בוגרים ממליצים בתחום ה-DATA

אלי

אלי ברעם

בזכות ג’ון ברייס השתלבתי כמתכנת בשוק העבודה מיד לאחר סיום הקורס

אמיר חמודה

אמיר חמודה

הגעתי מהתחום הביוכימיה שלא קשור לתחום הדאטה והיום אני מנהל צוות דאטה ומחקר בחברת מזון גדולה. אולי אתם לא מגיעים מהתחום אבל זה לא אמור להפריע לכם להצליח בו. חברה – שטראוס תפקיד- Big Head Data

דור

דור עובדיה

במהלך הקורס למדנו כלים טכניים בתחום, איך לגשת לראיונות עבודה, לפתוח עמוד לינקדאין ולכתוב קורות חיים. לאחר 4 חודשים התחלתי את תפקידי החדש “באזרחות” כBI Analyst בחברת data בוטיק עם המון כלים להתחיל את השלב הבא עם תחושת מסוגלות בזכות הכלים שרכשתי בקורס והליווי הצמוד.

ולאא

ולאא פרוג’ה

אחרי הרבה התלבטויות ובדיקות שעשיתי, הבנתי שהתחום הזה מקבל תאוצה רבה בהייטק בשנים האחרונות, ויצבור עוד תאוצה גם לשנים הבאות. אני ממש ממליצה על הקורס הזה, המורה היה מאוד קשוב והעביר את החומר בצורה הכי טובה, גם למי שלא בא מהתחום, היה מאוד קל להבין ולהתקדם בקורס.

בר כהן

בר כהן

אחרי שהתחלתי את הקורס ראיתי שהוא עולה על כל הציפיות, החל מהזמינות של המרצה, גם בזמן השיעור וגם מעבר לו. החומר שמועבר בצורה איטית וסבלנית כך שאף אחד לא נשאר מאחור ולמעשה תוך כדי הקורס כבר התחלתי לקבל הצעות עבודה ומצאתי עבודה עוד בזמן הקורס. לכן אני ממליץ לכל מי שרוצה דלת לתעשייה לבחור בג’ון ברייס.

לירון אלון

לירון אלון

כמו כן, הקורס הוא פשוט מקיף דרך פייתון, SQL, המודלים הקלאסים, Deep Learning, באמת הכל, כולל  .AWS יגאל מורה מדהים ואני שומר איתו בקשר עד היום. מדי פעם אני מתייעץ איתו בכל מני דברים קטנים שהוא יכול לעזור והוא ממש שמח לעזור.ממליץ בחום תפקיד- אנליסט בחברת מון אקטיב

יפתח כהן

יפתח כהן

ממליץ בחום על הקורס! אהבתי את המסירות של צוות הקורס והרצון הכן שנבין את החומר כמה שיותר,לא רק שלכל נושא הוקצה זמן מספיק ללימוד והטמעה (ולמדנו לא מעט נושאים), אלא גם למדנו כלים שחרגו מהסילבוס כדי להכין אותנו לעיסוק מעשי בתחום

תומר עדן

אריק זהבי

הגעתי עם קצת ניסיון במערכות מידע לקורס BI. היה קורס מאוד מעשיר, מקצועי. אני ממליץ בחום לכל מי שרוצה להיכנס לתחום ה- BI וה- Data Analysis. הקורס מאוד מקיף, מקצועי ומכין אותך לשוק העסקי.

יוחנן רחמים_0 (1)

יוחנן רחמים

למדתי קורס  BI אני ממליץ בגלל האופי המקצועי של המקום, וותק של שנים רבות. כמו שאתם רואים יש הצלחות שנמצאות בשוק כבר הרבה זמן, המרצים שמגיעים לג’ון ברייס הם המרצים הטובים ביותר, הלוגיסטיקה הטובה ביותר, המעטפת הטובה ביותר לכל סטודנט שרוצה לבוא ולהיכנס לעולם ההי-טק וזה הדבר הכי חשוב למי שמתחיל בתחום.

תומר קורמן_1

תומר קורמן

באתי בלי רקע, עושה קורס של DBA – SQL Server. קורס מאוד מאוד מאתגר, מאוד מעשיר, למדתי המון בקורס הזה, זה הביא לי סט כלים מאוד מאוד רחב לתעשייה הזאת, אני כבר האמת השתלבתי אני כיום סיימתי את הקורס, והאמת שכבר הספקתי להשתלב בתעשייה ואני מאוד ממליץ לכל מי שאי פעם רוצה לבוא ולשנות מסלול בחיים ולהצליח. זה פה, ג’ון ברייס.

ליאנה

ליאנה קפלן

אני בוגרת קורס Java וקורס BI. שני הקורסים, קורסים מאוד רחבים שמעניקים ידע רב ומקצועי. כל המרצים מגיעים מהשטח ונותנים אנקדוטות ויודעים על מה הם מדברים. אני מאוד ממליצה, שני הקורסים בג’ון ברייס היו מצוינים.

אור שלמה_1

אור שלמה

סיימתי כרגע קורס ב-DBA.  באתי ללא רקע למכללה, ללא רקע בתחום המחשבים והמרצים והעברת השיעורים היו ממש נוחים ועזרו לי ממש להיכנס לתחום. בסוף הקורס מצאתי עבודה. הקורס ממש עזר לי בתור אחד שלפני זה עבד במשהו שלא קשור בכלל. כמובן שהשיעורים היו מאוד מאוד מוסברים בצורה נכונה מאוד נוחים והמרצים גם היו מאוד מאוד זמינים ככה שזה מאוד עזר לי להיכנס לתחום בתור אחד שלא בא משם בכלל.

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...