מהם תחומי התעסוקה בהם נדרשים בודקי תוכנה?

תוכן עניינים

היכן תוכלו לעבוד בתור בודקי תוכנה? מספר אלטרנטיבות על קצה המזלג…

האפליקציה שעובדת בשבילכם

עולם האפליקציות לא מפסיק להתחדש עם יישומים חדשניים, אך על מנת שאפליקציה אכן תעמוד בדרישות האפיון המקוריות ובסטנדרטים שהציבה החברה המפתחת, יש צורך בבוגרי קורס בדיקות תוכנה. התפקיד כולל לרוב עבודה מול מפתחים, כתיבת תסריטי בדיקה וביצוע הבדיקות בפועל לאורך תהליך פיתוח היישום, משלב האפיון ועד עדכון גרסאות חדשות לאפליקציה. מדובר בתחום מרתק ודינאמי להפליא.

עולם הביג דאטה מחכה לכם

אנחנו חיים בעידן הביג דאטה ובאופן טבעי, מגוון רחב של חברות הפועלות בתחום ה-BI מחפשות בודקי תוכנה. מדובר בהזדמנות מצוינת לשלב בין העולם הטכנולוגי לעולם המידע.
אנשי QA בחברות אלה משתייכים לרוב לקבוצת בקרת איכות ואבטחת המידע, ועל ידי בדיקות אוטומטיות וידניות, בודק בחברות אלה יכול לבדוק נושאים הקשורים לכמות נתונים גדולה, שלמות הנתונים, דיוק הנתונים, השוואה אוטומטית של נתונים, הערכת טכנולוגיות בעיבוד נתונים ועוד. לתחום זה יש חשיבות רבה לידע ב-SQL ברמה גבוהה.

מוכרים בדרך האיכותית ביותר

ענף הסחר האלקטרוני כובש את העולם עם פלטפורמות איקומרס מתקדמות וחברות רבות נכנסות לתחום ומוסיפות פיצ’רים, תוכנות, פלטפורמות עצמאיות על מנת לשפר ביצועי מכירות, לשדרג אתרי סחר מרמת מילוי טפסים ועד ביצוע התשלום המקוון, אימות קודי הנחה למכירה ועוד.
תפקידו של בודק תוכנה קריטי להצלחה בתהליכי סחר אלקטרוני, משלב בדיקת חוויית המשתמש דרך כל תרחישי הגלישה וארגון המידע באתר, ביצוע בדיקות באתר סחר בלי לפגוע בחוויית הגלישה. יש לזכור שלקוחות רבים נוטשים אתרי סחר בגלל באג שלא אפשר להם להמשיך ברכישה ולכן, עבודתו של בודק תוכנה כה חיוני לפעילות מסחר תקינה. בתפקיד זה ניתן לעבוד בחברות שמפתחות אפליקציות סחר, בחברות פיתוח WEB, פלטפורמות אבטחת מסחר אלקטרוני ועוד. העבודה מתמקדת הן בבחינת ממשק UI והן בבחינת ממשק UX וכן בפיצ’רים שונים של אבטחת מידע, ארגון המידע ועוד.

הביטחון בידיים שלכם

ככל שמתרבים איומי הסייבר, כך עולה הביקוש לבודקים בזירת הסקיורטי. הבודקים מבחינים בפריצות אבטחה כבר ברמת הקוד, בודקים אם התוכנה עומדת בכל דרישות האבטחה הפונקציונליות ומסייעים למפתחים לתקן ולעדכן את רמת האבטחה, לאמוד את רמת הסיכון ולבחון אילו אזורים באתר או בתוכנה פגיעים יותר ועוד. מדובר בשילוב מעניין בין אבטחת מידע לבדיקת תוכנה ומקפצה גם למי שירצה להיכנס לתחום אבטחת המידע בעתיד דרך בדיקת תוכנה.
בודקי תוכנה נחשפים להזדמנויות קריירה מגוונות ויכולים להשתלב במקומות עבודה רבים מתעשיות ביטחוניות ועד חברות המשלבות בין תוכנה לחומרה. קורס בודק תוכנה יעניק לכם את הכלים הנחוצים להגיש מועמדות לתפקיד הנחשק בחברות מכל הסוגים.

תוכן עניינים

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...