במשימות ובמבחנים שתואמים למשימות שתקבלו בעבודה עצמה באותו תחום. תוכלו ליישם את החומר הנלמד בשטח ובאופן מידי.

הסמכות בינלאומיות – הדרך לפרוץ קדימה

קיימים קורסים מקצועיים המקנים את הידע הנדרש למבחני הסמכה בינלאומיים. כלומר, במידה ותעברו בהצלחה את מבחני ההסמכה תינתן לכם אפשרות בזכות תעודת ההסמכה הבינלאומית להגיש מועמדות למשרות ברחבי העולם ולגשר כך על הפער בין לוקאלי לגלובלי. לעבוד בתחום בכל מקום בו מוכרת ההסמכה שלכם.

הגמישות קובעת – ללמוד בקצב שלכם

יתרון בולט בהכשרות מקצועיות טמון במתכונת לימודים גמישה. לא חייבים לעזוב את כל מה שהכרתם לטובת שינוי מקצועי ולהתחיל מחדש. אפשר לשלב עם לימודים מקבילים או עם עבודה קיימת. שילוב הקורס המקצועי בחייכם יאפשר לכם להתמיד בקור ולהגשים חלום לשינוי מקצועי בלי שינוי קיצוני באורח החיים.
לאחר סיום הקורס אפשר לבצע הסבה הדרגתית מתחום קיים לתחום חדש מבלי לוותר על רשת הביטחון של עבודה קיימת. ניתן לבחור בין לימודי יום ללימודי ערב – גמישות שמעלה את הסיכויים להצלחה בלימודים עצמם.

התחלה חדשה ללא רקע

מרבית הקורסים המקצועיים מאפשרים לכם להמציא את עצמכם מחדש ללא דרישות קודמות. כלומר, אם תרצו להפוך עכשיו לבודקי תוכנה או מקדמי אתרים, לא תצטרכו להתבסס על ידע קודם ותוכלו לרכוש את הידע המעשי הרלבנטי לתחום במהלך הקורס עצמו.
קורסים ללא תנאי קדם מתאימים לכל אחד בעל מיומנויות מחשוב בסיסיות – המקפצה לעולם ההייטק מכל תחום אחר, בכל תקופה בחיים.

הזדמנות לשדרוג מקצועי

קורס מקצועי מתאים גם למי שעובד כבר במקצוע ומעוניין להעשיר את הידע ולהתקדם. חפשו קורסים המותאמים למקצוענים ובעלי ניסיון ורקע בתחום המעוניינים להכיר טכנולוגיות ופלטפורמות חדשות ולהעצים את הידע המקצועי הקיים כדי להיות רלבנטיים לצרכי התעשייה המשתנים בקצב מסחרר.

כיצד לבחור קורס בהתאמה אישית?

בשלב הראשון, כדאי לעבור ייעוץ הכוונה מקצועית על מנת לקבל רשימת רעיונות לקורסים שיכולים להתאים לכם. לפי תכונות אישיותיות, כישורים מקצועיים, סגנון חיים.
* כדאי לערוך סקר שוק על מנת להבין מהם המקצועות הנדרשים כיום המככבים גם בטבלאות שכר ומה תרצו לעשות על פי העדפות ספציפיות – למשל, עבודה מהבית, עבודה מול מחשב, עבודת צוות, עבודה עם קהל. בשלב השני, כדאי להתמקם בבית ספר להכשרות מקצועיות מוביל ומוכר בשוק, כך שקורות החיים שלכם ייראו אטרקטיביים יותר עם תעודה מאותו בית ספר מקצועי.
* בחרו מוסד לימוד שמסייע לבוגריו בשדרוג קורות החיים והכנה לראיונות עבודה וגם קישור למעסיקים פוטנציאליים או השמה מקצועית. המסלול עצמו חשוב – האם תלכו לבסיס או למורחב מלכתחילה, לימודי יום או ערב ומהם השינויים בחיים שתצטרכו לבצע על מנת להתאים את ההכשרה המקצועית לשגרה שלכם.
* השוו עלויות של קורסים מקצועיים ובדקו אופציות למלגות או סבסוד, למשל, מימוש הפיקדון לחיילים משוחררים.
* על מנת להתרשם מקרוב, תוכלו להגיע גם לצפייה בשיעור לדוגמא ולחוות את תהליך הלמידה ולהבין אם אתם מתחברים לסגנון ההוראה ולתכנים.
* עברו היטב על הסילבוס, בדקו מי הם המרצים והתחילו ללמוד בטיימינג הנכון עבורכם, כאשר אתם פנויים טכנית ומנטאלית לקריירה חדשה…שיהיה בהצלחה!

 

מחפשים עבודה בתחומים טכנולוגיים? לחצו כאן והיכנסו לעמוד הדרושים שלנו>>

תוכן עניינים

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...