חולמים לפתח קריירה בעולם ההייטק? הקורסים המקצועיים שיפתחו לכם דלתות

תוכן עניינים

לפניכם 3 הצעות לקורסים מקצועיים, שיפתחו לכם דלתות בהייטק. שלא תגידו לא ידענו.

הקורס: ניהול רשתות תקשורת ותשתיות ענן – MCSA

מה לומדים: קורס ניהול רשתות תקשורת ותשתיות ענן הקורס מכשיר מנהלי רשת לתפקידי ניהול רשתות תקשורת בארגונים. הוא כולל הכרות מקיפה בטכנולוגיית מידע, בין היתר, עם השרתים המתקדמים בתחום. לדוגמא: מערכות ההפעלה החדשות מבית מיקרוסופט כמו Windows Server 201, מערכת ההפעלה לצד הלקוח Windows 10 . כמו כן, הוא חושף בפני הסטודנטים הכרות מעמיקה עם פלטפורמות הענן Microsoft Azure ו- Amazon Web Services וכן פתרונות אבטחת מידע מבית היוצר של Check Point.

מדוע כדאי ללמוד: תפקידים רבים היום בעולם ה-IT מבוססים על ידע בניהול רשתות וקורס זה עונה על הצורך לגייס מנהל רשת הבקיא בטכנולוגיות חדשניות בשוק, כמו תשתיות ענן, מערכות ההפעלה רבות השימושים של מיקרוסופט. הקורס אף מסייע לניגשים לבחינות ההסמכה לקראת השגת תואר MCSA: Windows Server 2016 עמו ניתן להשתלב בתעשייה בתפקידי מפתח בניהול מערכות מידע ותשתיות.

אפשרויות תעסוקה: עם סיום הקורס, ניתן להשתלב בתפקידים שונים של ניהול רשתות, לעבוד כטכנאי מחשבים PC, אנשי סיסטם ועוד.

הקורס: פיתוח אפליקציות אנדרואיד

מה לומדים: לימודי פיתוח אפליקציות למובייל למערכת הפעלה מסוג אנדרואיד. הקורס מקנה רקע בפיתוח בשפת JAVA, תכנות מונחה עצמים, טכנולוגיית XML לייצוג מידע ואלמנטים ויזואליים, כולל פיתוח אפליקציות לאנדרואיד ופיתוח צד שרת. נושאים נוספים בקורס פיתוח אפליקציות הם פיתוח לתחום הרכבים החכמים, השעונים החכמים והטלוויזיה החכמה במטרה שמראש האפליקציות המתוכננות יוכלו לרוץ בהמשך גם על מוצרים טכנולוגיים מתקדמים.

מדוע כדאי ללמוד: עם נתונים אופטימיים כמו שהמשתמש האמריקאי מוריד בממוצע 3 אפליקציות ביום ובחנות גוגל פליי לאנדרואיד יש כבר מעל 2.2 מיליון אפליקציות זמינות להורדה, מסתמן שתחום האפליקציות הולך וצובר תאוצה מיום ליום. יזמים רבים וחברות מסחריות שוקדים על פיתוח אפליקציות ממשחקים ועד אפליקציות שימושיות ליום יום ומכאן גם הביקוש הגבוה למפתחי אפליקציות, שידעו לבצע פיתוח אפליקציות לאנדרואיד ברמה המקצועית ביותר.

אפשרויות תעסוקה: יש הרבה מאוד עבודה בפיתוח אפליקציות, בין אם בבניית אפליקציה בחברות מובייל ומדיה או בפיתוח תוכנה ופיתוח אפליקציות עצמאיות למי שיש רעיון למיזם או סטארט אפ ומעוניין לפתח אבטיפוס אשר ימחיש למשקיעים כיצד האפליקציה תפעל וכדומה.

הקורס: QA

מה לומדים: כדי להשתלב בתחום של בדיקות תוכנה QA, חשוב להכיר לעומק מערכו הפעלה כמו לינוקס ווינדוז וכן את ארכיטקטורת המחשב. בקורס נלמדים תהליכי בדיקה ידניים וכן שימוש בכלי בדיקה אוטומטיים, כולל סוגי בקרה שונים, כלים לניהול בדיקות לאינטרנט ולמובייל. הקורס מהווה הכנה לקראת בחירת ההסמכה היוקרתית והבינלאומית ISTQB היחידה בעולם בדיקות התוכנה.

מדוע כדאי ללמוד: אף חברה לא משחררת תוכנה או מוצר לשוק מבלי שהתבצעו עליו כל הבדיקות האפשרויות להבטחת איכות מקסימלית. יש דרישה לבודקי תוכנה איכותיים שידעו לבצע בדיקות ידניות ואוטומטיות, לפקח על תהליכי בדיקה, לעמוד בקשר עם מפתחים ומתכנתים וכן בפעילות מול גורמים שונים בחברה כמו אנשי אסטרטגיה, מנהלי שיווק, מנהלי מוצר כדי להתאים מראש את המוצר לחזון של החברה ולוודא שתהליך הבדיקה יעמוד בלוח הזמנים שנקבע מראש, בתקציב נתון וכדומה.

אפשרויות תעסוקה: בוגרי קורס QA יכולים לאייש תפקידים של בודק תוכנה QA, להתקדם לתפקידי פיתוח תוכנה או ניהול צוות בדיקת תוכנה, ניהול מוצר במגוון רחב של חברות ממשרדי משמשלה דרך חברות תוכנה, טכנולוגיה, אינטרנט ועד תעשיות ביטחוניות.

תוכן עניינים

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...