3 קורסים מומלצים שיכניסו אותך לעולם ההייטק

בטח שמעתם על אלה שהתחילו כבודקי תוכנה והיום הם מנהלים בכירים או על אלה שסיימו קורס תכנות ויום למחרת כבר קיבלו הצעת עבודה. 
זו לא אגדה אורבנית. מדובר בסיפורים שגרתיים למדי בזירה הטכנולוגית המציעה מגוון הזדמנויות ומפרגנת לבוגרי קורסים מקצועיים האוחזים בידע פרקטי. 
אם תכוונו את עצמכם למקומות הנכונים, יתכן שגם אתם תוכלו לספר יום אחד איך התחלתם… 
מחפשים כרטיס כניסה לתעשייה? בחרו לימודים של מקצוע מבוקש במוסד לימודים בעל מוניטין בתעשייה עם נבחרת מרשימה של מרצים ותוכנית לימודים מעמיקה כולל סימולציות, הדגמות ואפשרות במידת הצורך גם להכשרה שתעזור לכם לעבור בהצלחה מבחן הסמכה.

לפניכם הכרות קצרה עם 3 קורסים מקצועיים המהווים מקפצה לקריירה בהייטק, ללא ניסיון או ידע קודם. כל שצריך זה להחליט מתי ואיך (פרונטאלי, מקוון או היברידי) ולהירשם. 
אז מה בשבילכם? להתמקצע בשפת תכנות מובילה? להגן על מערכות מפני מתקפה או לבדוק תוכנה? 

קורס פייתון – תכנתו לעצמכם פתיחה מוצלחת

פייתון (Python) היא שפה סופר מבוקשת (אחת מבין שלוש שפות התכנות המובילות בעולם) וחברות רבות מחפשות מתכנתי פייתון, שישתלבו בשורות הארגון במבחר פרויקטים.
יש הרבה סיבות טובות מדוע ללמוד פייתון: זוהי שפה חינמית בקוד פתוח בהקלדה דינאמית ברמה גבוהה, גמישה ופשוטה לשימוש עם קהילה סופר פעילה ותומכת וספריות רבות.
היא מספקת פונקציונאליות רבה בפחות קידוד ומשתמשים בה ליישומים רבים, כמו יישומים של עיבוד תמונה, יישומים מדעיים, מדע נתונים, בניית אתרים, אוטומציה, מערכות הפעלה, פיתוח משחקים, יישומים עסקיים, בדיקות אבטחה, מיפוי וגיאוגרפיה, למידת מכונה, מדע נתונים ועוד. 

לא פלא שפייתון מכונה "האולר השווייצרי" של עולם התוכנה – היא מתאימה לשלל פלטפורמות ושלל מטרות, פועלת על -Windows, Linux ו- MacOS.
בין הארגונים שמשתמשים בה למבחר פרויקטים אפשר להזכיר את גוגל ויאהו, יוטיוב, דרופבוקס, ספוטיפיי, נטפליקס ועוד ופייתון מככבת בתעשיות רבות – מחשוב, פיננסים ועוד. 
העבודה של מפתחי פייתון מעניינת ופוטנציאל ההשתכרות גבוה ונוכח ההאצה בתחום מדעי הנתונים, קורס Full Stack Python Development הרלבנטי גם למשימות אוטומציה ומחקר נתונים הוא בדיוק מה שחיפשתם. לימודי פיתוח בפייתון, פיתוח אפליקציות WEB ושימוש בכלים בענן.

קורס סייבר – מתייצבים בהגנה מפני מתקפה

התקפות הסייבר מתעצמות ומשתכללות מיום ליום וכדי להתגונן כמו מקצוענים, ארגונים מחפשים מגני סייבר מיומנים שידעו לספק את האבטחה המבוקשת. 
לתכנן ולבנות מערך הגנה, ליישם מדיניות אבטחה ולפעול בזמן אמת במידה של פריצה או מתקפה.
קורס סייבר מכשיר מגני סייבר להגנה על מערכות הפעלה, רשתות ונתונים מפני מתקפות סייבר, ניטור המערכות, התמודדות עם איומים ופלישות. 
תוכלו להיאבק בהונאות פישינג, תוכנות כופר ותוכנות ריגול זדוניות, להשתמש בכלי תכנות ובהכרות מעמיקה עם רשתות בזירה רבת התרחשויות וחידושים, הונאות ופשע מקוון. 
מומחי אבטחת מידע וסייבר נהנים מהזדמנויות קריירה רבות ומשכר אטרקטיבי במיוחד ויכולים להשתלב במגוון ארגונים וחברות.  
קורס סייבר מעניק את הידע הנדרש במערכות הפעלה, רשתות תקשורת, פרוטוקולי אבטחה, היכרות עם מגוון רחב של איומי אבטחת מידע, ניהול תגובות בעת אירועי אבטחת מידע, ידע כיצד מבצעים בקרה, דרכים לצורך זיהוי פרצות תוך שימוש מושכל ומתוחכם במגוון טכנולוגיות ומערכות והכרות מעמיקה עם פתרונות אבטחת מידע. 

קורס בודק תוכנה – הטסט שלכם להצלחה

דרך פופולארית להתקבל לעבודה בהייטק ולהשתלב בצוותים טכנולוגיים היא באמצעות קורס בודק תוכנה. כשמו כן הוא: תפקידו של בודק תוכנה הוא לבדוק את התוכנה במשך תהליך הפיתוח ולפני שהיא יוצאת לשוק.
אנשי QA אחראים להבטחת איכות התוכנה, כדי שהמוצר אכן יעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר ועל פי המפרט הטכני לפיו תוכנן. 
בודקי תוכנה מיישמים אסטרטגיות שונות של בדיקות בכלים ידניים וכלי אוטומציה, אוספים ומנתחים שגיאות, מודדים את השפעת השינויים, מגישים דו"חות אודות הבדיקות. עולם הבדיקות שופע הזדמנויות קריירה וכלים ומורכבויות בהיקפים שונים. 
באמצעות ביצוע בדיקות ניתן לשלוט ביעילות ולבצע אופטימיזציה ולשפר באופן תמידי את המוצר.     בודקי תוכנה רבים מתקדמים לתפקידי DevOps, ניהול פרויקטים ועוד.  
במסגרת קורס בדיקות תוכנה לומדים, בין היתר, נושאים כמו כתיבת תסריטי בדיקות, הכרות מעמיקה עם כלי בדיקות שונים, SQL, שילוב בין בדיקות ידניות לאוטומציה. ניתן להשתלב בארגונים מסוגים שונים – ביטחון, פיננסים, סייבר סקיורטי ועוד. 

אז למה אתם מחכים? תעשיית ההייטק מחפשת אתכם. בחרו קורסים מבוקשים שיכשירו אתכם לעבודה בדרך הטובה ביותר והיכנסו לעולם ההייטק !
 

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...