למי מתאימה קריירה בעולם ה-BI?

תוכן עניינים

גם עסקים קטנים ובינוניים כבר גילו את הפוטנציאל הגלום בשימוש במערכות בינה עסקית והם מחפשים אנשי BI, שיוכלו לבצע שימוש מושכל במערכות המתקדמות.
מקצועני BI יודעים ליישם את העקרונות הטכנולוגיים ולנהל יישומים בהקשר עסקי, לעבוד עם מערכות אוטומציה לאיסוף וכריית נתונים תוך שימוש מושכל של הטכניקות לגילוי תובנות שיכולות להשפיע משמעותית על ההצלחה של העסק ואף לנהל פרויקטים מורכבים בתחום הבינה העסקית מתוך ראייה אינטגרטיבית הלוקחת בחשבון גורמים אנושיים, פיננסיים, סביבתיים.

מה לומדים בקורס בינה עסקית?

הדרך המקצועית ביותר להיכנס לתחום הנחשק היא באמצעות קורס BI. זהו קורס מעשי המעניק כלים יישומיים לפיתוח מערכות BI אשר מאפשרות להתמודד עם כמויות אדירות של מידע באמצעות טכנולוגיות עדכניות.
בקורס BI נלמדים נושאים כמו מידול מחסני נתונים, פיתוח תהליכי גזירה וטעינה, פיתוח מערך דו”חות עסקיים, פיתוח קוביות (מבנים רב ממדיים המקלים על ניתוח), שימוש מושכל בתהליכי אוטומציה לחיסכון בעלויות התפעול, מנגנוני אבטחה, הפקת תובנות משמעותיות, ניתוח חכם של נתונים ועוד.
חלק בלתי נפרד מקורס בינה עסקית הוא הכרות מקיפה עם התוכנות הנפוצות ביותר בתחום.
כך למשל, הסטודנטים בקורס מתמקצעים בגרסה האחרונה Microsoft SQL Server 2016, זוהי גרסה חדשנית ופורצת דרך המעניקה סט מגוון של כלים ופתרונות בתחום ה BI וה DATA. בנוסף, נלמדים נושא מידול מחסני נתונים, פיתוח נכון של תהליכי ETL לבניית וטעינת מחסן הנתונים, נושאי העשרה מיוחדים כגון בניית עולמות דיווח בעזרת SAP Business Objects ולאחרונה גם מודול הכרות מעמיקה עם כלי Big data כגון Hadoop ו Mongo DB.
הקורס פותח דלתות רבות לתחום הבינה העסקית ואחד מיתרונותיו הוא ההכרות שאנו עושים לתלמידים ב-Big Data Analytics. בעקבות הקורס, סטודנטים יכולים לאייש לתפקידים כמו מפתחי ETL ובוני מחסני נתונים, מפתחי קוביות רב ממדיות, מפתחי Front end של תחום ה BI דוגמת Reporting services.

למי מתאים קורס BI?

קורס BI הוא קורס פרקטי המשלב בין טכנולוגיה לחשיבה עסקית. מי שמחפש כיוון מקצועי לעתיד או מעוניין לבצע הסבה מקצועית, יוכל בסיום הקורס לעבוד בתחום. תכני הלימוד בקורס נכתבו על ידי מומחי BI ומרצים שמאיישים תפקידי BI בחברות מובילות. מעבר ליכולת גבוה למימוש תהליכי BI בחברות, הקורס מסייע בהכנה להסמכה של מיקרוסופט.

תוכן עניינים

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...