מדוע לימודי פייתון הם הבחירה המנצחת לשנת 2022

תוכן עניינים

מדוע כדאי לכם ללמוד פייתון?

נתחיל מהכרות קצרה עם פייתון (Python): שפת תכנות דינאמית פשוטה וברורה, קלה יחסית ללמידה ולקידוד בהשוואה לשפת אחרות. היא דורשת פחות שורות קוד לביצוע וחוסכת זמן רב למפתחים בכתיבת שורות קוד ופעולות או השלמת סקריפטים.
הייחוד שלה הוא בכך שהיא שפה פרשנית – מבצעת את הקוד שורה אחר שורה ומפסיקה את הביצוע במקרה של שגיאה ומדווחת על השגיאה שהתרחשה.
מדובר בשפת קוד פתוח ללא תשלום, שאפשר להריץ על גבי פלטפורמות שונות, כולל ספריה עצומה לצורך הרחבות וקהילה סופר תומכת.
פייתון נחשבת לשפת תכנות ברמה גבוהה שלא מפסיקה לצמוח על אף שהחלה את דרכה בשנות ה-80, הפופולאריות שלה גדלה עם השימוש במדע הנתונים, ניתוח נתונים, למידת מכונה ובינה מלאכותית.
בפייתון משתמשים למגוון מטרות: בניית אתרים, יישומים של עיצוב גרפי, פיתוח משחקים, תסריטי אוטומציה ובדיקות ועוד. במרוצת השנים פותחו חבילות רבות לניתוח נתונים ולמידת מכונה והשפה החלה לשרת מגוון חברות ותעשיות, כולל שירותים פיננסיים ושירותי בריאות לצורך המחשה של נתונים, אוטומציה של תהליכים ועוד.
השפה תכליתית, אקספרסיבית ופרודקטיבית ולכן היא אידיאלית ליצירת פתרונות מהירים ובקלות יחסית. נטפליקס, פייסבוק, גוגל, אמזון, רדיט, דרופבוקס כולן משתמשות, בין היתר בשפת פייתון והיא גם נחשבת לשפה מועדפת בקרב הסטארטפיסטים.
זקוקים לתמריץ נוסף? מלבד האפשרות להשתלב בחברות במגוון סוגים – תוכלו להרוויח יפה. השכר הממוצע לתפקיד, על פי מתחם השכר של Alljobs, הוא 16,653 שקלים ומתפקיד זה תוכלו להתקדם לתפקידי מפתח בפיתוח תוכנה, להגדיל אחריות וגם את המשכורת.

פייתון לומדים בג’ון ברייס

אם חיפשתם נקודת זינוק לקריירה בהייטק – לימודי פייתון פייתון הם בדיוק בשבילכם ובמסגרת מאורגנת בסטנדרטים הגבוהים ביותר אצל מורים מנוסים מהתעשייה שנבחרו בקפידה, תינתן לכם האפשרות  ללמוד וליישם במשימות שונות כמו ביצוע קוד, ניתוח כמויות של נתונים או הפעלת בוט.
קורס פייתון מתאים גם לחסרי ניסיון ואפילו לאנשים שלא חשבו בכלל שהם יכולים להיות מתכנתים, כיוון שזו מערכת סופר פשוטה – היא מתאימה לכל אחד בכל שלב בחיים.
עם סיום הצבא, כחלק מתהליך שינוי קריירה והסבה מקצועית או אם אתם מעוניינים לבדוק את ההתאמה שלכם להייטק – התחילו בקורס פייתון כדי להבין במה מדובר.
אגב, ישנם גם יזמים שיש להם רעיון למיזם והם לומדים פייתון על מנת להבין כיצד הם יכולים להוציא אותו לפועל.
קורס פייתון במכללת ג’ון ברייס מאפשר לכם ללמוד בבית הספר למקצועות ההייטק הגדול בארץ המחובר לצרכי התעשייה והתעודה שלו מוכרת בתעשייה. מדובר בקורס הנדרש ביותר כיום בתעשייה ולכן, תעודה מג’ון ברייס של קורס פייתון יכולה בהחלט לפתוח לכם דלתות!
הקורס מוצע בשלושת הסניפים של ג’ון ברייס, יום וערב, כך שתוכלו לבחור היכן ומתי הכי נוח לכם ללמוד: תל אביב, ירושלים או חיפה במתכונת היברידית המשלבת לימודים אונליין עם לימודים פרונטאליים או רק אונליין או רק אוף ליין.
מדובר בתוכנית לימודים מקיפה כוללת תרגולים ופרויקטים בכיתות חכמות שמאפשרות לכם לשפר את הביצועים וליהנות מחוויה טכנולוגית מקדמת.
הקורס מוכר לפיקדון לחיילים משוחררים ובג’ון ברייס משקיעים את מירב המאמצים לקדם אתכם הכי שאפשר ומלווים אתכם בדרך לעבודה כולל התחייבות להשמה לעומדים בתנאים.
אין מקום להתלבטות. פייתון הוא בדיוק מה שחיפשתם להתחיל בהייטק וקורס פייתון בג’ון ברייס הוא המקפצה להצלחה!

תוכן עניינים

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...