איך להצליח בעיצוב גרפי?

תוכן עניינים

אנחנו חיים בעידן של מסרים חזותיים, שמציצים אלינו מכל הכיוונים. סורקים תמונות באינסטגרם, קולטים פרסומות משלטי חוצות, גולשים באתרי אינטרנט מסוגננים, רוכשים מוצרים מעוצבים.
רוצים להיות שותפים ליצירה העיצובית הענפה? עיצוב גרפי הוא תחום בו תוכלו לשחרר את הצד היצירתי שבכם, להתחבר לטכנולוגיה המתקדמת ביותר, להפוך חזון למציאות ולהמחיש רעיונות באמצעים גרפיים.
מדובר בכיוון מקצועי בעל פוטנציאל השתכרות גבוה, עניין מתמשך, אינספור אפיקי קידום ופרויקטים מרתקים, אפשרויות לעבוד כשכירים או כעצמאים, לפי בחירתכם, במקום פיזי או מרחוק.

מעוניינים לעבוד כמעצבים גרפיים? לפניכם מספר טיפים מעשיים איך להתניע את הקריירה שלכם בעולם התקשורת החזותית.

לשלוט בתוכנות העריכה הנפוצות

עיצוב גרפי היום מבוסס במידה רבה על תוכנות גרפיות, שמאפשרות למעצבים לברוא יקום שלם, ליצור איורים, לערוך תמונות, לשלב טקסט, להפיח חיים – בין אם מדובר בעיצוב ליישומים, אתרי אינטרנט, סושיאל מדיה או פרינט.
קיימות תוכנות גרפיות משוכללות המציעות פונקציות מגוונות עם כלים חכמים וחשוב להכיר היטב כל תוכנה נפוצה ולדעת כיצד למקסם את השימוש בה, במיוחד בתוכנות כמו Adobe Illustrator, Adobe Photoshop ו-Adobe InDesign, שלכל אחת מהן תכונות שהופכות אותה לחיונית עבור תהליכי העיצוב.

לבנות תיק עבודות כבר בתקופת הלימודים

כמו בכל תחום, גם בעיצוב גרפי יש ערך רב לניסיון מעשי בשטח ולכן, חשוב כבר בשלב החיפוש אחר מוסד הלימודים המבוקש ומסלול ההכשרה הנכון, לבחור היטב ולתת עדיפות למקום לימוד מוכר בתעשייה, שיאפשר לכם לצבור את הידע המעשי תוך כדי הלימודים וליצור פורטפוליו מרשים.
קורס עיצוב במכללת ג’ון ברייס יעניק לכם את כל הכלים החשובים כולל התנסות מעשית ביצירת תיק עבודות להמשך הדרך.

לבחור נישה או סגנון עיצובי ייחודי

פעמים רבות הדרך להתבלט בשוק ולייחד את עצמכם היא לגבש טביעת חותם עיצובית או לבחור בנישה ייעודית בה תרצו להתמקצע. למשל, עיצוב גרפי לאתרי אינטרנט או ליישומים או אפילו עיצוב גרפי לעולם הרפואה או לעולם הפיננסים או עיצוב גרפי בסגנון רטרו וכדומה.
התנסו במגוון רחב של סגנונות ותחומים והחליטו אם יש תחום או סגנון החביבים עליכם במיוחד בהם תוכלו להתמקצע ולצבור ותק ומוניטין.

לחזק את הנוכחות והמיתוג

בין אם אתם מתחילים את דרככם כשכירים בסטודיו לעיצוב או משרד פרסום ובין אם בחרתם בעצמאות, כדאי שידעו מי אתם ומה אתם יכולים לעשות. אף פעם לא מוקדם מדי להתחיל להפיץ את הבשורה שאתם מעצבים גרפיים.
עצבו לעצמכם לוגו, הקימו לעצמכם אתר אפילו של דף אחד עם הפורטפוליו שיצרתם כבר בתקופת הלימודים, פתחו דפים עסקיים בגוגל, פייסבוק, אינסטגרם ולינקדאין, התחילו להעלות פוסטים וסטוריז עם ערך מוסף של טיפים, טריקים עיצוביים, תהליכי עבודה.
חזקו את הנוכחות המקוונת שלכם והתאימו את העיצובים שלכם למדיות השונות.

להשיג פרויקטים לצבירת ניסיון

במקביל לניסיון שתצברו במהלך הלימודים, חפשו לקוחות ופרויקטים, אפילו ללא תשלום בתחילת הדרך או בתשלום מינימלי, זאת על מנת לחדד ולהשחיז את כישורי העיצוב שלכם, להבין את אופן העבודה וההתנהלות עם לקוחות, להכיר את החוזקות ואת החולשות שלכם, לצבור חוות דעת וכמובן – תוצרים.
תוכלו לפרסם ברשתות החברתיות שאתם פתוחים להצעות ולהיחשף גם להצעות שונות במודעות הדרושים.

לשדרג את יכולת העיצוב

המעצבים הגרפיים של היום הם מולטי טסקינג ובעידן הדיגיטלי מצופה מהם לדעת ולשלוט באפיון חוויית משתמש וממשק וכן בעיצוב אתרי אינטרנט ואפליקציות.
לכן, כדאי מלכתחילה לבחור מסלול הכשרה שיוכל לפתוח בפניכם דלתות רבות בעיצוב, כך שמעבר לתוכנות וטיפוגרפיה ויסודות בסיסיים בעיצוב גרפי, תכירו גם שפות תכנות, עיצוב מערכות ואפיון ממשקים.
קורס עיצוב גרפי בג’ון ברייס יאפשר לכם גם להתמחות בפיתוח מוצרים דיגיטליים ועיצוב ואפיון ממשקים – תצאו לשוק העבודה עם כל הכלים האפשריים ותוכלו לבחור את הכיוון המקצועי או להיפתח לכל ההזדמנויות השוות שמחכות לכם שם בחוץ.

לדעת לעבוד עם כלי AI בינה מלאכותית ולהיות יותר טכנולוגיים ומותאמים לשוק העבודה

בעידן המתקדם של היום, אנחנו עדים לכניסת מערכות בינה מלאכותית בעולם הגרפי מידי יום,

אותם כלים יהיו לעזר לכל אלה שיעסקו בעיצוב ויעזרו להם לקדם תהליכים ולשפר מהירויות של עיצוב.

בקורס במכללה אנחנו נלמד על כלים בשם dell e ועל midjourney.

תוכן עניינים

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...