טופס בדף מאמר


*שדות חובה

לימוד בניית אתרים להצלחה בעולם האינטרנט

הסבה והכשרה  |  גרפיקה ומולטימדיה
קורס בניית אתרים
JBH

ענף הבנייה באינטרנט צובר תאוצה, לא גורדי שחקים או וילות מפוארות אלא אתרים אינטראקטיביים, תדמיתיים, אתרי סחר מרשימים שמציעות קניות מקוונות.
מדי יום עולים לרשת העולמית אינספור אתרים חדשים ומהפנטים ביופיים, בידידותיות שלהם למשתמשים או בייחוד שהם מביאים מבחינת ממשק, מבנה, עיצוב, תפישה, טכנולוגיה.

קורס בניית אתרים הוא הצעד להשתלב ישירות בתעשיית בניית האתרים, בין אם בתפקידי תכנות או פיתוח בחברות עיצוב אינטרנט ומדיה שונות או כמפתח להקמת עסק עצמאי בבניית אתרים. רבים בוחרים קורס בניית אתרים כצעד ראשון לעבודה או כהסבה מקצועית. היתרון הבולט הוא שאין צורך בידע טכני קודם וכל אחד בעל עניין יכול ללמוד קורס בניית אתרים.


מדובר בקורס מאוד פרקטי, שמכשיר את הלומדים לבנות אתרי פלאש ו/או אתרי HTML ברמה הגבוהה ביותר תוך שפות תכנות דוגמת Java Script, DHTML ו- jQuery.
בקורס שמים דגש על פיתוח היצירתיות, הטכניקה והאינטגרציה בין הפיצ'רים השונים עד יצירת אתרי אינטרנט מרשימים.

 

כיצד לבחור קורס בניית אתרים

הקורס המורחב - קיימים קורסי בניית אתרים מגוונים, כשיש קורסים שמתמקדים בשפת תכנות מסוימת בעוד אחרים מציעים את המסלול המורחב עם מגוון שפות. ניתן להתמקד בבניית אתרי HTML, ג'ומלה, וורדפרס לפי העניין, אך אם אתם רוצים להרחיב אופקים ולפתוח עבורכם מגוון הזדמנויות, מומלץ לגשת למסלול המורחב שמציע לכם ללמוד קורס בניית אתרים עם מגוון שפות קוד, וכך תוכלו להציע שירות ללקוחות שירצו אתרים מסוימים מבלי לפספס הזדמנויות לפרויקטים.


לא על בנייה לבדה – העדיפו קורסים שמציעים גם ידע בבניית פונקציות שונות לאינטרנט (אפליקציות, דפי נחיתה, CMS בניית אתר מותאם לסלולר ועוד) כדי שתוכלו להוסיף את הפיתרון הזה לרזומה שלכם וכמו כן, קורס בניית אתרים שכולל גם ידע בעיצוב אתרים יכול לסייע לכם אם תרצו גם לבנות וגם לעצב את האתר, כיוון שכיום שני התחומים האלה קשורים זה בזה וכך תוכלו להציע יותר לכל לקוח וגם להגשים את החזון שלכם מהבנייה ועד העיצוב.
מעבר לכך, ישנם מסלולים המשלבים בין בניית אתרים לניהול אתרים (וובמסטרים) וגם הם מהווים אלטרנטיבה מצוינת להרחיב את הידע והרזומה וגם לבנות אתרים וגם לנהל אותם ברמת התחזוקה השוטפת לאורך זמן, שיווקית, אסטרטגית ועוד.


בנייה יישומית – ההכשרה המעשית היא חלק בלתי נפרד מכל קורס בניית אתרים ולכן, חשוב ללמוד קורס בניית אתרים בבית ספר מוכר המתמחה במקצועות ההייטק אצל מורים מנוסים שמגיעים מהתחום, כשהקורס משלב משימות ופרויקטים שניתן להוסיף בסיומו לתיק העבודות וגם שההכשרה תהיה מעשית ברמה שתוכלו לעבוד בתחום מיד עם סיום הלימודים. בדקו מה היא ההכשרה שאתם מקבלים והאם התעודה נחשבת כתעודה מוכרת בתחום פיתוח ובניית אתרים.

קורסים קשורים
לכל המאמרים