קורס דירקטורים הדרך לתפקיד הנחשק

  קורס דירקטורים ונושאי משרה בכירה

הצטרפו לאלפי מנהלים בכירים שלקחו חלק בקורס המוביל בישראל לדירקטורים

קורס דירקטורים בהמי"ל – מי הוא דירקטור חיצוני?

תפקידו של דירקטור חיצוני בחברות, הוא לבחון בין היתר את הנושאים העומדים על הפרק דרך עיניים מקצועיות, תוך הסתכלות רחבה ואסטרטגית במגוון עניינים מהותיים הקשורים לפעילות החברה. בנוסף, על הדירקטור לנסות לאזן בין בעלי אינטרסים שונים ולמנוע את ניצולה או הכפפתה לבעלי אינטרס שעשויים להזיק לה בטווח הארוך. דירקטור חיצוני הוא דמות משמעותית בחברות פרטיות וממשלתיות, אגודות שיתופיות או עמותות. כדי להתמקצע בתחום מומלץ לעבור הכשרה מקצועית מקיפה שתעניק את הכלים הניהוליים, הפיננסים והמשפטיים (לרבות סוגיות חשבונאיות, אספקטים ניהוליים ואחריות משפטית.

למי מתאים קורס דירקטורים?

נושאי משרה בכירה, מנכ"לים, סמנכ"לים, יועצים לדירקטוריונים ולחברות ציבוריות, פרטיות וממשלתיות, יועצים משפטיים, רואי חשבון, מבקרים פנימיים, מזכירי חברות או כמובן דירקטורים או מועמדים לכהונת דירקטורים.

במה עוסק הקורס?

·         היבטים משפטיים בעבודת הדירקטור ·         היבטים פיננסים בעבודת הדירקטור ·         אסטרטגיה עסקית לדירקטורים ·         סימולציות של ישיבות דירקטוריון  

מי מעביר את הקורס?

רו"ח אלי סנדרוביץ' – המנהל האקדמי של תחום הפיננסים בהמי"ל. בעל כ-20 ניסיון בניהול כספים בארגונים גדולים ומובילים במשק הישראלי ובניהם: סמנכ"ל הכספים בתנובה, בטלדור, טסקום, מנפאואר ועוד. עו"ד ענת פילצר סומך – מנהלת אקדמית ומרצה בכירה בקורסי דירקטורים בהמי"ל. מייסדת משרד פילצר-סומך- עורכי דין, מומחית בייעוץ לתאגידים, לדריקטוריונים ולנושאי משרה בארץ ובחו"ל, בדיני תאגידים ודיני ניירות ערך.
קורס דירקטורים ונושאי משרה בכירה
מגמות עדכניות בזירה המקומית והגלובאלית הפכו את הממשל התאגידי בחברות להכרח מחייב. כך, דירקטורים בעידן המודרני מהווים חלק בלתי נפרד ממערך בקרה קפדני על אופן ניהולו התקין של התאגיד, תוך הקפדה יתרה על שקיפות ומנגנוני בקרה אפקטיבית.
לחץ כאן
map-icon_5

קורסים בתחום שיכולים לעניין אותך

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...