4 קורסים פופולאריים בעולם התוכנה שיפתחו לך דלתות בעולם ההייטק

בניגוד לסברה הרווחת, משרות רבות בעולם הייטק אינן מצריכות תואר אקדמי ובמקרים מסוימים, אף לא ניסיון ממשי. ידע עדכני ותעודה מקצועית מככבים ברשימת הדרישות. לכן, אם אתם מעוניינים להשיק קריירה בהייטק, קיימים מספר קורסים פופולאריים בזירת התוכנה שיעזרו לכם לסלול את הדרך קדימה. לפניכם סקירה של ארבעה מהם המעניקים את הכלים הנחוצים לעבודה בענף.

מיישמים את הפוטנציאל – פיתוח אפליקציות

המספרים מדברים בעד עצמם: על פי אתר statista, בשנת 2020, האפליקציות לנייד צפויות להניב הכנסות של 189 מיליארד דולר באמצעות חנויות אפליקציות ופרסום בתוך האפליקציה. החל ממרץ 2017, היו 2.8 מיליון אפליקציות זמינות בחנות Google Play ו -2.2 מיליון אפליקציות זמינות בחנות האפליקציות של אפל, שתי חנויות האפליקציות המובילות בעולם. עם נתונים כאלה מרשימים אין ספק שפיתוח אפליקציות הוא אחד הג'ובים הנחשקים בתכנות.
בקורס פיתוח אפליקציות תלמדו לפתח יישומים באמצעות HTML, CSS JavaScript לאייפון ותכנות ב-JAVA למכשירי אנדרואיד, כמו כן יצירת ועיצוב דפי אינטרנט, פיתוח צד לקוח וצד שרת, עיצוב אב טיפוס לאפליקציה על פי מפרט טכני המבוסס על הבנה מעמיקה של עקרונות התכנות לעולם האפליקציות. אין צורך ברקע טכני קודם – הקורס מעניק את כל הנדרש לעבוד בפיתוח אפליקציות.

פיתוח מקצה לקצה – Full Stack

יש מתכנתים המתמחים בצד שרת ויש מתכנתים המתמחים בצד לקוח ויש מקצועני פול סטאק. אלה מכירים את כל השכבות בפיתוח תוכנה ויודעים להעניק מענה בכל שלבי הפיתוח, הן לצד שרת והן לצד לקוח. קורס Full Stack מכשיר מפתחים בעלי ראייה רחבה המסוגלים ליישם את הטכנולוגיות העדכניות ביותר בתהליך הפיתוח כאשר הם מכירים את הפתרונות הדרושים לכל צד.
הקורס מעניק ידע במגוון שפות תכנות והכרות מעמיקה עם מסדי נתונים. בין היתר מכשיר לפיתוח ב-HTML, CSS, JavaScript, PHP, תכנות מונחה עצמים, JQuery ועוד נושאים הרלבנטיים לעבודתו של איש פול סטאק. הקורס אינו מצריך ידע טכני מוקדם ומתאים לכל מי שרוצה להשתלב בעולם ה-WEB.

פיתוח בקוד פתוח – JAVA

ידע בשפת תכנות נפוצה מהווה מקפצה לעולם התוכנה. JAVA הינה שפת תכנות מונחית עצמים הניתנת להרצה על מערכות הפעלה במגוון פלטפורמות והיא גם השפה המרכזית לפיתוח אפליקציות למערכת הפעלה מסוג אנדרואיד. קורס ג'אווה מעניק ידע בתכנות מונחה עצמים, עבודה עם בסיסי נתונים, בניית דפי WEB, ממשקים גרפיים, JEE – פיתוח אפליקציות מתקדמות, התפתחויות עדכניות, כלים לכתיבת קוד מתוכנן היטב ויעיל ועוד.
יתרון בולט הוא שהקבלה לקורס אינה מצריכה ידע טכני. בסיום הקורס, תוכלו לכתוב יישומים ב-JAVA הן בצד לקוח והן בצד שרת, להתמצא בעולם ה-Enterprise מנקודת המבט של JAVA ו-JEE ועוד.

NET. לעבודה בסביבת הפיתוח הפופולארית

פיתוח NET. מאפשר לפתח יישומים המותאמים לסביבת העבודה מיקרוסופט במחשבים, אינטרנט וטכנולוגיית ענן. סביבה זו נחשבת לנפוצה ביותר כיום בארגונים וזו כשלעצמה סיבה מצוינת להתמחות בסביבת הפיתוח NET.
קורס NET. כולל תכנים כמו תכנות מונחה עצמים ב- C#, פיתוח אפליקציות באמצעות Windows Forms, תשתיות שימושיות בעולם ה-NET Framework., הכרות עם מבנה נתונים XML ועם מסדי נתונים, JavaScript, CSS & HTML ועוד. הייחוד בכך שקורס דו נט מועבר בסביבת הפיתוח החדשה Visual Studio. קבלה ללימודים אינה דורשת ידע טכני קודם.

אל תחמיצו הזדמנות לפתח קריירה בעולם התוכנה. למדו קורסים מעשיים המותאמים לדרישות השוק כנקודת זינוק לאיוש תפקידים נחשקים בענף.

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...