איך היו נראים החיים בלי טלפונים ומחשבים

תוכן עניינים

רבים מתקשים לדמיין את תרחיש האימה הבא: הטלפונים והמחשבים נעלמים מהעולם ועלינו ללמוד כיצד לתפקד ולהתנהל בלעדיהם. אומנם יש מי שחיו את הסיטואציה המבעיתה הזאת במשך שנים רבות, אבל זה היה לפני שמישהו בכלל חשב או חלם על טכנולוגיה מתקדמת.
אותם אנשים לא ידעו מה הם מפסידים וככל הנראה אחרי שמתרגלים כבר לנפלאות של עולם הסלולר והמחשוב, מלחיץ ומפחיד לחזור לאחור…

אומנם ללא נוכחותם של מחשבים וסלולר יתכן שתפנו יותר זמן לתחביבים אחרים, תפגשו אנשים ולא רק תשלחו להם מסרים מיידיים, לא תצלמו כל דבר לרשתות החברתיות ואולי גם תלמדו להפיק את המקסימום וליהנות מהניתוק שבאזור ללא קליטה או ללא אינטרנט אלחוטי – השאלה כמה זמן זה יחזיק?
קשה מאוד להתמיד לאורך זמן בלי טכנולוגיה ורק סרבנים ומעטים מאמצים אורח חיים לא טכנולוגי. מיליארדים משתמשים בטכנולוגיה המשפיעה על חייהם האישיים והמקצועיים בכל כך הרבה דרכים – טינדר להיכרויות, אפליקציה לביצוע פעולות בנקאיות, עבודה בשלט רחוק ועוד.

בשל התפקיד המשמעותי שיש לטכנולוגיה בכל תחומי החיים, קיים ביקוש גבוה העולה על ההיצע לעובדים בתעשיית הטכנולוגיה. כוח אדם מיומן שידע לבצע פיתוח אפליקציות, אבטחת מידע, ניהול רשתות.
החשש הגדול של ארגונים הוא להישאר בלי אנשים בעלי כישורים טכניים ושלא יהיה מי שיבצע בפועל את המשימות השונות – ללא אפשרות לספק שירות ללקוחות או לקדם מיזמים ולעדכן מערכות לאור הקצב המהיר של השינויים וההתפתחויות.
הביקוש הגואה בעולם בו המחשבים שולטים סולל את התנאים האופטימאליים להצלחה ומהווה הזדמנות עבורכם, אפילו אם לא חשבתם ללכת בכיוון, להתפרנס ממחשבים וליהנות מקריירה דינאמית, מאתגרת עם אופק.
המחשבים תופסים יותר ויותר נוכחות בחיי היום יום ואתם מוזמנים לבדוק מהו הכיוון המקצועי הנכון עבורכם. לפניכם הכרות קצרה עם מספר מקצועות חשובים ומבוקשים בזירת ההייטק:

מי יסדר לנו את הטכנולוגיה? טכנאי מחשבים

תפקיד שמהווה מקפצה לתחומים רבים בסצנת ההייטק ובעיקר ב-IT הוא תפקיד של טכנאי PC, שאחראי על התקנת תוכנה, הגדת חומה, שרתים ורכיבים שונים, תחזוקה של רשתות, אפשרויות אבטחה ותיעוד התיקונים.
טכנאי מחשבים מספק תמיכה טכנית כולל תמיכת משתמשים. הלימודים כוללים היכרות עם מערכות מחשוב, דרכי התמודדות עם תקלות, תחזוקה של ציוד טכנולוגי ותיקון שלו, הגנה על נתונים וביצוע שדרוגים באופן קבוע. הג’וב מתאים לבעלי כישורי ארגון טובים ועניין במערכות מחשב.

האפליקציה הבאה יכולה להיות שלכם

בעידן בו כולם מתבססים על יישומים – להעברת מסרים, למדידת צעדים, לחיזוי מזג האוויר, ישנה דרישה רבה לעוסקים במלאכת פיתוח אפליקציות. בעלי עניין טכני או יזמין שמחפשים להבין כיצד להוציא את הרעיון אל הפועל יוכלו לרכוש את המידע הנדרש באמצעות קורס פיתוח אפליקציות ייעודי המכין אותם לכתיבת קוד לפלטפורמות כמו אנדרואיד ו-iOS שיתאימו לטלפונים, טאלבטים, שעונים חכמים.
תחום הפיתוח מתבסס על שפות כמו
JAVA וכן ארכיטקטורת יישומים, הטמעת ממשקי משתמש, בדיקות של אפליקציות למען הבטחת הביצועים ותיקון באגים. המפתחים מתכננים יישום אב טיפוס או מתחזקים את האפליקציות לאורך זמן ומעדכנים אותן לפי החידושים והשינויים הנדרשים.

מגני סייבר – אבטחת מידע הדור הבא

בעולם בו האקרים מתוחכמים פורצים למאגרי נתונים, מדליפים מידע רגיש, מנהלים מלחמה במרחב הווירטואלי, הדרישה למגני סייבר או מקצועני אבטחת מידע נמצאת בעלייה מתמדת.
מומחי סייבר מקבלים החלטות כיצד לאבטח את המידע ולארגן על הארגון על מנת למזער סיכונים, הם יודעים לזהות נקודות חולשה ולהתמודד עם אירועי תקיפה. כמו כן, מבצעים התקנת כלי הגנה ונוקטים בצעדים להפחתת הסיכונים במקרה של תקיפה, כולל ביקורות תקופתיות לזיהוי תוכנות זדוניות וזיהוי פרצות מידע ומגבשים מדיניות וכללים לאבטחת מידע בארגון.

המפקד של מערכות המחשוב – ניהול רשתות

רשתות המחשבים המסועפות דורשות אפיון, התקנה ותחזוקה מתמדת כאשר מנהלי רשתות אחראים על תחזוקה של הרשתות כולל שדרוגי חומרה ועדכוני תוכנה, ניתוח פונקציונאליות של מערכות, זיהוי התקנים פגומים, אופטימיזציה של הרשת, אבטחת מידע ברשת, תמיכה ותחזוקה בשרתים ועוד.

חפשו קורסים מקצועיים, ללא דרישות קדם, שיכינו אתכם היטב לביצוע העבודה בפועל, כי עולם ללא מחשבים הוא נחלתם של מעטים והעולם בו אנחנו חיים נשלט על ידי טלפונים ומחשבים וזקוק לעובדים עם מוטיבציה גבוהה וכישורים רלבנטיים.

תוכן עניינים

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...