סימולטור Cyberium באימונים – קל בקרב

תוכן עניינים

הסימולטור

מערכת ה–Cyberium היא סימולטור תרחישי סייבר מתקדמת. המערכת פותחה על ידי מומחי סייבר שעסקו בהדרכה ובמתן פתרונות לפערי ידע בתחום. המערכת כוללת מעבדות, ספרים, פרויקטים ותרחישים המשמשים ככלי מרכזי בהכשרה במגוון קורסי הסייבר ואבטחת המידע בג’ון ברייס. הסימולטור, אשר מכיל בתוכו מעל 20 תוכניות סייבר של הגנה ותקיפה, מלווה את משתמשי המערכת לכל אורך ההכשרה ומאפשר תהליך למידה Hands-On בכל נושאי הסייבר.

מה הם תרחישי תקיפות הסייבר?

התרחישים הפועלים בסימולטור מתחלקים לשתי קטגוריות, חינוכיים ומציאותיים. התרחישים החינוכיים ממוקדים ומדמים נושאים הנלמדים בקורס מתוך תוכנית הלימוד, לכל סוגיה או נושא הנלמדים בקורס ישנו תרגיל נקודתי המאפשר לתלמיד להתמקד בו.
התרחישים המציאותיים, מובאים על ידי מערכת מיוחדת (Specto) ומדמים מקרים אפשריים או כאלו שהתרחשו בעבר בארגונים וחברות הקשורים לאבטחת מידע, מרגולציה של מערכות סייבר ועד תקיפות של ארגוני האקרים טרוריסטיים. תרחישים אלו רחבים יותר מאשר התרגילים החינוכיים ומצריכים ראיה מערכתית, אסטרטגית ומקיפה יותר, התרחישים מתבססים על מקרי אמת מסביב לעולם אשר קרו לחברות אמיתיות.
לאחר כל תרחיש, המערכת מייצרת באופן אוטומטי דוחות מפורטים המשמשים כמשוב מיידי המאפשר לסטודנט ולמרצה למדוד יכולות, חוזקות וחולשות ובכך מאפשר לשפר את זמני התגובה, לחדד את יכולותיו המקצועיות, ולהכינו להתמודדות עם עולמות הסייבר.

מה הופך את הסימולטור לייחודי?

הסימולטור עוצב ותוכנן ע”י חברת ThinkCyber המתמחה בהדרכות סייבר ובמתן פתרונות בעולמות הסייבר. חברות עם סימולטורים של אבטחת סייבר משקיעות זמן וכסף רב כדי ליצור תרחישים ולהישאר מעודכנים. ייחודיות הסימולטור Cyberium היא שמותקנת בו טכנולוגית Specto. ל-ThinkCyber יש רשת הולכת וגדלה של שרתים ברחבי העולם עם טכנולוגיית Specto אשר עוקבת ומתעדת פעולות של האקרים ובכך צוברת כמות עצומה של נתונים שהוכח כי הם חיוניים בתכנון אסטרטגיות הגנה יעילה. הסימולטור שואב את התרחישים מהמערכת ובעזרתה מובאים התרחישים הכי עדכניים ורלוונטיים ללקוח. הודות ל-Specto, אנשי המקצוע יכולים להתעדכן באופן שוטף בניסיונות החדירה של האקרים בזמן אמת מסביב לעולם ולייצר את ההגנות הרלוונטיות עוד לפני שנפגעו.

בנוסף לתרחישי האמת העדכניים, לכל לקוח נבנית הכשרה בהתאמה אישית בהתבסס על הצרכים הייחודיים לו. העובדים עוברים את ההכשרה הרלוונטית והייחודית לאופי הארגון ופעילותו. בזמן הכשרת העובדים בסימולטור, המערכת מפיקה דוחות ומאפשרת ניתוח מעמיק של החוזקות והחולשות ועל מה כדאי לשים את הדגש, כך ניתן לייצר את תוכנית האימונים האפקטיבית ביותר אליה ניתן להגיע.
קורסי הסייבר בג’ון ברייס הדרכה מאפשרים לכם למקסם את היכולות, הכלים והידע הנדרש כדי שתהיו מנוסים ומעודכנים בעולמות הסייבר המשתנים והמשתכללים ללא הפסקה. התאימו עבורכם או עבור אירגונכם את ההכשרה המתאימה ביותר מתוך מגוון הקורסים וכך תוכלו להבטיח שאתם מתכוננים בצורה המיטבית לכל תרחיש.

תוכן עניינים

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...