מה ללמוד אחרי צבא

תוכן עניינים

מה ללמוד אחרי צבא

החיים אחרי השירות הצבאי עשויים להיות מבלבלים: היציאה לאזרחות מלווה בהרבה שאלות בנוגע לעתיד כמו – מה עכשיו? לאן הולכים?
חיילים משוחררים רבים מבינים שכדי לקדם את הקריירה, כדאי להתחיל כמה שיותר מוקדם בלימודים שיפתחו את הדלת לעבודה שווה ושזירת ההייטק עתירת הזדמנויות עבורם.
תעסוקה מרתקת בשכר מתגמל, תנאים מפנקים ואופק מקצועי.

מה כדאי ללמוד?

להשתחרר מהצבא ולהיכנס לתעשייה

שחרור מהצבא פירושו גם פיקדון ללימודים עמו ניתן לממן קורסים מקצועיים, שמכינים לעבודה בתחום, כך שאפשר לפרוע את הפיקדון לטובת לימודים ואפילו לבחור במתכונת היברידית גמישה שמאפשרת עבודה תוך כדי הלימודים. ליהנות משני העולמות ולהגיע רחוק!

לפניכם הכרות עם מספר קורסי הייטק מבוקשים שלא דורשים ניסיון קודם ובסיומם תוכלו כבר להשתלב בתעשייה בתפקידים נחשקים. היפרדו מהחוגר, אמרו שלום לכרטיס עובד…

להתמקצע מקצה לקצה

אם תמיד אהבתם אחריות ועצמאות, אך אתם לא רוצים לוותר על עבודת צוות ושיתוף פעולה ומעניין אתכם לעבוד בפיתוח – full stack web הוא התחום בשבילכם.
מה שונה תפקיד פול סטאק מתפקידי פיתוח אחרים? שמפתח פול סטאק יודע לפתח לצד לקוח ולצד שרת ואמון על התהליך.
ניתן להשתלב בפיתוח לאתרי אינטרנט או יישומים אינטרנטיים, לחשוב על הדרך בה החלק הקדמי יתקשר עם החלק האחורי כאשר הלימודים מעניקים לכם ידע בשפות תכנות, ספריות ממשק, שאילתות למסדי נתונים, אחסון וטעינת מידע תוך חשיפה לטכנולוגיות החשובות היום ומתן מענה לצד שרת ולצד לקוח.
הבונוס – אין צורך להגיע עם ידע בתחום ובסיום הקורס אפשר להשתלב בתפקידים רלבנטיים במגוון חברות וארגונים.

תעשו בדיקה ותגלו שאתם בדרך להצלחה

הערכת איכות התוכנה עוברת בבדיקות טכניות ידניות או אוטומטיות. קורס QA יכשיר אתכם לתפקידי בדיקה ללא ניסיון קודם ועם יכולת לסיים את הקורס ולעבוד בתחום.
פעילותם של בודקי תוכנה היא חשובה למציאת ודיווח באגים ותקלות ביישומים שונים והג’וב מתאים לאנשים בעלי יכולת הבחנה, כישורי ארגון טובים, שיכולים ואוהבים לעבוד בסביבה טכנית דינאמית.
במסגרת קורס QA לומדים תוכנות ניהול בדיקות, הכרות עם בדיקות רגרסיה, מתודולוגיית QA ועוד כלים לצורך ביצוע בדיקות, ניתוח תוצאות הבדיקה, תיעוד שלבי הבדיקה תוך בחינת הליקויים לאורך הדרך, הצעת פתרונות לבעיות שזוהו, הגדרת אסטרטגיית בדיקה, איסוף נתונים לביצוע בדיקות רגרסיה תוך חתירה לשיפור מתמיד. זהו תפקיד מעניין ומתפתח כולל הכרות ועבודה עם כלי בדיקה חדשים.

לשווק בדיגיטל ולראות תוצאות

שיווק דיגיטלי הוא כיום האמצעי המרכזי של משווקים לקידום מוצרים, שירותים, פרויקטים.
שיווק דיגיטלי כולל, בין היתר, קידום אתרים במנועי חיפוש, שיווק ברשתות החברתיות ובפלטפורמות שונות. מדובר בעבודה יצירתית המשלבת בין טכנולוגיה לתוכן מניהול פרופיל קישורים, אופטימיזציה למבנה ותוכן של אתרים, שליחת ניוזלטרים ותחזוקת פרופילים עסקיים ומקצועיים בפייסבוק, אינסטגרם, לינקדאין וכדומה.
אופי העבודה הוא כזה שניתן לבצע אותה בכל עת ובכל זמן, כך שתוכלו להחליט אם בכוונתכם להשתלב בחברות פרסום או אינטרנט או להציע את העבודה במתכונת של מיקור חוץ כפרילאנסרים או כעצמאים.
קורס שיווק דיגיטלי יעניק לכם את הכלים החשובים לקידום אתרים ושיווק ברשתות כולל שיווק אורגני וכולל בניית והרצת קמפיינים ממומנים, ניתוח נתונים ועוד. מה שבטוח – יהיה מרתק!

להגן בחזית מרחוק

מתקפות הסייבר מתרבות ומשתכללות מיום ליום והביקוש למגני סייבר עולה. קורס סייבר סקיוריטי יכין אתכם להיות מגני סייבר מיומנים שיודעים, בין היתר, לפתח אסטרטגיית אבטחה, לבנות חומות אש, לעקוב אחר התקפות ופריצות, לזהות נקודות חולשה ולזהות תוקפי סייבר. למשל באמצעות גישה לא חוקית לנתונים או נזק מכוון לקבצים.
מגני סייבר חוקרים תגובה לפרצות אבטחה, משתמשים בשיטות הצפנה שונות, מתקינים ומשדרגים תוכנות אבטחה ומייעצים גם לעובדי החברה כיצד ליישם מדיניות אבטחה בארגון.
מדובר בג’וב מרתק ומאתגר בו תוכלו להשתלב גם אם בצבא עסקתם בתפקידים שונים לחלוטין, ליהנות משכר גבוה וממקפצה לתפקידים מבוקשים בזירת הסייבר סקיוריטי.

מסע הלקוח בידיים שלכם

חוויית המשתמש קריטית להצלחה עסקית במיוחד בתכנון ובניית אתרי אינטרנט, אפליקציות ומערכות. המשתמש רוצה להבין שהוא מוצא את עצמו בקלות ושהממשק ידידותי ונוח עבורו.
קורס חוויית משתמש יכשיר אתכם ליצור אב טיפוסים לרעיונות חדשים, לערוך מחקר משתמשים, לאפיין את הניווט ביישום, להפיק פתרונות עיצובים חזותיים, סטורי בורד, מפת אתר, תיבות חיפוש ולבדוק רכיבי משתמש באלמנטים שונים כמו פריסת דפים, דפי נחיתה, באנרים. כולל אפשרות להשתלב במגוון משרות מרתקות כעצמאים או כשכירים ולעצב את חוויית המשתמש הבאה!
מכללת ג’ון ברייס מציעה לכם מגוון קורסים המוכרים לפיקדון לחיילים משתחררים לנחיתה מקצועית רכה באזרחות – להסיר את המדים ו”ללבוש” מקצוע נחשק בתעשיית ההייטק!

אתם עדיין חיילים? היכנסו עכשיו לעמוד לימודים בזמן הצבא – קורסים לחיילים ותגלו מגוון קורסים במיוחד עבורכם!

תוכן עניינים

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...