page up
envelopeלהשארת פרטים

כך למשל, תחום פיתוח המובייל צובר תאוצה ומצריך מקצוענים ומפתחי אפליקציות למובייל, ישנם תפקידי ניהול מעניינים המבוססים על ידע קודם במחשבים שמאפשרים לנהל מערכות מידע או להתמקצע בתור מנהלי פרויקטים, מנהלי בדיקות תוכנה, חיילים משוחררים מיחידות מחשוב בצה"ל מחפשים לימודי המשך כערך מוסף שיסייע להם להשתלב בעבודה אזרחית ועוד.
כדי להשתדרג מקצועית ולצבור ידע נוסף בהתאמה לעדכונים הרלוונטיים בשוק, חשוב לגשת לקורסים מקצועיים של לימודי המשך המיועדים לבעלי רקע.
קורסים אלה נבנו בהתאמה ישירה לבעלי רקע ונועדו למנף את מי שמגיע מתוך התחום ולקדם אותו מבחינה מקצועית ככל האפשר או לאפשר לו לבצע הסבה לתפקיד אחר באותו עולם תוכן אותו הוא כבר מכיר.
אם ברצונכם להתפתח מקצועית, בחרו תוכניות של לימודי המשך שיוכלו לקחת אתכם רחוק. אז למי ומתי מתאימים קורסי המשך בעולם המחשבים?

לימודי המשך לקידום בתפקיד

קורסי המשך יכולים לתרום באופן משמעותי לקידום מקצועי, כיוון שהם מחוברים לדרישות התעשייה ולמה שקורה בתחום ויכולים לסייע לכם לצבור ידע חדשני שמהווה נכס לארגון בו אתם עובדים.
בדקו איזה קורס יוכל להעניק לכם סט מיומנויות וכלים שיעזרו לכם להתקדם בהיררכיה הארגונית בתפקיד או בהתמחות שבחרתם וכך תוכלו להציג יתרון משמעותי בפני המעסיקים, כיוון שיהיו בידיכם מיומנויות וידע שיכולים לתרום להצלחת הארגון.

לא על התואר לבדו

תואר אקדמי אכן מוערך בארגונים רבים, אך תארים רבים מבוססים על תכנים תיאורטיים כמעט ללא חיבור ישיר לתעשייה וכך אתם עלולים למצוא את עצמכם בוגרי תואר ללא ידע מעשי שמאפשר לכם לעבוד בתחום המבוקש.
אם ברצונכם לשכלל את הכישורים, כדאי לכם לחפש קורס מקצועי שמקנה לכם מיומנויות הנדרשות לעבודה, ידע שמכין אתכם לאתגרים בתהליכי העבודה במגוון תחומים בעולם המחשבים. חפשו קורסים מקצועיים המיועדים לבוגרי אקדמיה ומחפשים להתמקצע בצורה מעשית בהייטק.

מהצבא לעולם העבודה

חיילים רבים ששירתו בסדיר ביחידות טכנולוגיות של הצבא או נהנו מקורסים מקצועיים שאפשרו להם לתת שירותים במסגרת שירותם הצבאי בתחומי המחשבים, פיתוח, תמיכה טכנית, תקשורת ועוד הינם בעלי ידע מעשי במחשבים אך לא בהכרח ידע שמספק לעולם העבודה ולכן, לימודי המשך במחשבים מתאימים להם מאוד בין אם לימודים על עבודה בסביבות טכנולוגיות מתקדמות או קורס פרקטי שמקנה להם תעודה מוכרת לעבודה בתחום ספציפי במחשבים.
אומנם הידע שנרכש בצבא הוא קיצור דרך אך תמיד טוב לשדרג את הידע הקיים ולהתמקצע יותר.

הסבה מקצועית

השינויים והחידושים בעולם המחשבים מהווים הזדמנות לבצע הסבה מקצועית בתוך עולם המחשבים ולעבור מתפקיד אחד לתפקיד אחר, רלוונטי, מאתגר או רווחי יותר. הסבה מקצועית למקצועני מחשבים מבוססת על ידע קודם ומעניקה לבוגרים הסמכה בתחום הנבחר או מומחיות בתחום נחשק, בין אם מדובר בפיתוח מערכות או הכשרת מומחי BI ועוד. הקריטריון לקבלה לקורסים למקצוענים מבוסס על ידע קודם או הכשרה מקצועית קודמת וקורסי הסבה רבים מתקיימים בערב ומאפשרים למי שעובד בתחום ללמוד ולעבוד במקביל.

לימודי המשך לתפקידי ניהול בהייטק

זירת ההייטק שופעת אפשרויות קידום ולמי שמעוניין לא רק להתקדם בתפקידו אלא לכוון בעיקר לתפקידי ניהול, יוכל להשתתף בלימודי המשך במחשבים שמכשירים את המשתתפים לתפקידי ניהול כמו למשל, ניהול מערכות מידע, ניהול פרויקטים, ניהול צוותי QA בדיקות תוכנה ועוד. עם קורס שמכוון לתפקידי ניהול קל יותר להתקבל לתפקידים ניהול או להתקדם בתוך הארגון עצמו לתפקיד ניהולי באוריינטציה טכנולוגית.

הקליקו כאן לרשימת הקורסים >

ספרו לי עוד
ספרו לי עוד

נשמח לייעץ, ללוות ולענות על כל השאלות

סניף מועדף

אני מסכים/ה שג'ון ברייס הדרכה תשתמש במידע למטרות שיווק, דיוור ישיר ומשלוח פרסומות באמצעי הקשר שמסרתי, ותכלול אותו במאגר המידע של החברה, והכל בכפוף למדיניות הפרטיות של ג'ון ברייס הדרכה וקבוצת מטריקס הזמינה כאן.

המידע שייאסף יישמר במאגר מידע מס' 700019285 הרשום בפנקס מאגרי המידע. להסרה בעתיד פנה/י לדוא"ל infomail@johnbryce.co.il או לטלפון: 03-7100777.