בחינות ההסמכה של מייקרוסופט – פותחים שער חדש בעולם התעסוקה

תוכן עניינים

לא ניתן להכחיש שבעשורים האחרונים העולם קופץ קפיצות מדרגה ענקיות בכל הנוגע לטכנולוגיה; מדי שנה אנו רואים את הידע, שיטות העבודה והתוצאות משתנות לנגד עינינו, ואנו מחויבים להשאיר את העיניים על הכדור בכל עת, לא למצמץ ולא להירדם בשמירה כדי לא לפספס כלום. אחד המקורות העיקריים לאצירת ידע חדש וחשוב בתחומים שלנו הן בחינות ההסמכה של חברות טכנולוגיות גדולות, ואחת מהן היא כמובן – בחינת ההסמכה של מייקרוסופט. אז מהן באמת בחינות ההסמכה ולמה ממש כדאי לכם לעבור אותן?

לפני הכל, מהן בחינות הסמכה?

בחינות הסמכה הן למעשה תעודה המעידה על הידע והיכולות שלכם בתחום ההסמכה. כך, במקרה של בחינות ההסמכה של מייקרוסופט, הבחינות תבדוק כמה אתם בקיאים ויודעים להתמודד בסביבות העבודה השונות של מייקרוסופט לרבות Azure, Dynamics 365, Microsoft 365 ועוד. בנוסף, ניתן להבחן במספר סוגים שונים של בחינה, בהתאם למטרת ההסמכה;   הסמכה אחת שנוגעת ביסודות הבסיס, הסמכה אחת המתמקדת בנתיבי קריירה שונים לפי בחירתכם, ואחת המתמקדת בפתרונות ספציפיים בתחומים שונים בתעשייה. ואגב, בניגוד למה שאנשים נוטים לחשוב, ההסמכות הללו ממש לא רלוונטיות רק למפתחים, מומחי אבטחת סייבר ואנשי טכנולוגיה. זוכרים שדיברנו על העולם שהולך ומתפתח דיגיטלית? כיום כל אדם בכמעט כל מקצוע, שיש לו יכולות טכנולוגיות שונות יצליח יותר מחברו ללא אותם כישורים, בתחומים כמו ניהול מכירות, שיווק, פיתוח מותג, ניתוח נתונים ועוד. אז אחרי ששכנענו אתכם כמה זה חשוב, בואו נבין יחד מה תוכלו להשיג באמצעות בחינות ההסמכה הללו.

שלח לחמך על פני המים

בתהליך חיפוש עבודה, אין ספק כי קורות החיים שלכם הם כרטיס הביקור והם אלו שיכניסו אתכם מבעד לדלת. מציעי המשרות לא יודעים כמה נחמדים אתם או איזו קופסת עוגיות מעולה אתם מביאים למטבחון המשותף כל יום, ולכן קורות החיים שלכם הם אלו שצריכים לייצר את הרושם הטוב ביותר. ברגע שכחלק מקורות החיים רואים המעסיקים בחברות הכי נחשקות שיש לכם תעודת הסמכה של מייקרוסופט, בן רגע קפצתם לראש הרשימה מעל מאות מועמדים אחרים עם קורות חיים דומים לשלכם. אמנם הניסיון והרקע שלכם משחקים תפקיד, אבל הידיעה שמייקרוסופט בעצמם הסמיכו אתכם לפעול בסביבות העבודה שלהם, וכי המעסיק יודע שאין לו צורך לבזבז עוד זמן על הכשרות – היא פרייסלס!

 

הסמכת מייקרוסופט

<em>”לקפוץ לראש הרשימה מעל מאות מועמדים אחרים עם קורות חיים דומים לשלכם”</em>

אז, שנחתום?

לא רק שבחינות ההסמכה בקורות החיים שלכם מעבירות אתכם דרך דלת המראיין, אלא שהן גם יעזרו לכם לסגור את החוזה מהר יותר. מראיין שישוחח אתכם יותר לעומק על בחינות ההסמכה, יבין בדיוק באילו כלים הוסמכתם וכיצד אותם כלים יכולים לסייע לכם בעבודה השוטפת. אבל מעבר לכך, העובדה שבחרתם לעבור בחינות הסמכה כאלה אומרת המון למראיין שמולכם – היא מספרת שאתם מתעדכנים ולא מסתפקים בידע שיש לכם, שאתם חדשניים וחשוב לכם להישאר בטופ, שאתם לא מפחדים מלמידה חדשה ובלתי פוסקת גם בעתיד, ושאתם מחויבים להתקדמות טכנולוגית. תודו שזה חתיכת מכתב המלצה מוצלח…

עם הסמכה לא הולכים למכולת

אז זהו, שכן. בעלי הסמכה זוכים לשכר גבוה יותר מעמיתיהם ללא הסמכה. סקרים שנערכו בין אנשי מקצוע בתחום הטכנולוגיה הראו כי 35% מהם סיפרו שההסמכה שהם עברו היא שסייעה להם לקבל משכורת גבוהה יותר בתחילת תפקיד חדש, או לקבל העלאה במשכורת בתפקיד קיים. בנוסף, ההסמכה גם יכולה לסייע לכם לקבל קידום נחשק בתפקיד שלכם ולהגיע לתפקידים בכירים ונחשבים יותר. בדיוק כשם שתארים אקדמאים יכולים להעלות משכורת בתחומים מסוימים, כך, בתחומי הטכנולוגיה הסמכת מייקרוסופט מדברת – כל הדרך אל הבנק.

אז מה למדנו ?

גם אלו שלא שוחים בתחום הטכנולוגי מכירים את השם של מעצמת הטכנולוגיה מייקרוסופט. במכללת ג’ון ברייס תוכלו לעבור קורס שמטרתו להכין אתכם בדיוק לבחינת ההסמכה הזו. הצוות המקצועי בג’ון ברייס יודע בדיוק כיצד בנויות בחינות ההסמכה והקורס מכוון לעזור לכם לנסוק לשמיים ולהצליח.
קורס בג’ון ברייס, בחינת הסמכה אחת מאחוריכם והנתיב המקצועי שלכם פתוח לרווחה!

רוצים לקבל מידע נוסף על קורסי ההסמכה השונים? לחצו כאן.

תוכן עניינים

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...