page up
envelopeלהשארת פרטים

רוצה לדעת

מה כדאי לך ללמוד?

מתלבטים מה כדאי ללמוד? צוות יועצי הלימודים יכיר לך את מהותם של מסלולי הלימוד, התכנים הנלמדים, הכלים הנרכשים ואפשרויות התעסוקה עם סיום הלימודים.

במקביל, יועצי הלימודים יתייחסו לנתונים האישיים שלך ויבחנו את התאמתך למגוון תוכניות הלימוד. בנוסף ניתן להיכנס לשיעור צפייה על מנת להתרשם באופן מלא מהקורס, מכיתות הלימוד, מהמרצים ומהתכנים הנלמדים.

נשמח לראות אותך ולענות על כל השאלות הנוגעות להרשמה ולסיכויי הקבלה, בהתאם לנתונים האישיים שלך בפגישת ייעוץ לימודים אישית - ללא עלות.

נשמח לעזור לך

למצוא את המסלול שלך

פגישת ייעוץ ללא עלות

כדי למצוא עבורך את המסלול הנכון ולהציג לך את אפשרויות התעסוקה עם תום הקורס

מבדק מיון מקצועי

כדי להבין מה מתאים לך ללמוד ולסייע לך בתהליך קבלת ההחלטה

ימים פתוחים

כדי לאפשר לך להכיר את התחום ולהתרשם מתוכן המסלול

השתתפות בשיעור צפייה

כדי לחוות את הדבר האמיתי ולהתרשם מהמרצים, התכנים וסביבת הלימוד

בוחרים ביחד קורס

וקדימה עכשיו אפשר להתחיל ללמוד!

ללמוד הייטק, מכל הסיבות הנכונות »

 • icon מוכר לפיקדון חיילים משוחררים
 • icon התחייבות לעבודה לעומדים בתנאים
 • icon מלגה אטרקטיבית למתאימים
 • icon אפשרות לשלב לימודים ועבודה
 • באיזה תחום מתאים לך להשתלב בהייטק?

  בדיקות תוכנה

  בעקבות ההתפתחויות הטכנולוגיות, עולם הבדיקות (QA (Quality Assurance מתפתח בקצב מסחרר. אנשי QA מתמחים בבדיקות, ניתוח התוצאות והמלצות לשדרוג התוכנה מתוך התייחסות לזירה העסקית ולצרכי המשתמש. הם אלה שמחליטים אם התוכנה עובדת כהלכה וכיצד ניתן לשפר את תהליכי העבודה להשגת המוצר האיכותי ביותר. בודקי תוכנה לומדים עקרונות בפיתוח תוכנה, עובדים עם בסיסי נתונים ומכירים שאילתות SQL, שולטים במערכות הפעלה שונות, אפליקציות מבוססות WEB ועובדים בו זמנית עם מגוון כלי בדיקה ידניים ואוטומטיים המייעלים משמעותית את עבודת הבדיקה ומעלים את רמת האבטחה של התוכנה.

  דאטה ומסדי נתונים

  אנחנו חיים בעידן ה- BIG DATA, כמויות עצומות של מידע שנאסף ממקורות שונים וכדי להפיק ממנו ערך יש צורך במקצועני דאטה שידעו לתכנן פלטפורמות מתקדמות לאחסון הנתונים, לנהל בסיסי נתונים איכותיים ולנתח את הנתונים על מנת להפיק מהם מסקנות אפקטיביות.

  דיגיטל

  קשה כבר לדמיין את החיים בלי דיגיטל, הכל מסביב דיגיטלי, אז אם אתם מחפשים שילוב מנצח בין שיווק לאינטרנט, אם אתם חיים ונושמים רשתות חברתיות, תמיד חלמתם לנהל בלוג, לשגר ניוזלטר או לקדם אתר בגוגל – התחום תפור עליכם. ניתן לומר שכיום השיווק הדיגיטלי הוא ערוץ קידום איכותי ומרכזי בתהליך השיווק. אנשי הדיגיטל הם אלו שמקדמים ומשווקים את הבשורות הווירטואליות ומשנים תוך כדי את הרגלי הגלישה. העולם דיגיטאלי – אל תישארו מאחור.

  סייבר ואבטחת מידע

  שדה הקרב הווירטואלי הפך לאחד מהאיומים הבולטים ביותר ואין מי שמוגן, לא האדם הפרטי וגם לא מוסדות ממשלתיים. בשנים האחרונות מושקעים מאמצי על למניעת התקפות סייבר תוך פיתוח כלי הגנה טכנולוגיים מתקדמים וגיוס של מקצועני אבטחת מידע המספקים הגנה למערכות השונות בהתאם לפרופיל הארגוני, לצרכי המשתמש והאתגרים הטכניים. היות ורוב המידע של ארגונים כיום הוא מידע ממוחשב, לימודי אבטחת מידע מתרכזים באבטחת מידע במחשבים, הגנה על במערכות פנימיות וחיצוניות של הארגון, אבטחת תוכנות ורשתות ועוד.

  עיצוב

  עולם העיצוב הוא אוקיאנוס עצום של תחומי התמקצעות שונים המאפשר לשחרר את הצד היצירתי שלכם ולתת לו ביטוי ויזואלי מרשים. תחום העיצוב עבר בשנים האחרונות מהפכה דיגיטלית הן מבחינת שיטות עבודה המבוססות על טכנולוגיה מתקדמת והן מבחינת התוצרים האינטראקטיביים המרשימים. מדובר בתחום דינאמי ומגוון המשלב בין טכנולוגיה, אומנות ושימוש בתוכנות עיצוב מתקדמות לצורך מיתוג, פרסום, הקמת תערוכות, מיצגים, אתרי אינטרנט, חווית משתמש ועוד. בואו להפוך את הכישרון היצירתי שלכם למקצוע מבוקש.

  פיתוח תוכנה

  פיתוח תוכנה הוא תחום מפתח בתעשיית ההייטק. ככל שהטכנולוגיה מתקדמת, כך עומדות לרשות המפתחים יותר אפשרויות לעבודה מאתגרת. מפיתוח של מערכות מורכבות דרך מוצרים טכנולוגיים ועד פיתוח אפליקציות מובייל.

  תשתיות ותקשורת

  עולם התשתיות בשנים האחרונות, כחלק ממהפכת טכנולוגיית המידע ועם כניסתן של טכנולוגיות מחשוב ותקשורת מתקדמות, חלה האצה משמעותיות בעולם ה-IT. כתוצאה מכך, גובר הביקוש למנהלי תשתיות, רשתות ותקשורת. מקצוענים שיכירו את המורכבות של העולם הטכנולוגי, לרבות: וירטואליזציה, שרתי דואר, טכנולוגיות ענן וניהול תחנות קצה.

  מתקשה להחליט? בשביל זה אנחנו כאן!
  מתקשה להחליט? בשביל זה אנחנו כאן!

  נשמח לייעץ ולענות על כל השאלות

  סניף מועדף

  אני מסכים/ה שג'ון ברייס הדרכה תשתמש במידע למטרות שיווק, דיוור ישיר ומשלוח פרסומות באמצעי הקשר שמסרתי, ותכלול אותו במאגר המידע של החברה, והכל בכפוף למדיניות הפרטיות של ג'ון ברייס הדרכה וקבוצת מטריקס הזמינה כאן.

  המידע שייאסף יישמר במאגר מידע מס' 700019285 הרשום בפנקס מאגרי המידע. להסרה בעתיד פנה/י לדוא"ל infomail@johnbryce.co.il או לטלפון: 03-7100777.