מה בעצם צריך כדי להיות PHP/Full Stack Developer

תוכן עניינים

הביקוש למפתחי PHP/Full Stack נחשב לגבוה בשל העובדה שבעל מקצוע מאפשר להצעיד את אלה שנעזרים בשירותיו הרבה יותר מצעד אחד קדימה: כיוון שהוא חולש על כל צדדי התהליך יכולים הגורמים הנעזרים בשירותיו לחסוך בזמן ובכספים גם יחד, כאשר הם לא נדרשים להעסיק מספר אנשי מקצוע – תחת זאת, מפתח הפול סטאק הוא שמפתח את המודולים ומחבר ביניהם. הידע העצום של מפתח סטאק בפיתוח, פועל יוצא של הליך ההכשרה והלימודים שהוא עבר, מביא לכך שהוא מהווים את חוד החנית מבחינה טכנולוגית וארגונית.

 

מפתחים אלה יכולים לבצע את עבודתם תוך רתימת הידע שלהם, על פי צרכי הארגון, מבלי שגורמים אחרים מתערבים ועלולים לשבש את העבודה. המודעות הגדולה לכל יתרונות התפקיד מגדילה את הדרישה לאנשי מקצוע בתחום, שנהנים מצדם משלל אפשרויות לעבודה וכן מאפיקי קידום והתפתחות מגוונים.

 

יתרון בולט נוסף של המקצוע הוא שניתן לקחת אותו ללא מעט כיוונים. באמצעות הלימודים ניתן לעסוק בפיתוח אינטרנט ובהקמה של אתרים על כל רבדיהם, אך גם להיות מוכשרים כ-Web Masters שינהלו ויציגו תכנים באתרי אינטרנט בכל רמות המורכבות. הכשרה חשובה אחרת היא כ-Full Stack, כלומר אנשי מקצוע שיוכלו לספק מענה מקיף הן בצידו של השרת והן בצד הלקוח. העובדה שנחשפים במהלך הלימודים למגוון כלים וטכנולוגיות – דוגמת PHP, CSS3, HTML5, MySQL, Server Side Scripting ועוד – מגדילה עוד יותר את אפשרויות התמרון והבחירה. בוגרי הקורס מקבלים את כל הכלים הנדרשים להם בעיסוק בשלל תחומים, יחד עם הרקע התיאורטי שיאפשר להם לבצע את העבודה שלהם על פי הספר ובהתאם לדרישות הלקוחות.

 

מכל אלה, קורס תכנות PHP/Full Stack נחשב למומלץ מאד אפילו בתחום הייטק האטרקטיבי, כשחשוב לזכור דבר נוסף: זהו קורס שמאפשר לפתוח את הדלת לעולמות הפיתוח והאינטרנט כמכלול.

 

תנאי הקבלה לקורס PHP/Full Stack

יש לציין כי תנאי הקבלה לקורס מפתחי פול סטק עשויים להשתנות בהתאם למדיניות של המוסד שמציע אותם. בסוף הדרך, כל מי שמעוניין לעסוק בתחום צריך להיות בעל ידע בתכנות והבנה מלאה במודולים, דרישות סף שיסייעו לו לבצע את עבודתו. הקורסים המקיפים העוסקים בתחום מתמקדים גם בנקודות האלה, ומכאן שאפשר להגיע למסקנה חד משמעית נוספת: קורס מקיף ומקצועי הוא בבחינת רכישת המקצוע, על כל היבטיו ורבדיו.

 

ככלל, הקורס מתאים לכל מי שמעוניין להתמקצע בתחום האינטרנט והתכנות, בדגש על עולם ה-WEB. גם מועמדים ללא רקע או שהרקע שלהם בתכנות ל-WEB הוא מינימלי עשויים להתקבל אליו. הקורסים מיועדים גם לבעלי תואר ראשון או הנדסאים בכל אחד מהתחומים, אם כי גם כאלה שסיימו 12 שנות לימוד “בלבד” עשויים בהחלט להתקבל אליהם. התנאים הבסיסיים הם יכולות עבודה מול מחשב, 12 שנות לימוד ויכולת גבוהה באנגלית ובמתמטיקה, כפי שאמור להראות מבחן הנערך בשלב המיון. בנוסף, על המועמדים לעבור ראיון אישי או ייעוץ להכוונה מקצועית.

 

הבשורה החדשה בתחום הוא קורס NET FULL STACK. המכשירה מפתחי פול סטאק לפיתוח רחב היקף ומגוון בסביבות מחשוב מיקרוסופט בהם נעשה שימוש בשפת פיתוח.NET בין היתר, בוגרי הקורס יוכלו להשתלב בפיתוח מערכות IT בסביבת מיקרוספט, לייצר פיתוחים לצד שרת בסביבות מיקרוסופט, לבצע אינטגרציה בין צד לקוח לצד שרת, להכיר לעומק כלי פיתוח מתקדמים דוגמת Visual Code & Visual Studio ולהשתלב כמפתחי פול סטאק בתחום ה-web.

תוכן עניינים

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...