להיות מנהל אבטחת מידע CISO

תוכן עניינים

המידע הוא הנכס היקר ביותר של הארגון ועם סיכוני הסייבר המתרבים כיום, תפקידו של מנהל אבטחת מידע – CISO הופך לחשוב יותר מתמיד.
CISO הם ראשי התיבות של Chief Information Security Officer – ג’וב נחשק היום בארגונים מכל הסוגים. מה עושה קצין אבטחת מידע ראשי, מה לומדים והיכן כדי להפוך לקצין אבטחת מידע ראשי? כל התשובות בכתבה שלפניכם.

כל מה שרציתם לדעת על קריירה כ-CISO

מנהל אבטחה ברמה עליונה הוא מקצוען אבטחת מידע, שמתמחה בפרויקטים ובפעולות אבטחת מידע הממונה על אבטחת נכסי המידע של הארגון, תשתית ואבטחת IT.
ברוב המקרים הוא לא זה שמיישם פתרונות האבטחה בפועל אלא הוא זה שמוביל את האסטרטגיה לאבטחת מידע בארגון.
התפקיד כולל הערכת סיכוני סייבר, כולל הכרות עם האיומים השונים ומניעת אובדן נתונים ומניעת הונאות והטמעת אמצעי אבטחה מתקדמים.
זהו תפקיד שרואה את התמונה המלאה כולל תכנון תוכנית אבטחה אסטרטגית מקיפה ויישומית המבוססת על תשתית ה-IT ופתרונות האבטחה שיש להטמיע.
מעבר להובלת אירועים ביטחוניים, ל-CISO גם אחריות מקצועית בביצוע הנחיית עובדים ותדרוכם בכל הנוגע לכללי אבטחה וכן ביצוע ביקורות שהפעילות נעשית תחת ההנחיות.
לקצין אבטחה ראשי יש את היכולת לזהות ולהעריך סיכונים פוטנציאליים על מנת להימנע מתקריות שישפיעו על הביזנס.
התוכנית שהוא מגבש ועליה הוא מפקד מבוססת על סוג החברה, המערכות, ארכיטקטורת האבטחה, אבל גם על תקנות ורגולציה.
הראייה הרחבה של קצין אבטחת מידע מאפשרת לו לזהות סיכונים ופריצות והוא גם אחראי לוודאי שיתקיים הטיפול הנדרש בפרצות אבטחה אלה.
CISO מתעדכן כל עת בחידושים הטכנולוגיים הקיימים על מנת לייעל את תשתית האבטחה של הארגון.
יום בחייו במשרד כולל ביסוס נהלי אבטחה והתאמת אבטחת המידע גם בהתאם לפעילות העסקית של החברה והכנת הארגון עם המשאבים הנכונים להתמודדות עם האיומים והאתגרים השונים.
קצין אבטחת מידע ראשי יגבש את המתווה מהבחינה האסטרטגית אך הוא גם יפקח על התפעול והאופרציה של המדיניות כולל מההיבט התקציבי. כתיבת מסמכי תכנון, מסמכי אפיון, ניהול דרישות והסכמים וכן איתור טכנולוגיות.
התפקיד דורש עבודה צמודה עם היחידות העסקיות והבנה של יישום האבטחה בכל המערכות והשירותים הטכנולוגיים שיעמדו במדיניות ובתקנים.
זו הסיבה שמי שמאייש את התפקיד נדרש לכישורים טכניים גבוהים וגם לחשיבה עסקית ויכולת ניהולית בהובלת צוות אבטחת מידע.

קורס CISO – המקפצה לניהול בכיר בזירת אבטחת המידע

לימודי אבטחת מידע הם הדרך לאייש את המשרה המבוקשת של קצין אבטחת מידע ראשי בארגון שברוב המקרים מדווח ישירות למנכ”ל.
נדרש ידע בתחום אבטחת מידע ובמקרים רבים כולל עולמות ענן, ניסיון בתכנון והטמעת מערכות סייבר כאשר מהות התפקיד היא גם פונקציה של אופי הארגון והפרויקטים.
קורס CISO יכשיר אתכם לתפקיד של מנהלי אבטחת מידע בכירים ויקנה לכם ידע רחב בעולמות התוכן הנדרשים לביצוע התפקיד בצורה המקצועית ביותר.
מכללת ג’ון ברייס מציעה קורס CISO עם חיבור עמוק לתעשייה המקנה ידע בארכיטקטורה של אבטחת מידע, תקיפה של מערכות מחשוב ורשתות תקשורת, ניהולי אירועי סייבר כולל סיוע בהכנה לבחינות הסמכה בינלאומיות של – ISACA – האיגוד לביקורת ואבטחת מערכות מידע וכן פרויקט מעשי המלווה את הקורס ומאפשר הטמעת כלים ושיטות הגנה בסייבר.
קורס CISO של ג’ון ברייס מציע את התכנים העדכניים ביותר בתחום כולל ליווי מקצועי של חברת Integrity המובילה בישראל ביעוץ וניהול סיכונים בתחום ביקורת ואבטחת מידע ושילוב הרצאות אורח של CISO  ובכירים בעולמות אבטחת מידע.
בנוסף, הלימוד הוא במתכונת היברידית וניתן לבחור בלימודים פרונטאליים או מרחוק ב-LIVE CLASS כיתה חכמה שמעניקה את כל מה שדרוש ללמידה חווייתית ויעילה מרחוק.
העתיד כ-CISO מתחיל כאן.

תוכן עניינים

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...