מה היא מערכת ERP?

תוכן עניינים

מערכת ERP  היא מערכת לתכנון משאבי ארגון (Enterprise Resource Planning) המסייעת בניהול ובקרה של תהליכים עסקיים ומקלה משמעותית על ניהולו השוטף של העסק.
מידע הוא נשמת אפה של חברה או ארגון. כל ארגון או חברה גדולה זקוקים שתהיה להם היכולת לנהל מידע בצורה מסודרת כך שהגישה אליו תהיה קלה ונוחה וזה בדיוק מה שהמערכת עושה, היא מאחדת את כלל מערכות המידע של הארגון לממשק אחד קל ונוח.

היום נכיר לכם את פריוריטי priority, מערכת ERP מתקדמת ונוחה

פריוריטי priority היא מערכת ERP אשר מסייעת לעסקים להתנהל בצורה יעילה אך פשוטה. היא מספקת פתרון משמעותי לניהול העסק ובכך מסייעת בחיסכון משאבים והגדלת הרווחים. אם בעבר מערכות הניהול היו יקרות וקשות לתפעול, מערכת הPriority- יצרה מהפך של ממש הן בעלות, הן בקלות העבודה והן באיכות. המערכת מתאימה לעסקים גדולים וקטנים כאחד וכיום ניתן למצוא אותה במספר גדול של חברות, ארגונים ותאגידים אשר הבינו כי מדובר בתוכנה הטובה ביותר הקיימת בשוק. המערכת חולשת על כל תחומי העסק ממש החל מייצור, ניהול תהליכים, ניהול מלאי, משאבי אנוש  ועד כל מה שקשור בכספים.

היתרונות של מערכת ה-Priority

לפריוריטי  פתרונות רבים אשר הופכים אותה למערכת איכותית, חזקה וטובה:
•    פריוריטי הינה מערכת בעלת טכנולוגיה מהמתקדמות בשוק. היא עובדת בשפת HTML5 אשר מותאמת לרשת, המערכת זמינה גם בענן וכמובן שניתן לעבוד בה גם דרך הסמארטפון או הטאבלט שלכם מה שמאפשר עבודה מכל מקום ממש.
•    לפריוריטי ישנו ניסיון רב של מעל 30 שנים בתחום מערכות הERP.
•    פריוריטי הינה מערכת נוחה מאוד לתפעול ולא נדרש ידע טכנולוגי רב על מנת לעבוד ולתפעל אותה.
•    תהליך ההטמעה שלה אינו מסובך וניתן להתחיל להשתמש בה ישירות לאחר סיום ההטמעה.
•    את המערכת ניתן להתאים באופן אישי לכל משתמש ומשתמש ולכן הביקוש ליישום של המערכת בשנים האחרונות גדל, וכתוצאה מכך גם הביקוש למיישמי פריוריטי טובים.

המענה שתספק לכם פריוריטי

מערכת פריוריטי הינה מערכת אשר מתאימה למגוון רחב של עסקים וארגונים ביניהם תחומי המסחר, שרות, סיטונאות, מלונאות, בנייה ובניין ועוד. במידה ויש לכם עסק בראשית דרכו מדובר בדיוק במערכת בשבילכם כיוון שלפריוריטי יש את היכולת לצמוח יחד עם העסק. התוכנה מאפשרת ניהול של העסק על כל פרטיו ביניהם דיווח הנוכחות של עובדי העסק, ניהול מלאי, הנהלת חשבונות, מעקב אחר מכירות, טיפול בלוגיסטיקה, קשרי לקוחות ועוד. כמובן שחשוב להתאים את המערכת המדויקת עבור הצרכים של העסק שלכם כך שתוכל להתקבל התוצאה הטובה ביותר. ניהול נכון של העסק יעזור לכם להיות במעקב תמידי אחרי כל מה שקורה אצלכם ועל ידי כך להבין היכן כדאי להמשיך ולהשקיע והיכן צריך לעצור ולתקן מה שיביא בסופו של דבר גם להגדלת ההכנסות.
יישום פריוריטי – אין ספק כי לשם יישום נכון נדרשת היכרות מעמיקה והבנה מלאה של יכולות מערכת הפריוריטי. ולכן קיימת דרישה וביקוש רב למיישמי פריוריטי, חברות היישום נמצאות בחיפושים תמידיים למנהלי פרוייקטים, יישמים ומתכנתים מקצועיים, איכותיים ובעלי הכשרה מתאימה.
חברת מידעטק, הינה חברה בולטת ובעלת ניסיון רב ביישום המערכת. לאתר החברה >>

מעוניינים להיכנס לתחום מערכות המידע? היכנסו עכשיו לקטלוג הקורסים שלנו ובדקו מה הקורס המתאים לכם ביותר.

לעמוד קורס פריוריטי ERP >>

תוכן עניינים

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...