הייטק ללא תואר? ככה עושים את זה

תוכן עניינים

תעשיית ההייטק לא מפסיקה לככב בכותרות ולהציע מקומות עבודה נחשקים, תנאים מפרגנים, חיים מקצועיים מתגמלים מכל הבחינות: עניין, אתגר, מוביליות, משכורת והטבות.
בהייטק פתוחים לקבל מועמדים שלא בהכרח מגיעים מרקע טכנולוגי או מצוידים בתואר מהאקדמיה. הביקוש הרב והמרדף של מגייסים אחר כוח אדם מיומן מאפשר גם לאנשים ללא תואר ראשון בתחום או תואר בכלל, לבצע הסבה בקלות יחסית.
רף הכניסה להייטק מושפע בעיקר מידע מעשי מותאם לצרכי התעשייה העדכניים ומוטיבציה להשתלב ולהשקיע. יש לכם רצון? עכשיו אתם רק צריכים תעודה!

הזדמנויות מבטיחות למקצועות רווחיים

הקצב המסחרר של פיתוחים טכנולוגיים והמחסור הגובר בעובדים עובד לטובת מי שמתעניין בתחום ומוכן ללמוד ולהביא תוצאות בשטח.
יש מקצועות רבים שלא היו בכלל קיימים בתודעה בעשורים הקודמים ואילו היום נחשבים ל-דבר הבא. כדי לאייש משרות כאלה נדרש ידע ממוקד מכוון תעשייה המאפשר לבצע את העבודה בפועל.
מדובר בבשורות משמחות עבור מי שאינם בעלי תואר רלבנטי בתחום או אינם בעלי תואר כלל ומעוניינים להיכנס להייטק וחוששים שלא יסתכלו על קורות החיים שלהם אם הם ללא רקע אקדמי.

ללמוד מקצוע יוקרתי בלי רקע טכנולוגי

כדי להפוך למועמדים שקורות החיים שלהם צולחים את מנגנון הגיוס, יש להצטייד בתעודה מקצועית מוכרת ממוסד לימודים מוערך בתעשיית ההייטק המתמחה בהכשרות מקצועיות מותאמות להייטק.
קורסי הכשרה להייטק למתחילים הם קורסים מקיפים ויסודיים אך קצרים בהשוואה ללימודי תואר. הם מתמצתים את כל מה שבאמת חשוב לדעת ואיך לעשות את המשימות בפועל בהנחיית אנשי מקצוע מהתעשייה.
תוכנית הלימודים מאפשרת עם סיום הקורס להגיש מועמדות ולדעת את העבודה ופורמט זה של הכשרות הייטק למתחילים מאפשר לבצע שינוי מקצועי או הסבה בכל שלב בחיים וליהנות גם מגמישות בשעות הלימוד ופורמט שיעורים היברידי. ניתן לשלב את ההכשרות עם עבודה, לימודים נוספים, משפחה וכדומה.
כמובן שחשוב לבצע סקר מקדים על מנת להחליט היכן ללמוד (מקום שהשם שלו עושה הבדל בעיני מגייסים) ומה ללמוד (מקצועות שתנאי הכניסה שלהם מתאימים לחסרי ידע וניסיון מוקדם ונדרשים בתעשייה).
מתלבטים? לפניכם מספר מסלולי לימוד שיפתחו בפניכם את הדלת להייטק מבלי תואר:

פיתוח JAVA בדרך להצלחה

עבור רבים, לימודי JAVA הם המקפצה המובטחת לתחום הייטק. זוהי שפת קידוד בקוד פתוח ללא עלות שניתן להפעיל בפלטפורמות רבות. הפופולאריות שלו הפכה אותו לשפת תכנות מבוקשת ליצירת אפליקציות, משחקים, בדיקות אוטומטיות, מערכות שונות ומכאן הביקוש הגבוה למתכנתי JAVA.
מלבד היצע המשרות המסחרר הרי שמדובר בשפת תכנות שנחשבת פשוטה יחסית ולכן מתאימה להייטקיסטים מתחילים ויש לה גם קהילה גדולה ותומכת של מפתחים בכל העולם, כך שיש אפשרות תמיד להתמקצע ולהעשיר את הידע גם עם סיום הלימודים.
מתכנתי ומפתחי
JAVA נדרשים במגוון מגזרים ותעשיות ויכולים להתפתח גם לתפקידים שונים בפיתוח תוכנה.

הבדיקה שתכניס אתכם לתעשייה

תפקיד חיוני בכל פרויקט פיתוח הוא של QA בודק תוכנה שמבצע בדיקות לאורך כל מחזור חיי  הפרויקט – ידניות ואוטומטיות.
בודקים טכניים אחראים על אבטחת איכות כדי לוודא שהמוצר אכן עומד בדרישות. הם מבצעים בדיקות על פי מסמכי אפיון וסטנדרטים, בוחנים שיפורים לפי הצורך, יוצרים פרוטוקולים לבדיקות ומפקחים על הבדיקות, מנתחים וחוקרים את המוצר עד השגת הביצועים הטובים ביותר, מכינים דוחות על תוצאות הפעילות וכדומה.
כיום עומדים לרשותם של אנשי
QA כלי בדיקה מתקדמים המייעלים את שלב הבדיקות ומתפקיד זה ניתן להתפתח לאפיקים מקצועיים מגוונים.

להגן על הארגון מפני פריצות

בעידן בו איומי הסייבר מתרבים מיום ליום, ארגונים זקוקים למגני סייבר שידעו כיצד למנוע או להפחית את הסיכונים לפריצות, דליפת נתונים רגישים ויגנו על מערכות, יישומים ותוכנות ואתרים מפני תקיפות זדוניות.
קורס מגני סייבר יקנה לכם את הכלים ואת השליטה בהגנה על תשתיות ומערכות בארגון כולל חקירת אירועי סייבר, ניטור ובקרה של אבטחת מידע, הטמעתם של מוצרי אבטחה, סריקות וניתוח חולשות ועוד. תפקיד שאי אפשר בלעדיו!

לפתח ב-NET. ולהגיע רחוק

מפתחי NET. אף הם מחוזרים כיום בשוק הייטק כשמחפשים מפתחים לפלטפורמת מפתחים בקוד פתוח זו על מנת להגדיר מערכות, לבצע תמיכה טכנית עבור אפליקציות דסקטופ ומובייל, לתכנן ולתחזק תוכנה, לכתוב קוד או לעדכן יישומים ממגוון סוגים.

אל תתנו להיעדר תואר למנוע מבעדכם להיכנס לתעשיית ההייטק. הכשרה מקצועית מותאמת להייטק ללא תואר תפלס לכם את הדרך קדימה.

תוכן עניינים

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...