דברים שאתם חייבים לדעת לפני לימודי FULLSTACK

אם אתם מחפשים כיוון מקצועי בהייטק ואתם אוהבים מולטי טסקינג, פול סטאק FULL STACK הוא בהחלט תפקיד שכדאי לכם להכיר.
אלה הם תוכניתנים שמתכנתים יישומים מקצה לקצה, front end ו-back end   ואמונים על החלק אותו הם מפתחים, מתחילתו ועד סופו וזאת הם יכולים לבצע בשל השליטה שלהם בסט טכנולוגיות רחב.

מתכנון ועד פריסה

תוכניתי פול סטאק יודעים כיצד לקבל החלטה נבונה באיזו שפה וטכנולוגיה להשתמש בהתאם לאופי וסוג הפרויקט וכן לבצע את האינטגרציה הנכונה בין הרכיבים. הם יכולים לבצע את הקידוד ולייעל את הממשק בין אם הם החליטו להתמקד בפיתוח אפליקציות או בפיתוח אתרי אינטרנט.
הידע המקיף שלהם מאפשר חיסכון משמעותי לארגונים, כי יש מי שיכול לפתח חלק משמעותי בפרויקט בכוחות עצמו.
מפתחים אלה יכולים לחסוך זמן ועלויות של הפרויקט, לתקן באגים במהירות – הם הרי מכירים את המערכת השלמה ולכן יכולים לשפר את היעילות וההתקדמות של הפרויקט ולוודא שהאפליקציה או האתר עומדים בדרישות הפונקציונאליות.
איש פולסטאק יודע לתת את המענה המקצועי, גם במקרים בהם ישנן בעיות תקשורת או עיכובים כלשהם בתהליך. כשפולסטאק אחראי על חלק מסוים הוא יכול להתקדם עם החלק עליו הוא אמון לאורך מחזור החיים ובקצב שלו, לפתור תקלות ולאפשר פיתוח מהיר יותר כולל שדרוגים ותחזוקה במידה ונדרשים.

מה צריך לדעת כדי להיות פול סטאק?

כדי לבסס קריירה כפול סטאק יש ללמוד ולשלוט במגוון שפות תכנות כמו HTML ,CSS ,JavaScript וכן ב- Python ,Java ,R ,Ruby ,Node.js ,PHP. יש להכיר ולהבין במסדי נתונים כמו MySQL, MongoDB, ממשקי API ושרתי אינטרנט, אפיון ועיצוב UI.UX.
נדרשת גם היכרות עם שיטות Agile ועם מערכות ההפעלה, כולל Windows, macOS ו-Linux, ארכיטקטורת אתרים, פיתוח רספונסיבי לאתרים התומכים בגלישה בהתקנים ניידים, כתיבת פרוצדורות, הכרות עם כלים כמו GIT ו-SASS.
התכונות שמאפיינות מפתחים אלה הם לרוב תשומת לב לפרטים, יכולת אנליטית, התמודדות טובה עם ריבוי משימות, מיקוד בתוצאות.
הבסיס לעבודה בתחום היא ההבנה של הקצה הקדמי ביחס לקצה האחורי. כאשר הקצה הקדמי מתייחס לכל הרכיבים אשר משתמשים מקיימים עמם אינטראקציה ישירה בעוד הקצה האחורי מתייחס לטכנולוגיה של מאחורי הקלעים ומי שמוגדרים כפול סטאק למעשה מתייחסים בעבודתם לכלל הארכיטקטורה הקדמית והאחורית מרמת הקונספט, האב טיפוס ועד התוצר המוגמר.  העבודה היא גם עצמאית וגם לרוב בשילוב עם מגוון המחלקות – QA, ניהול פרויקטים ועוד.
בתעשייה גובר הביקוש למפתחי full stack – זהו תפקיד מאתגר ומגוון הנמצא בחוד החנית הטכנולוגית המהווה גם נקודת זינוק לקידום באופן רוחבי התעשייה ולתפקידי ניהול בכירים. תוכלו ליהנות משכר גבוה, שבתחילת הדרך כבר נע בין 20-25 אלף שקלים לחודש.

קורס FULLSTACK  בדרך להצלחה

כדי לבצע דריסת רגל ראשונה בתחום כדאי לחפש קורס FULLSTACK  מעשי ומקיף בדגש על טכנולוגיות ואפליקציות WEB שנועד להכשיר מפתחים המסוגלים להקים ולנהל אתרי אינטרנט, לנהל ולהציג תכני באתרי אינטרנט ולתת מענה טכנולוגי מקצועי לצד שרת ולצד לקוח.
בחנו מקרוב את הסילבוס של הקורס וודאו שהוא כולל תכנים חשובים הקריטיים לעבודתו של תוכניתן פול סטאק כמו עקרונות HTML, כל מה שחשוב לדעת על CSS, Bootstrap , Java Script, GIT, Web Services, JQuery ועוד כשיש להתייחס גם לתמהיל הלימוד של הקורס – למידה עצמית ואימונים בהכנת פרויקטים לצד למידה פרונטאלית בכיתה אצל מרצים מהשורה הראשונה.
קורס פול סטאק בג'ון ברייס מכין את בוגרי הקורס שעמדו בדרישות לאחד המקצועות הנחשקים היום בעולם ה-WEB תוך דגש על פרקטיקה וידע שיכול לשמש אותם לעבודה מיד עם סיום הקורס.

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...