page up
envelopeלהשארת פרטים

הטכנאים של העתיד קורס תחזוקה ותיקון סמארטפונים, טאבלטים וניהול מעבדה

עם העלייה המתמדת בשימוש במכשירי הדור החדש, עלה גם באופן טבעי הצורך במומחים בעלי ידע עשיר ויכולות טכניות גבוהות שיתמכו בהטמעה של מערכות הפעלה מותאמות למכשירים, טכנאים יצירתיים שיעשו את המיטב בתיקון תקלות נפוצות ובלתי שגרתיות, יכירו את שיטות גיבוי הנתונים וסינכרון המכשירים השונים ועוד.
הדרך הטובה ביותר להשתלב בעבודה בתחום הוא באמצעות קורס תחזוקה ותיקון סמארטפונים טאבלטים וניהול מעבדה, שמכשיר את הלומדים לתפקידי שירות וטכנאות בעולם המובייל, בין אם זו עבודה במעבדות תיקונים, בחנויות סלולר, בחברות סלולר.

 

הטאבלט בידיים שלכם

כל אחד בעל זיקה טכנית בסיסית ושליטה במונחים טכניים באנגלית יכול ללמוד את הקורס ובעלות אטרקטיבית מאוד לרכוש מקצוע נדרש ומתגמל לאורך זמן שיחזיר את ההשקעה במהרה.
זכרו ששוק תמיכה טכנית במובייל הוא שוק בעל הכנסות גבוהות ומאפשר גמישות מקצועית גבוהה: ניתן לעבוד בתור שכירים אך גם בתור עצמאים ובעלי עסק בתחום, לתת תמיכה במעבדות או שירותי תיקון פרטיים ואף לנהל את העסק באמצעות אתר אינטרנט.
יש הזדמנויות רבות להתפתח בתחום, כיוון שזה הוא עולם דינאמי שלא מפסיק להתחדש בגרסאות מערכת ההפעלה וברגע שמפצחים את ה- DNA של מכשיר אפשר לתת שירות למכשיר בהתאם לכל חידוש טכני.
כמו כן, מכשירי סמארטפון וטאבלטים ידועים כמכשירים רגישים עד מאוד ולכן לעוסקים בתחום צפויה עבודה רבה.

 

"מצילים את הסמארטפון" - מה לומדים בקורס?

המשתתפים בקורס תחזוקה ותיקון סמארטפונים טאבלטים וניהול מעבדה לומדים על עולם הסלולר העכשווי בהתבסס על ידע מעשי מתוך עולם התוכנה.
הקורס מקנה לסטודנטים את הידע הדרוש להכרות של כל מערכות ההפעלה שקיימות כיום בשוק: מערכת הפעלה אנדרואיד הרצה על מכשירי סמסונג, HTC, סוני, LG ועוד, מערכת הפעלה iOS רצה על מכשירי אפל השונים לרבות מכשירי אייפון.

 

תוכנית הקורס, שנכתבה על ידי שי מזרחי מנהל אתר iPhones.co.il, כוללת הכרות עם הגרסאות השונות, רכיבי המכשיר, לימודים של חנות האפליקציות במכשירים, החלפת מודולים ועוד.
מחד, הקורס תיאורטי וכולל סקירה מקיפה על עולם הסלולר כדי לתת רקע ללומדים ומאידך, הוא מאוד פרקטי ומלווה בשימוש בציוד חדיש ומתקדם כגון: הלחמות רכיבים, שימוש במיקרוסקופ, בלאוור לחימום צ'יפים, ספק כוח מעבדתי.
בוגרי הקורס ידעו להתמודד עם הגדרת חשבונות מיילים, לפרק ולהרכיב כל מכשיר במהירות ובקלות, למצוא ולאפיין תקלות חומרה שונות. במסגרת קורס תיקון סמארטפונים וטאבלטים, ירכשו הסטודנטים את הידע הנדרש לעבודה מקצועית במעבדת תיקונים: הלחמת חלקים, טיפול בקורוזיה, השמשת רכיבים ועוד שיטות להצלת המכשיר שהופקד במעבדה כדי להשיבו לעבודה.

 

הכנה ישירה לעבודה

שיווק הוא חלק בלתי נפרד מההצלחה. במהלך הקורס מתרגלים הסטודנטים תסריטים לקבלת מכשיר והתנהלות מול לקוח וזוכים בשפע של טיפים תוך התייחסות לעבודה בתחום בעולם האמיתי.

קורסים בתחום שיכולים לעניין אותך

icon
קורס תחזוקה ותיקון סמארטפונים, טאבלטים וניהול מעבדה

235 שעות אקדמאיות

שוק הסמארטפונים והטאבלטים נמצא בעליה מתמדת ומרשימה. בישראל נמכרים מדי שנה כ-2.5 מיליון מכשירי סמארטפון. יותר ויותר אנשים עושים שימוש בסמארטפון וטאבלט ...
ספרו לי עוד
ספרו לי עוד

נשמח לייעץ, ללוות ולענות על כל השאלות

סניף מועדף

אני מסכים/ה שג'ון ברייס הדרכה תשתמש במידע למטרות שיווק, דיוור ישיר ומשלוח פרסומות באמצעי הקשר שמסרתי, ותכלול אותו במאגר המידע של החברה, והכל בכפוף למדיניות הפרטיות של ג'ון ברייס הדרכה וקבוצת מטריקס הזמינה כאן.

המידע שייאסף יישמר במאגר מידע מס' 700019285 הרשום בפנקס מאגרי המידע. להסרה בעתיד פנה/י לדוא"ל infomail@johnbryce.co.il או לטלפון: 03-7100777.