פיתוח אפליקציות כמקור הכנסה חדש

תוכן עניינים

מהפכת הסמארטפונים של השנים האחרונות שגדלה מיום ליום הביאה עמה גל חדש שמשפיע על זירת הדרושים ומייצר ביקוש גובר למפתחי אפליקציות, ביניהם פיתוח אפליקציות לאייפון ופיתוח אפליקציות לאנדרואיד.
בעוד שיש אפליקציות שנועדו להנאה, אפליקציות אחרות הן שימושיות להפליא או תוצר מגמתי של חברות מסחריות שמעוניינות באמצעות האפליקציה לספק ללקוחותיהן שירותי תוכן שונים במסגרת מאמציהן לקידום המכירות או מיתוג החברה.

פיתוח אפליקציות לסמארטפונים

החלטתם ללמוד פיתוח אפליקציות? חשוב שתבינו שפיתוח אפליקציות לאייפון ופיתוח אפליקציות לאנדרואיד זהים בעקרונותיהם וההבדלים מתבטאים בעיקר באמצעי הפיתוח. מדובר בשתי מערכות הפעלה שונות כך שיש להכיר את דרך התכנות הייחודית, התפעול, השיווק של האפליקציות בפלטפורמות השונות.
בפיתוח אפליקציות לאייפון משתמשים בשפת Objective C בסביבת פיתוח המכונה Xcode, בעוד שלאנדרואיד נכתב הקוד ב- Java בסביבת Linux.
בשוק העכשווי, כל חברה בוחרת את סוג האפליקציה המבוקשת, כשמרבית החברות מפתחות הן לאנדרואיד והן לאייפון.

עבודה בפיתוח אפליקציות

אם תגלשו לרגע בלוחות הדרושים, תגלו ששוק פיתוח אפליקציות צובר תאוצה ויותר חברות מובייל, אינטראקטיב או חברות הזנק מחפשות מפתחי אפליקציות מוכשרים.
כמות העבודה בתחום היא עצומה, ואפשרויות הקידום הן רבות, זאת לצד עבודה מאתגרת, מגוונת יצירתית שמעניקה סיפוק רב. אופי העבודה הדינאמי מאפשר לכם גמישות רבה בקריירה בין אם תרצו לעסוק כשכירים ובין אם תחליטו לעבוד כעצמאיים, לפתח אפליקציות חדשות לשוק ולספק פתרונות שונים או להרוויח מההשקעה הפרטית במידה והאפליקציה אכן תענה על הציפיות ותהפוך לאפליקציה פופולארית שתוכלו למכור או לשווק בתשלום.

כסף מפיתוח אפליקציות

לאחר שפיתחתם את האפליקציה לסמארטפון, תצטרכו להעביר אותה לגורם המתאים שיאשר אותה ויעלה אותה לחנות האפליקציות של אייפון או של אנדרואיד. לאחר מכן, תבחרו באיזה מודל להשתמש בשביל להרוויח כסף. יש מגוון דרכים: למכור את האפליקציה בעלות מסוימת ב- apple store או ב- google play או לאחר תקופת הרצה או למסחר את האפליקציה ולחבר אותם לגורמים מסחריים ולהציע אותה כאמצעי פרסום ישיר או עקיף.

מה ללמוד: פיתוח אפליקציות לאייפון או פיתוח אפליקציות לאנדרואיד

כאמור הביקוש למפתחים מוכשרים לאייפון או אנדרואיד נמצא במגמת עליה ורבים מעוניינים להיכנס לתחום כהסבה מקצועית או כמקור הכנסה עיקרי. קורסים ללימוד פיתוח אפליקציות מקנים את כל הכלים המתאימים מהשפה הדרושה, שימוש בסביבת הפיתוח, שיווק ועוד כלים שיעזרו לכם להצליח בתחום הדינמי הזה.
היות ובפיתוח האפליקציות הן לאייפון והן לאנדרואיד יש פוטנציאל הכנסה גבוה, מומלץ ללמוד קורס משולב שמקנה לכם ידע בפיתוח לשניהם. כך לא תהיו מוגבלים ותוכלו להציע אפליקציות למכשירים משני הסוגים.

תוכן עניינים

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...