מתקדמים לעולם אבטחת המידע

תוכן עניינים

בשנים האחרונות התפתחו מגוון מערכות אסטרטגיות לאיתור איומים, תיעוד ומניעה של תהליכים המעמידים בסכנה מידע רגיש. במקומות בהם מותקנות מערכות מסוג זה, מחפשים אנשים שיכירו מקרוב את המערכות הייעודיות לאבטחת מידע, החל משלב ההגדרות והאפיון, דרך ההטמעה ועד התחזוקה השוטפת.
חברת התוכנה ואבטחת המידע הענקית צ’ק פוינט פיתחה מגוון פתרונות ומערכות אבטחת מידע פורצי דרך המיושמים בארגונים רבים ברחבי העולם.

על מנת להשתלב בתפקידי מפתח במחלקות אבטחת מידע, חשוב להכיר מקרוב את הטכנולוגיה והפתרונות של Check Point Cyber Security. ישנם שני תפקידים בולטים המתמקדים בפיתוחי אבטחת המידע מבית היוצר של צ’ק פוינט: מנהל מערכות אבטחה של צ’ק פוינט (CCSA) סקיורטי ומהנדס אבטחת מידע צ’ק פוינט סקיורטי (CCSE). קיימים קורסים ייעודיים המעניקים הכשרה מקיפה בכל אחד מהתפקידים כאשר מסיימי קורס צ’ק פוינט מקבלים הסמכה יוקרתית מטעם צ’ק פוינט – מקפצה לעבודה בתחום.

הנה כמה דברים שחשוב לדעת בנושא:

הכשרת CCSE – הנדסת אבטחת מידע צ’ק פוינט מאפשרת לכם להכיר את הדור הבא של חומות אש לניטור וחסימת התקשרויות זדוניות לרשת. במהלך הקורס, נלמדים נושאים כמו הבנת נהלי המערכת, כולל כיצד לבצע שדרוג למערכת ולהחיל תיקונים ועדכונים, שיטות מתקדמות לאיסוף נתונים באמצעות CPView ו- CPInfo, הכרות עם ארכיטקטורת ה-API הגמישה של צ’ק פוינט שתומכת באוטומציה, טכנולוגיית SecureXL המשמשת לשיפור הביצועים, פתרונות גישה מרחוק של צ’ק פוינט ועוד פתרונות שונים להתקפות ואיומים מתמשכים כולל סימולציות של התמודדות עם תקריות אבטחה נפוצות והגנה על נתונים בסמארטפונים וטאבלטים. הלימודים מתאימים לבעלי הסמכה או ידע (CCSA) ולבעלי ידע מקצועי ב-Windows, UNIX, TCP / IP.
הכשרת CCSA – נועדה לספק את הכישורים הדרושים על מנת להגדיר את Check Point Security Gateway. במהלך הקורס נלמדים המרכיבים העיקריים של ארכיטקטורת ניהול האבטחה של צ’ק פוינט, בדיקת תנועה במדיניות אבטחה אחידה, יישום טכניקות גיבוי, הכרות עם מגוון פתרונות האבטחה של החברה, כלים שנועדו לעקוב אחר נתונים, לזהות איומים ולשפר ביצועים, להגיב במהירות גם בתקשורת עם משתמשים רחוקים, לנהל גישת משתמשים, ניהול משימות מתקדמות במערכת ועוד מידע שמאפשר לעבוד אחר כך עם מערכות אבטחת מידע של צ’ק פוינט, ליישם ולנהל אותן בארגונים. על מנת להתקבל לקורס, יש להגיע עם ידע מוקדם ב-TCP/IP, Windows, UNIX.
בעולם האבטחה העכשווי המורכב, ניהול אבטחה דורש מאמץ, התמקצעות וידע רחב ועם התשתית של צ’ק פוינט, ניתן לכסות תחומים רבים מבחינת הגנה ותפקוד ביטחוני וירטואלי ולכן, חשוב להכיר את הפתרונות ולדעת כיצד ליישם, לנהל ולבצע את הפתרונות של צ’ק פוינט בפועל. בחרו את ההתמחות המתאימה לכם ביותר ותוכלו לשדרג את הרזומה ולמצוא עבודה מעניינת בתחום.

תוכן עניינים

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...