page up
envelopeלהשארת פרטים

בחירת חשבון בנק

המשכורת הצבאית נכנסת מדי חודש לחשבון הבנק, אבל חשוב לנהל את החשבון במקום הנכון. כיום כמעט אין חשיבות לקרבה גיאוגרפית שלכם לסניף הבנק. ניתן לנהל את פעילות החשבון באמצעות האינטרנט או המוקד הטלפוני. בנוסף, ניתן לעבור בין בנקים ולכן, כדאי לבצע השוואה מקדימה בין הבנקים המתמודדים על לבו של החייל.
לדוגמא – חשבון עו"ש ללא עמלות בגין פעולות המבוצעות בערוצים ישירים, פטור מדמי כרטיס אשראי, פטור מהקצאת אשראי, הטבות בעמלות ני"ע ומט"ח, הטבות להפקת פנקס שיקים, מסגרת רחבה יותר ועוד. כל הבונוסים שמציעים הבנקים לחיילים מתורגמים בסופו של דבר לחיסכון כספי משמעותי ולכן, כדאי לבדוק היכן הכי משתלם לכם לנהל את המשכורת הצבאית. במידת הצורך, ישנה אופציה גם להלוואה מיוחדת לחיילים.

חפשו את ההנחות

במקומות רבים מציעים הנחות מיוחדות לחיילים. תוכלו לבלות, להעשיר את עצמכם וליהנות מזמן איכות מחוץ לבסיס ואחרי שעות השירות במחירים אטרקטיביים.
למשל, ברשתות שונות של בתי קולנוע תינתן הנחה על סרטים באמצ"ש בהצגת תעודת חוגר/לוחם, צפו גם להנחות מיוחדות בכניסה לאתרים של רשות הטבע והגנים. סל ההטבות שעומד לרשותכם הוא באדיבות "מועדון יותר" המעניק הנחות לרכישה ברשתות אופנה, הנעלה, צימרים, תיאטראות, תחנות דלק, מנוי למגזינים, קאנטרי ועוד. כל חייל בשירות חובה זכאי להצטרף למועדון יותר וליהנות מההטבות שמציע המועדון, כשהחברות תקפה כל עוד מחזיקים בכרטיס מועדון בתוקף. הכרטיס הוא למעשה כרטיס אשראי וניתן להזמין אותו בסניף הבנק.

נוסעים חינם

במהלך השבוע חיילים על מדים יכולים לנסוע בתחבורה ציבורית (אוטובוס, רכבת) ללא הגבלה בהעברת תעודת חוגר. חידוש של השנים האחרונות: בסופי שבוע ועד מוצ"ש בשעה 03:00, חיילים יוכלו לנסוע בתחבורה ציבורית בלבוש אזרחי ללא תשלום, כל עוד הם מעבירים חוגר בכל נסיעה. 

קורסים לחיילים משוחררים

השרות הצבאי הוא הזמן לחשוב על העתיד, על היום שאחרי השחרור ולהתכונן לקראתו כבר עכשיו. ניתן לחסוך כסף גם אחרי השחרור באמצעות שימוש מושכל בכספי הפיקדון הצבאי לטובת לימודים. כאן נכנסים לתמונה קורסים לחיילים משוחררים, שניתן לממש על חשבון הכספים שמועברים אך ורק למטרות מסוימות וזמינים עבורכם עד 7 שנים החל מחודש מיום השחרור. כדאי לבחור קורסים פרקטיים, מקצועות ההייטק למשל, שסוללים את הדרך לעבודות נחשקות בתעשיית ההייטק ובתפקידים מבוקשים כמו בדיקת תוכנה, שיווק דיגיטלי, ניהול רשתות, עיצוב גרפי, פיתוח אפליקציות ועוד. כל שצריך זה להגיע לבנק בו מופקדים כספי הפיקדון עם טופס "בקשה למשיכת כספים מפיקדון אישי" יחד עם המסמכים הנלווים הנחוצים (כפי שמצוין בטופס).
התנהלו כלכלית בחוכמה במהלך השירות וגם לאחריו ותוכלו ללמוד מקצוע מבוקש ולעבוד בתחום ולחסוך כסף לעתיד.

קורסים בתחום שיכולים לעניין אותך

icon
CCNA

110 שעות אקדמאיות

חלק ממגמה כלל עולמית, עולם התקשורת עובר מהפכה גלובלית ורציפה המחוללת שינויים בדרכי תפיסה ויישום ברבדים טכנולוגים שונים. תפיסה זו מייצרת אתגרים חדשים א...
ספרו לי עוד
ספרו לי עוד

נשמח לייעץ, ללוות ולענות על כל השאלות

סניף מועדף

אני מסכים/ה שג'ון ברייס הדרכה תשתמש במידע למטרות שיווק, דיוור ישיר ומשלוח פרסומות באמצעי הקשר שמסרתי, ותכלול אותו במאגר המידע של החברה, והכל בכפוף למדיניות הפרטיות של ג'ון ברייס הדרכה וקבוצת מטריקס הזמינה כאן.

המידע שייאסף יישמר במאגר מידע מס' 700019285 הרשום בפנקס מאגרי המידע. להסרה בעתיד פנה/י לדוא"ל infomail@johnbryce.co.il או לטלפון: 03-7100777.