הסמכת VMWARE כל מה שחשוב לדעת

תוכן עניינים

בעידן בו ארגונים רבים מנסים לצמצם את עלויות החברה – גובר השימוש בפלטפורמות וירטואליזציה.
חברת התוכנה VMware הינה חלוצת שוק הווירטואליזציה – תוכנות המחקות שרתים פיזיים באמצעות מערכת שרתים וירטואליים או מדמות רשת כך שיישומים יכולים לתפקד ללא תלות בחומר או הדמיה של שולחן עבודה – וכיום היא החברה המובילה בשוק הווירטואליזציה בפיתוח פתרונות וירטואליזציה בשוק ה-IT (טכנולוגיות מידע).

ווירטואליזציה למיקסום ביצועים במינימום עלויות

הפתרונות של VMware  מאפשרים להפעיל, לנהל, לחבר ולאבטח אפליקציות בענן ומכשירים בסביבת הפעלה משותפת – לייעל את העבודה ולחסוך בעלויות תוך גמישות מקסימלית ומענה לצרכים העסקיים הדינאמיים.
ההחברה מציעה יישומים למחשבים שולחניים וגם לשרתים ועוד והמוצרים כוללים גם כלי ניהול רשת ואבטחה.
מודל הענן של VMware מאפשר ללקוחות לבצע שינויים טכנולוגיים, בין אם זה בענן פרטי פנימי או ציבורי או מודל היברידי וכך לבנות את הענן הטוב ביותר בהתאמה לצרכיהם.
במרצות השנים התרחבה החברה לתחומי טכנולוגיה נוספים כמו אוטומציה ותשתית שולחנית וירטואלית ומציעה מגוון חבילות תוכנה לארגונים. 

מה לומדים כדי לעבוד עם מוצרי VMware?

על מנת שהפתרונות יוטמעו וינוהלו בדרך הטובה ביותר ארגונים מחפשים היום אנשי סיסטם המנוסים ב- VMware.
ישנם קורסים המקנים לאנשי סיסטם את הכלים הדרושים לשימוש בפתרונות של החברה ובעיקר
בהתקנה, הגדרה וניהול של VMware vSphere® 7,הכוללת את VMware ESXi™ 7 ו-VMware vCenter Server® 7. קורס המכין לניהול תשתית vSphere עבור ארגון בכל גודל ובעיקר לשימוש יעיל ב-vSphere , מוצר הווירטואליזציה של השרתים המתקדם והפופולארי ביותר של VMware הממלא תפקיד חשוב בווירטואליזציה של שרתים.
יש להכיר את כל התכונות שלו על מנת להבין גם איך הן פועלות יחד. בקורס לומדים, בין היתר, על מערכת ההפעלה ESXi שמיועדת לשימוש בשרתי ווירטואליזציה , החשיבות של VMware Tools™, ארכיטקטורת שרת vCenter ועוד.
בסיום הקורס כבר תדעו לתאר את מרכז הנתונים המוגדר בתוכנה, להסביר את רכיבי vSphere ותפקודם בתשתית, להתקין ולהגדיר מארחי ESXi, לפרוס ולהגדיר את VMware vCenter® Server Appliance™, ליצור ולנהל מאגרי נתונים  של VMware vSphere® VMFS ועוד.

לצאת לשוק העבודה עם הסמכה נחשקת

כדי להיתפס כמקצוענים בעיני מעסיקים חשוב לעבור בהצלחה את מבחן ההסמכה של VMware. קיימות מגוון הסמכות של VMWARE הבוחנות את הידע של הנבדק בטכנולוגיית הווירטואליזציה העדכנית ביותר. ככל שעולים בהסמכות כך רמת המומחיות מתקדמת וההסמכות מאמתות למעשה את הכישורים הנדרשים לשילוב הטכנולוגיה שמניעה גם את התוצאות העסקיות.
VMware מציעה סוגים שונים של הסמכות כגון:
הסמכות VMware Certified Professional (VCP) מיועדות לאנשי IT המתקינים, מגדירים, מנהלים ומייעלים פתרונות VMware והיא מחייבת בחינה לכל גרסה של המערכת.
הסמכת VMware Certified Design Expert (VCDX) היא רק למי שכבר יש את הסמכת VCP ומקנה כישורים כמו בהערכת צרכי הלקוח, ביצוע Design של המערכת לארגונים גדולים.
הסמכת VCTA-DCV מעידה שלמוסמך יש הבנה בסיסית של מושגי וירטואליזציה ו-vSphere.
בעל ההסמכה מפגין ידע בטכנולוגיית של מרכז הנתונים ותפיסות בסיסיות של פתרון בעיות. לבעל VCTA-DCV יש גם ידע בניהול משאבי ענן ותפיסות רשת בסיסיות.
הסמכת VCAP מאמתת ידע מתקדם בסביבות ורכיבי מחשוב של משתמשי קצה, כמו גם הידע הנדרש להמליץ ולעצב פתרונות VMware כדי לעמוד ביעדים ובדרישות ספציפיות. הסמכה זו המוכרת בתעשייה משפרת את המומחיות ומוכיחות שיש לכם הבנה בעקרונות ומתודולוגיות עיצוב וירטואליזציה של מרכזי נתונים.

היכן עוברים מבחני הסמכה של VMware ?

ההסמכה היא הכרה רשמית בכישורים המקצועיים שלכם ופותחת אפשרויות רבות להמשך הדרך המקצועית שלכם!
מכללת ג’ון ברייס הינה מרכז בחינות הסמכה בינלאומי מטעם חברת VMware.
זכרו ששווה מאוד להתכונן ולהשקיע בבחינות ההסמכה, כיוון שמדובר ברמות הסמכה בינלאומיות שיכולות לפתוח דלתות בחברות בארץ ובעולם בתפקידי IT מבוקשים. החברה מעדכנת את התוכנות והמוצרים כך שתמיד טוב גם עם ההסמכה להתעדכן בקהילה מה חדש ולהעניק לארגון את הידע העדכני והיעיל ביותר וליהנות גם מהיוקרה שנלווית להסמכה. 

תוכן עניינים

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...