למה כדאי ללמוד full stack?

תוכן עניינים

בפתח בהגדרת התפקיד: מפתח FULL STACK  הוא מתכנת בעל ידע רחב היקף המאפשר לו לפתח מקצה לקצה – הן לצד שרת והן לצד לקוח.
בעידן הנוכחי בו סגנון התעסוקה הנפוץ מתנהל בשיטת  
MICROSERCIVE, מתכנתים מתמקדים בפיתוח רכיבי תוכנה קטנים לאורך כל תהליך וחיי מחזור התוכנה.
מתכנת זה יודע לבצע את העבודה ורואה את התמונה המלאה – הוא מבין אילו צרכים יש ללקוח וכיצד לענות עליהם מצד שרת, מהמבנה ועד התצוגה. כמו כן, הוא אחראי על תהליכים לוגיים בפיתוח ואפילו על היבטים של אבטחה, תלוי בסוג הפרויקט ובדרישות הספציפיות.

תפקיד מבוקש – היצע מסחרר של משרות

הידע של מפתח FULL STACK עשיר בצורה יוצאת דופן הן ברמת ההכרות עם פלטפורמות ומסדי נתונים והן בשפות תכנות שונות. מדובר במתכנת שיכול לעבוד בעצמו על פרויקטים ממוקדים. התמקצעות תמידית היא חלק בלתי נפרד מההצלחה בתעשייה ולמפתח יש מראש ידע מגוון ועשיר ולכן הוא יכול לתרום לעשייה של כל תהליך פיתוח. מתכנת זה יודע לספק את הפתרונות הטובים ביותר בדרך המהירה ביותר.
שוקלים ללמוד את התחום? יש סיבות רבות מדוע כדאי ללמוד פול סטאק: הסיבה הראשונה קשורה לדרישות הגבוהות בתעשייה למתכנתים ומפתחים מסוג זה. זהו מקצוע שמראש אתם יכולים לדעת שיהיה לו ביקוש ואתם נכנסים לתחום בו גדלה מיום ליום הדרישה למפתחי פול סטאק – קל יותר למצוא עבודה ולבחור מתוך היצע מסחרר של משרות בחברות המובילות.
ארגונים משוועים למפתחים מסוג זה מכמה בחינות – כלכלית ותפקודית. באופן טבעי, כשיש דמות מקצועית שמסוגלת לתכנת הן
 Frontend (התצוגה של היישום) והן backend (מאחורי הקלעים של היישום) הארגון חוסך כסף על הוצאות פיתוח ותפעול.
במקביל, הוא נהנה ממתכנת שיודע לחבר את כל החלקים של הפאזל וליצור אחידות בתהליך לכל אורכו ורואה את היישום הן מזווית הראייה של המשתמשים והן מזווית הראייה של הלקוחות.
המתכנת מלווה את הפרויקט משלב האפיון ועד סיום הפרויקט וכיום ארגונים רבים מחפשים מתכנת אחד שיכול למלא מספר תפקידים של תכנות מהסיבה הפשוטה, שלפעמים כשיש הרבה מאוד מתכנתים תהליך הפיתוח נעשה מסורבל וקשה במיוחד ולכן, פשוט ויעיל יותר כאשר גורם אחד בלבד אחראי על התכנון והביצוע.

מולטי טסקינג – עולמו העשיר של המתכנת

הידע הרחב של מתכנתים אלה פותר בעיות ודילמות רבות: מתכנתים אלה בעלי יכולת לפתור בעיות מורכבות על סמך הבקיאות המעמיקה שלהם וגם לבצע אופטימיזציה רחבת היקף ולכן, הם מספקים את המענה האופטימאלי למגוון פרויקטים.
סיבה נוספת מדוע ללמוד כבר עכשיו את התחום קשורה להיבט הכלכלי ולאופק הקידומי שתפקיד זה נושא עמו – מפתחים אלה הם בין המרוויחים הגדולים בטבלאות השכר היום בקטגוריה של תכנות ואם חיפשתם עוד תמריץ מצוין – העתיד של מי שלומד
תחום זה מגוון להפליא ועתיר הזדמנויות.
זהו תפקיד המהווה נקודת זינוק לתפקידי מפתח רבים בתעשיית ההייטק כאשר הידע הרחב והעשיר מהווה מקפצה להצלחה בתפקידים רבים והזדמנויות להתפתח לכיוונים שונים.
בנוסף, המפתחים בעלי הכרות עם טכנולוגיות רבות ולכן מסוגלים לבצע אדפטציה מהירה לחידושים בשוק.
אופי המשרה משתנה ממקום למקום, כאשר יש חברות שירצו יותר פיתוח לצד שרת ואחרות יותר פיתוח לצד לקוח. ניתן להתאים לפרויקטים שונים בהתאם לצרכי הארגון.
בכל אופן, רוב
המתכנתים יוכלו לעבוד על סוגים שונים של פרויקטים בשל הידע העצום שיש להם וכך מאפשרים הם לעצמם חופש בחירה תעסוקתי מקסימלי – לבחור את העתיד המקצועי שלהם כל פעם מחדש ולשמור על גיוון תעסוקתי.

לומדים להיות בחזית הטכנולוגיה

כדי להיות בקדמת הטכנולוגיה ולאייש משרות של תפקידי פול סטאק, חשוב להגיע עם הידע הנדרש. הקורס  מכשיר מתכנתים לפיתוח במגוון שפות כמו JAVA, .,NET ,HTML וסביבות כמו JavaScript. כמו כן, עבודה עם HTML ו- CSS והכרות עם מסדי נתונים כמו MySQL, SQL. הקורס מעדכן את הלומדים בכל החידושים הטכנולוגיים האחרונים כך שבסיום הקורס תהיו ב
בכל מקרה, מי שפונה לתחום הוא לרוב בעל כישורים אנליטיים, תשומת לב לפרטים הקטנים ביותר, אהבה ללמידה וסבלנות.

במסגרת הקורסים לומדים את כל השיטות, המערכות והכלים החשובים היום בפיתוח תוכנה. חפשו קורס איכותי  הכולל ארגז כלים מעשי של כל מה שחשוב לדעת לפני שיוצאים לשוק לאייש משרות בתחום. העדיפו מוסד לימודים וותיק ומוביל בלימודי הייטק עם נבחרת מרצים מרשימה וסילבוס מגוון הכולל הן את הצד התיאורטי והן את הצד הפרקטי.

תוכן עניינים

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...