page up
envelopeלהשארת פרטים

מיליארדי אנשים גולשים ברשת, 93% מהם מתחילים את הפעילות האינטרנטית במנועי חיפוש. כ-3.5 מיליארד חיפושים מדי יום ואינספור הזדמנויות לקדם את העסק ולפגוש את הגולש בשלב בו הוא מחפש בדיוק מה שאתם מציעים לו.
בעידן הנוכחי בו כמעט לכל אחד יש אתר או נכס און ליין, כבר אי אפשר להתעלם מהתחרות הצפופה ברשת. על מנת לבלוט בהשוואה למתחרים, חשוב להשקיע ולטווח הארוך בקידום אתרים – SEO.
Search engine optimization הוא תהליך שנועד להגביר את כמות התנועה לאתר האינטרנט והגדלת תוצאות איכותיות על בסיס אורגני. עולם שלם של טכניקות וכלים לקידום האתר במנועי חיפוש.

יכול להיות לכם אתר מעוצב מדהים, אבל משהו בו לא עובד – הוא לא מצליח לשאוב משתמשים, כי הוא פשוט לא מקודם נכון. יש צורך לבצע אופטימיזציה ולהפוך אותו ל"ידידותי" יותר לגוגל, מהעלאת תכנים איכותיים דרך החלפת קישורים איכותית ועד התאמתו לשאילתות חיפוש. פעולות שיחזקו אותו ויעלו אותו בדירוג בביטויי מפתח מבוקשים הרלבנטיים לאתר.  


ל-SEO  שלל יתרונות והוא אחד מתחומי המפתח לשיווק דיגיטלי מוצלח:

קידום לאורך זמן

תהליך מקצועי של קידום אתר מוביל לכך שהאתר יקודם בגוגל מבלי שתצטרכו לחדש כל הזמן את תקציב הפרסום. ניתן ליהנות מהתוצרים לאחר השקעה בקידום האורגני – כניסות איכותיות יותר והמרות גבוהות יותר.
השקעה ב-SEOהיא אסטרטגיה עסקית ושיווקית שעובדת לטווח הארוך. האתר יהיה בנוי נכון יותר עם תוכן מניע לפעולה, יעלה בתוצאות חיפוש ויגיעו אליו גולשים שהם קהל היעד שלו וכך ניתן להגדיל מכירות או המודעות למותג באופן משמעותי.

ניתן למדוד את ההצלחה

אחד היתרונות הבולטים של קידום אתר אורגני הוא שניתן לנתח את הנתונים ולהבין מה עובד ומה לא עובד. כמה אנשים הגיעו לאתר ומאילו ערוצים, אילו דפים עניינו אותם יותר, כמה זמן הם שהו בכל דף ומה היו אחוזי הנטישה, כמה כסף הרוויח האתר כתוצאה מהכניסות הללו ועוד. באמצעות כלי קידום וניתוח, ביניהם גוגל אנליטיקס, אפשר לתכנן אסטרטגיה אפקטיבית של שיווק דיגיטלי וכן להקצות תקציב ולמדוד המרות והחזר השקעה – ROI.

משדרג את האתר

על מנת לקדם בדרך נכונה, כפי שתלמדו בקורס קידום אתרים, עליכם לשפר משמעותית את האתר שלכם כדי שהוא יטפס בדירוג. עליו להיות מאובטח, ידידותי למשתמשים, מהיר יותר, עם תוכן איכותי. הקריטריונים שעל פיהם מנועי חיפוש בוחנים אתרים מסייעים לבעלי אתרים לשפר את האתר שלהם וכתוצאה מכך הוא הופך לאתר פופולארי ומכניס יותר.
אגב, ברגע שאתם מדורגים גבוה אתם גם תורמים לחיזוק האמינות של האתר. גולשים סומכים על הדירוגים של גוגל ולכן יבחרו לרכוש יותר באתרים שמדורגים גבוה.

קידום אתרים מתאים לעסקים קטנים וגדולים, הוא בעל השפעה משמעותית על גולשים ותיהנו מהתוצאות לטווח הארוך. קורס קידום אתרים יעניק לכם את כל הכלים הנחוצים לכם לקדם אתר ובמסגרת הקידום להגביר תנועה למקורות ופלטפורמות שונות של העסק – רישום לניוזלטר, העלאת הכניסות לערוצי המדיה החברתית ועוד.

קורסים בתחום שיכולים לעניין אותך

icon
קורס קידום אתרים (SEO) ומדיה חברתית

242 שעות אקדמאיות

קורס קידום אתרים ומדיה חברתית מקנה לתלמידים את הידע והכלים הנדרשים לפיתוח קריירה בשיווק דיגיטלי בכלל ובקידום אתרים בפרט ומכשיר אותם לבצע קידום אתרים ב...
ספרו לי עוד
ספרו לי עוד

נשמח לייעץ, ללוות ולענות על כל השאלות

סניף מועדף

אני מסכים/ה שג'ון ברייס הדרכה תשתמש במידע למטרות שיווק, דיוור ישיר ומשלוח פרסומות באמצעי הקשר שמסרתי, ותכלול אותו במאגר המידע של החברה, והכל בכפוף למדיניות הפרטיות של ג'ון ברייס הדרכה וקבוצת מטריקס הזמינה כאן.

המידע שייאסף יישמר במאגר מידע מס' 700019285 הרשום בפנקס מאגרי המידע. להסרה בעתיד פנה/י לדוא"ל infomail@johnbryce.co.il או לטלפון: 03-7100777.