היתרונות בלימודי JAVA

משירות הסטרימינג המוסיקלי "ספוטיפיי" דרך מנוע החיפוש הגדול בעולם "גוגל" ועד שירות הזמנת ההסעות "אובר" – אינספור יישומים פופולאריים מבוססים על שפת התכנות JAVA, אחת השפות המבוקשות ביותר בשוק העבודה.
המתעתדים לפצוח בקריירה בעולם התכנות בוחרים ובצדק ללמוד קורס JAVA, שיעניק להם את הכלים החשובים ביותר לפיתוח בשפה זו וליהנות מכל היתרונות המופלאים של JAVA.
על פי נתוני שכר המפורסמים באתר AllJobs, מפתחי JAVA בארץ יכולים להרוויח 19,576 ₪
ועל פי אתר Glassdoor, מפתח Java מדורג במקום ה-9 ברשימת 50 המשרות הטובות ביותר של בשנת 2022.
מלבד שביעות רצון גבוהה ושכר מתגמל, אספנו עבורכם עוד סיבות טובות מדוע ללמוד JAVA ומהן ההזדמנויות התעסוקתיות שלימודי שפה זו יפתחו בפניכם:

גמישות היא שם המשחק –  Write Once – Run Anywhere

בכל הנוגע ל-JAVA מדובר בשפה חינמית ברמה גבוהה ובקוד פתוח, שפה רב תכליתית ורב גונית שאינה תלוית פלטפורמה, כך שניתן להריץ אותה על מערכות שונות. כלומר, צריך לכתוב בה פעם אחת והיא תרוץ בכל מקום כפי שאומר המוטו של JAVA.
בנוסף, ישנה ספרייה רחבה עם כלי פיתוח ולכל אפשרויות הרחבה עבור המתכנתים – יש לה ספריות קוד פתוח כמו, Google Guava, Apache Commons  ועוד.
JAVA יצאה לאוויר העולם כבר בשנת 1991 הודות לג'יימס גוסלינג והצוות שלו ב-Sun Microsystems אבל היא כל הזמן עוברת עדכונים וזוכה לתכונות חדשות שהופכות אותה ליותר חדשנית ויעילה ואטרקטיבית ללמידה וליישום.

יישומים מגוונים מבוססי JAVA

באמצעות JAVA ניתן לפתח מגוון רחב של יישומים ממערכות דרך יישומי GUI לחוויית משתמש ועד פלטפורמות מסחר אלקטרוני ומערכות Enterprise.
ב-JAVA משתמשים בשלל תעשיות כולל ביג דאטה, בקונסולות משחק בגיימינג, מערכות שירותי פיננסים, יישומי ענן ויישומים עסקיים, ובזכות Java Enterprise Edition ו-API גם בפרויקטים בעולם ה-IT.
כאמור, החברות המובילות בשוק כמו אפל, גוגל, נאס"א משתמשות בה והיא נחשבת לשפה יציבה אשר יכולה לחסוך זמן וכסף היות והיא מתאימה למגוון פלטפורמות.

שפה בעלת אופי ידידותי

JAVA נחשבת לשפה ידידותית שפשוטה ללמידה ואינה דורשת ידע או רקע קודם בלימודיה בעיקר בשל כך שהסגנון והתחביר שלה מאוד דומים לתחביר של השפה האנגלית.
עם זאת, חשוב ללמוד JAVA במוסד לימודים מוביל שמחובר לצרכי התעשייה בקורס שמשלב בין ידע תיאורטי להתנסות מעשית על מנת לצאת לשוק העבודה עם הידע החשוב ביותר והכלים הדרושים לתכנות ופיתוח ב-JAVA.

תמיכה קהילתית

מתכנתים ב-JAVA נהנים מקהילה משגשגת, תורמת ותומכת שמשתפת בידע כך שתמיד יש עם מי להתייעץ בפרויקטים ועל הפיתוחים האחרונים בתחום. שפע של משאבים שיעזרו לכם לשכלל את הידע שלכם גם בסיום קורס JAVA.

קורס תכנות בשפת JAVA -Full Stack Development במכללת ג'ון ברייס יאפשר לכם ללמוד את טכנולוגיית JAVA וליישם אותה בכלים המובילים היום בתעשייה, כולל כתיבת יישומים בצד שרת וצד לקוח.

 

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...