תחום פיתוח תוכנה

מדוע כדאי ללמוד?

עולם הפיתוח לא מפסיק להתפתח וגם מי שנטולים ידע טכני או מעשי בתחום, יוכלו להשתלב בתעשייה לאחר קורסים פרקטיים ומכווני מטרה, להתפתח בסביבות פיתוח, לפתח מוצרים דיגיטליים, תוכנות, אפליקציות לפלטפורמות רבות – מחשוב, מובייל ועוד. כדי להשתלב בעולם התכנות, חשוב להתמקצע בשפות התכנות הנפוצות ביותר: NET. ו-JAVA,  להכיר מהבסיס מתודולוגיות פיתוח תוכנה, פיתוח קוד, בדיקות תוכנה ועוד. 

תכנות בשפת JAVA – שפת תכנות מונחית עצמים מבוססת על קוד פתוח, רלוונטית לפיתוח כמעט בכל פלטפורמה, כולל מערכות מידע, פיתוח תוכנות ארגוניות ואפליקציות מובייל. בלימודי ג’אווה לומדים על תכנות מונחה עצמים (Object Oriented), ממשקים גרפיים, עבודה עם בסיסי נתונים (SQL) וכן פיתוחים מורכבים יותר, למשל (JEE (Java Enterprise Edition  ו- Spring Framework שעובד עם כל יישום JAVA מהיישום הפשוט ביותר ליישום המתוחכם, כולל הרחבות לבניית יישומי רשת .

פיתוח אפליקציות Android  – מהפכת הסמארטפונים של השנים האחרונות העלתה את הביקוש למפתחי אפליקציות אנדרואיד, מערכת המבוססת על קוד פתוח המקנה חופש פעולה בתהליך הפיתוח. בלימודי פיתוח אפליקציות אנדרואיד לומדים פיתוח ב-JAVA לגרסאות שונות של אנדרואיד למובייל וכן לטאבלטים, שעונים חכמים וטלוויזיות חכמות.

בלימודי פיתוח תוכנה לרוב מתמקדים בפיתוח צד שרת (טכנולוגיות ליצור תוכן דינאמי) או בפיתוח צד לקוח (טכנולוגיות ליצור תוכן סטטי), אבל בשנים האחרונות רבים בוחרים במסלול החדשני של Full Stack Development – פיתוח מקצה לקצה. שיטת עבודה חדשנית המאפשרת למתכנים לראות את התמונה השלמה ולספק פתרונות באופן רציף מקצה לקצה ובזמן קצר יחסית.
כיום ניתן ללמוד גם קורס NET Full Stack. המכשיר מפתחי פול סטאק לעבודה בסביבות מחשוב מבוססות מיקרוסופט וסביבת פיתוח NET. השפה המובילה בארגונים. 

הזדמנויות תעסוקה: 

פיתוח תוכנה הוא במהותו תפקיד טכני אך למפתחים גם אוריינטציה עסקית וניהולית שמסייעת להם לבחון את יעילות התוכנה בהקשר של תוכנית שיווקית, צרכי וחוויית המשתמש, עמידה ביעדים עסקיים. ניתן להתקדם מפיתוח תוכנה גם לתפקידים ניהוליים של ניהול פרויקטים בתוכנה.

קורסים בתחום שיכולים לעניין אותך

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...