page up
envelopeלהשארת פרטים

מחפשים את הדרך להשתלב בהייטק? סקירה של שלושה תפקידים שעונים בדיוק על הקריטריונים של תפקיד מבוקש ללא רקע טכני. להתחיל מאפס – להצליח בגדול.

אנשי QA - לא מתחילים לפני שבודקים


כל מוצר שמשוחרר היום לאוויר העולם עובר סדרת בדיקות מעמיקות אותו מבצעים בודקי תוכנה, אנשי QA שמטרתם היא להבטחת את איכות המוצר.
תהליך הבדיקות השתכלל עם הזמן וכיום כולל שימוש בכלי בדיקה ידניים וכלי בדיקה אוטומטיים המאפשרים להריץ בדיקות במהירות, בו זמנית ואפילו לאחור.
בודקי התוכנה הם אנשי מפתח בפרויקטים שונים לבדיקת איכות התוכנה, בקרת איכות, הרצת בדיקות וכתיבת תסריטי בדיקה. קורס
QA מספק הכשרה טכנולוגית מהירה למי שמעוניין להשתלב בתחום ואף מחפש נקודת זינוק לתפקידי מפתח שונים.
התפקיד מבוסס על ביצוע בדיקות מסוגים שונים, בין אם של בסיסי נתונים, תוכנות ואפילו של אפליקציות למובייל כאשר המטרה של כל בודק תוכנה היא, כאמור, להבטיח שהמוצר עומד בקריטריונים ובמפרט הטכני וכן לאתר באגים שונים שיכולים להרוס את יעילות המוצר ולפגוע בחוויית המשתמש.
לתהליך הבדיקה השפעה רבה על התוצר הסופי, כיוון שאם צצות בעיות לאורך הדרך הבודקים מתריעים על כך למפתחים ואלה יכולים לתקן את התוכנה כך שהיא תהיה טובה ואיכותית יותר.  היתרון הבולט הוא שזהו תפקיד מגוון הכולל ממשקים רבים הן עם אנשי פיתוח והן עם אנשי השיווק. הוא דורש ראייה מערכתית יחד עם התייחסות לפרטים הקטנים ביותר ויכול להיות מגוון להפליא הן מבחינת הפעילות עצמה והן מבחינת השתלבות בארגונים מסוגים שונים.
קורס
QA כולל הכרות עם מערכות הפעלה, כלים ידניים וכלי אוטומציה פופולאריים דוגמת JUNIT, Selenium, Appium , JMETER, Jenkins וכן את הידע הדרוש לקראת ההסמכה הבינלאומית ISTQB - היחידה בבדיקות תוכנה שפותחת צוהר להשתלבות בתחום בארץ ובחו"ל. חשוב ללמוד לימודי QA מעשיים במוסד מוביל ומוכר בתחום.

התמיכה הטכנית לרשותכם


תפקידי HelpDesk למיניהם עונים בדיוק על ההגדרה של מקצוע מבוקש ללא ידע טכני קודם. זוכרים את אותו נציג שעזר לכם לפתור בעיה באתר אינטרנט או בתוכנה שרכשתם? עכשיו הגיע תורכם להיות אותו נציג.
מהות התפקיד היא לספק תמיכה למשתמשים בתוכנות ובמערכות שונות, בין אם מחשבים, רשתות אינטרנט, אפליקציות וכלים טכנולוגיים אחרים.
התמיכה ניתנת בצורות שונות, כמו למשל, תמיכה פרונטאלית או תמיכה טלפונית ואפילו דרך התחברות מרחוק ללקוחות – נציג וירטואלי.
זהו תפקיד מגוון ודינאמי המשלב שירותיות עם אוריינטציה טכנית וניתן להתקדם ממנו לכיוונים מקצועיים רבים ולהיכנס כך גם לארגונים נחשקים במיוחד.
במסגרת התפקיד, התומך הטכני מאבחן תקלות שונות, עוזר בטיפול בבעיות טכניות, מעניק ייעוץ טכני או מבצע הדרכות טכניות למשתמשים על תוכנות וכלים, שלב אחר שלב, ממערכת להפקת חשבוניות לעסק ועד הטמעת תוכנת אנטי וירוס.
במסגרת הקורס
הלומדים מקבלים כלים כיצד להתקין מערכות ויישומים ולטפל בדרכים אפקטיביות בעיות טכניות נפוצות במערכות הפעלה, ניהול שרתים, טיפול בבעיות בשירותי ענן שתופסים תאוצה וכלים להתחברות ותמיכה טכנית יעילה מרחוק. כל מה שדרוש כדי להגיש מועמדות לתפקידי תמיכה טכנית בחברות שונות. מכאן השמיים הם הגבול ותומכים טכניים רבים מתקדמים לתפקידים בעולם התוכנה.

מה תגלו אם תעשו אנליזה?


אם תמיד היתה לכם נטייה לחקור ולהעמיק בפרטים הקטנים ביותר, מקצוע כמו data analyst הנדרש היום מאוד בזירה ההייטקית מוצפת הנתונים הוא בדיוק מה שחיפשתם.
זהו תפקיד מרכזי בעידן הביג גאטה, שעוזר לארגונים להפיק מסקנות בעלות ערך עסקי ממשי על בסיס נתונים שונים כמו נתוני מכירות, נתוני שימוש של לקוחות, נתוני מודיעין עסקי בנוגע לפעילות המתחרים ועוד. הוא כולל חישוב עלויות ומתן המלצות להתייעלות לוגיסטית.
במסגרת תפקיד זה תאספו נתונים, תעבדו אותם על מנת להפיק תובנות מעניינות מגיבוש אסטרטגיית שיווק ועד פתרון לבעיות לקבלת החלטות עסקיות טובות יותר. העבודה כוללת התממשקות עם צוותים טכנולוגים ומדעני נתונים, פירוש תוצאות באמצעות כלי ויזואליזציה וכן יצירת ותחזוקה מאגרי מידע. זו עבודה דינאמית ומרתקת המהווה נקודת מוצא לתפקידים שונים עם בסיסי נתונים ולעולם האנליזה המקצועי. חפשו קורס שיקנה לכם ידע ב-
SQL, Database Structures, BI.

קורסים בתחום שיכולים לעניין אותך

icon
ניהול פרויקטים וניתוח מערכות בעולם ה-Big Data

40 שעות אקדמאיות

ארגונים רבים שוקלים לעבור לעולם ה-Big-Data הם נתקלים במושגים חדשים רבים  אינספור פלטפורמות, ספקי שירותים,  וטכנולוגיות חדשות. פערי הידע של ה...
ספרו לי עוד
ספרו לי עוד

נשמח לייעץ, ללוות ולענות על כל השאלות

סניף מועדף

אני מסכים/ה שג'ון ברייס הדרכה תשתמש במידע למטרות שיווק, דיוור ישיר ומשלוח פרסומות באמצעי הקשר שמסרתי, ותכלול אותו במאגר המידע של החברה, והכל בכפוף למדיניות הפרטיות של ג'ון ברייס הדרכה וקבוצת מטריקס הזמינה כאן.

המידע שייאסף יישמר במאגר מידע מס' 700019285 הרשום בפנקס מאגרי המידע. להסרה בעתיד פנה/י לדוא"ל infomail@johnbryce.co.il או לטלפון: 03-7100777.