קורס פיתוח אפליקציות – הדבר הבא בידיים שלך

אנו נהנים מאפליקציות בתור משתמשים אך פיתוח אפליקציות מהווה נקודת זינוק לעולם התכנות והדיגיטל. שראל היא מדינת הייטק ולא רק חברות חומרה מקומיות נרכשות בסכומי ענק. בשנים האחרונות נרשמו אקזיטים מרשימים גם לחברות פיתוח אפליקציות ישראליות כאן ומעבר לים: צ'ק הישראלית שפיתחה אפליקציה לניהול פיננסי נרכשה על ידי intuit ב-360 מיליון דולר, אפליקצית ניהול הזמנים timeful של שני הפרופסורים ישראלים האמריקאים דן אריאלי ויואב שוהם נרכשה על ידי גוגל בעשרות מיליוני דולרים ולאחרונה yokee music , המפתחת יישומי מוזיקה אינטראקטיביים, נרכשה על ידי Stingray בסכום שמוערך ב-30-40 מיליון דולר.

בשוק שמגלגל כל כך הרבה כסף, רבים בוחרים ללמוד קורס פיתוח אפליקציות ולעבוד בתחום בתור שכירים או עצמאים. לפניכם כמה טיפים לבחירת קורס פיתוח אפליקציות, איך לבחור מוסד לימודים וכמה תרוויחו בתחום (לפני האקזיט).

ניתן למצוא שני סוגים של קורסי פיתוח אפליקציות: קורס פיתוח אפליקציות לאנדרואיד המאפשר למפתחים לפתח יישומים למערכת הפתוחה של גוגל וקורס פיתוח אפליקציות עם התמחות ב-iphone. כלומר, פיתוח ייעודי למערכת ההפעלה של אפל – ios שהיא מערכת קוד סגור.
פיתוח לאנדרואיד מאפשר גמישות למפתחים בעוד פיתוח ל-iphone מבוסס על תנאי הפיתוח הייחודיים של אפל.
היתרון הבולט של קורס פיתוח אפליקציות הוא שאין צורך להגיע עם רקע טכני קודם והקורס מקנה את כל הכלים הנדרשים לעבודה בפיתוח, הוא מצוין לחיילים משוחררים, למי שבעלי אוריינטציה טכנית אך חסרי רקע בפיתוח וגם ליזמים שיש להם רעיון לאפליקציה וזקוקים לבסיס הטכני.

מי שבוחר ללמוד פיתוח אפליקציות מובייל בדגש על פיתוח לאייפון, ילמד, בין היתר, פיתוח אפליקציות web בצד לקוח באמצעות HTML, CSS & JavaScript וכן פיתוח אפליקציות לסמארטפונים באמצעות HTML 5.0. בקורס פיתוח אפליקציות לאנדרואיד לומדים תכנות בשפת JAVA , יצירת ועיצוב דפי אינטרנט בעזרת HTML ו-CSS – פיתוח צד לקוח ופיתוח צד שרת. ברגע שלומדים לפתח אפליקציות ניתן ליצור אפליקציות שמתאימות לסמארטפונים אך גם לטאבלטים, שעונים חכמים, טלוויזיות חכמות.
קורס אפליקציות בג'ון ברייס כולל דגש פרקטי ומשלב התנסות מעשית ותרגולים בתהליכי הפיתוח כולל פרויקט גמר. הלמידה מתבצעת במעבדות מחשבים מתקדמות אצל מרצים מהשורה הראשונה. מי שיעמוד בכל דרישות קורס פיתוח אפליקציות לאנדרואיד, יהיה זכאי לתעודת גמר מטעם משרד הכלכלה.
לאחר סיום הקורס ניתן כבר לעבוד בתחום. כמפתחים למובייל תוכלו להרוויח בין 16-18,000 שקלים ברוטו וככל שתצברו ותק, ניסיון, מוניטין או תתקדמו לתפקידים בכירים כמו ראש פיתוח, תוכלו להרוויח יותר (26-34,000 שקלים לתפקיד ניהולי בתחום). כעצמאים יש לכם יכולת לגבור תעריפי פיתוח פר שעה או לפי פרויקט ולהרוויח סכומים דומים, תלוי בסוג הפרויקט, התקציב של הלקוח וכדומה. מדובר בעבודה דינאמית, מאתגרת ומרגשת, במיוחד כשהאפליקציה סוחפת משתמשים שמורידים אותה ומשתמשים בה באופן קבוע. אז למה אתם מחכים? תתחילו לפתח ולהתפתח.

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...