להתמקצע באותו תחום או ללמוד תחום חדש?

להישאר בתחום – לעלות מדרגה

אם אתם אוהבים את התחום בו אתם עוסקים, אבל מעוניינים להתקדם ולהרוויח יותר, הגיע הזמן לקורסי הכשרה למקצוענים המתאימים רק לבעלי ניסיון ורקע קודם.
כאשר אתם מציגים בפני המעסיק הנוכחי או מעסיק חדש תעודה שמעידה על ידע מתקדם אתם למעשה נתפסים כמועמדים נחשקים יותר המצוידים בידע עדכני ומוטיבציה להצלחה.
בתעשיית ההייטק הטכנולוגיה מתפתחת במהירות שיא ולכן, כדי להישאר עם יד על הדופק ולהתאים את עצמכם לתעשייה המשתנה חשוב ללמוד קורסים המותאמים למגמות הנוכחיות ולהביא ערך מוסף למקום העבודה. זו הזדמנות לשדרג את הידע, להוסיף עניין לתפקיד הנוכחי או להתקדם על בסיס ההכשרה לתפקיד משמעותי יותר.
אם ניקח לדוגמא את
DevOps Engineer אחד התפקידים המבוקשים היום בתעשייה, שלמעשה מתעסק עם בנייה ותחזוקה של מוצר מותאם אישית ברמות של תוכנה ואדריכלות, הרי שכדי לעבור לתפקיד כזה חשובה מאוד רמת הידע בטכנולוגיות ומתודולוגיות שונות שנועדו לקצר תהליכי פיתוח, כולל הטמעת אוטומציה והתייעלות לפי הצרכים המשתנים בשוק.
מקצועני
DevOps יודעים כיצד לפתח תהליכים בשפת Python , מבינים בשירותי ענן כגון AWS, ארכיטקטורה וניהול ElasticSearch & ELK Stack , ניהול ופיתוח מתקדם ועוד.
הכשרה זו מתאימה אך ורק למי שמגיעים כבר עם רקע בתשתיות של לפחות 4 שנים בסביבות ייצור וענן או בעלי ניסיון כמומחי
IT בסביבות ענן או מפתחים בכירים עם רקע ב-IT, כי ההכשרה מחייבת ידע וניסיון בתחום ומעניקה לאנשי פיתוח, ארכיטקטים וראשי צוותים, בעלי ניסיון ב-IT ותשתיות את האופציה להשתדרג מקצועית בתחום המוכר להם, אבל תחת "כובע" אחר אשר ימצב אותם כמועמדים נחשקים יותר עם יותר אופציות למשרות מרתקות ושכר גבוה יותר.
אז מתי כן תישארו בתחום שלכם, אבל תמקסמו את הפוטנציאל? אם אתם אוהבים את התחום ורואים בו אופק מקצועי לעתיד, מזהים הזדמנות להשתדרג במקום העבודה עצמו בפוזיציה אחרת או רוצים לעבור לחברה אחרת ונדרש מכם ידע מורחב או מתקדם.

לעבור לתחום אחר – לחדש לעצמכם

במידה ואתם מרגישים שמיציתם את התחום הנוכחי, שהוא כבר לא מרגש או מלהיב אתכם ואתם חשים שעמום גובר או לא רואים סיכוי להתקדם ומבינים שיש בחוץ אופציות אחרות שיתאימו לכם יותר או יאפשרו לכם להשתכר טוב יותר, יתכן ששווה לכם ללמוד מקצוע חדש.
אומנם אתם מתחילים בלי ניסיון ביד, אבל עם ידע מעשי בקורס מקצועי במכללה המוכרת בתעשייה השמיים הם הגבול!
כך למשל, קורס פיתוח אפליקציה נחשב לאחד מקורסי ההסבה המועדפים היום, כי בעידן הנוכחי המוצף יישומים עולה הביקוש למפתחי אפליקציות מוכשרים.
קורס פיתוח אפליקציות אינו דורש ידע קודם או ניסיון בתחום ומתמקד בהקניית כלים בפיתוח אפליקציות תוך שימוש בשפת התכנות ג'אווה. היתרון הבולט הוא שתלמידים יכולים להתחיל לעבוד בתחום כבר במהלך הקורס עצמו או אפילו לפתח אפליקציות לעצמם כך שהוא מתאים גם ליזמים שיש להם רעיון ליישומון ורק זקוקים לכלי פיתוח הנדרשים בהפיכת הרעיון לאפליקציה. במקרה של קורס זה תוכלו לצאת לשוק עם ידע מעשי ולפתח אפליקציות למובייל וגם ל-
WEB בעזרת HTML, CSS ו-JavaScript. בדקו אם המעסיק הנוכחי מוכן להציע לכם משרה באוריינטציה אחרת על בסיס ההכרות שלו ורלבנטיות התפקיד החדש או חפשו מקום עבודה אחר בו תתחילו מההתחלה, אבל בתפקיד שיעניין אתכם ויוכל לסייע לכם להשתדרג בטווח הרחוק.

החליטו מה נכון בשבילכם: להתקדם באותה הקריירה או לעשות שינוי קריירה? כך או כך אל תוותרו על מכללה מקצועית המוכרת בתעשייה המציעה מסלולי לימוד פרקטיים ולימודים אצל מרצים מובילים בפורמאט אונליין או פרונטאלי בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...