איפה ללמוד בירושלים

תוכן עניינים

מה חשוב לדעת על סצנת ההייטק הירושלמית?

בירושלים מגוון מתחמים ועמקי תעשייה מודרניים שמושכים חברות הייטק ביניהם: הר החוצבים,  כפר הייטק בגבעת רם, הגן הטכנולוגי מלחה, הפארק הביוטכנולוגי ועוד.
Start-Up Nation Central ומכון ירושלים למחקרי מדיניות מדווחים על כך שההייטק הירושלמי מתמחה בעיקר במדעי החיים ובינה מלאכותית ומספר חברות הטכנולוגיה בעיר צמח ב-102% (!) מאז 2012.
בין חברות ההייטק המציעות גם מרכזים בירושלים, ניתן לציין את אינטל וסיסקו,
RAD ועוד. אופציות התעסוקה בירושלים בהייטק מגוונות עבור בוגרי מוסדות לימוד בעיר או מי שמעוניין לעבוד ולחיות בירושלים או גר בסביבתה ומחפש עבודה בהייטק בירושלים.
בעיר פועלות גם עמותות וחברות הזנק וקיים היצע של חללי עבודה משותפת אופנתיים המושכים יזמים והייטקיסטים כמו סביבת חיים מיוחדת. הגישה לעיר נוחה מאוד גם מחוצה לה ולמתחמי ההייטק ניתן להגיע גם בתחבורה ציבורית או לחנות באחד החניונים של ירושלים.

לימודים בירושלים בג’ון ברייס

בין המשרות המוצעות בעיר: אבטחת מידע, QA, תוכניתנים, מעצבים ומגני סייבר.
ג’ון ברייס ירושלים, מכללה בפיקוח משרד הכלכלה, מציעה מגוון קורסים בירושלים במקצועות ההייטק המבוקשים בעיר!
ניתן ליהנות מקונספט של לימודים היברידיים: אתם בוחרים אם ללמוד בכיתות מתקדמות או בכיתות וירטואליות מהבית! לסניף מחלקת השמת בוגרים המפגישה אתכם עם מעסיקים, מכווינה ומסייעת לכם במציאת עבודה.
המכללה באה לקראתכם במימון הלימודים עם אפשרות לפרוס עד 60 תשלומים ללא ריבית ועבור חיילים משוחררים הבשורה המשמחת היא שהקורסים מוכרים לפיקדון!
אם אינכם בטוחים מהו הכיוון המקצועי הנכון עבורכם, תוכלו ליהנות מייעוץ לימודים ללא עלות ואפילו לגשת דרך ג’ון ברייס ירושלים למבחן התאמה של .

מהם הקורסים הבולטים שמוצעים לכם במכללת ג’ון ברייס ירושלים?

מומחה תמיכה טכנית

הסביבה הארגונית העכשווית מבוססת על מערכות מחשוב מורכבות ומומחה תמיכה טכנית בסביבה ארגונית (help desk) הוא זה שמספק את התמיכה הנדרשת לארגון. בין היתר, פותח הרשאות, מטפל בבעיות חומרה, מבצע השתלטות מרחוק ופותר תקלות רשת, בעל ידע בפתרון תקלות בסביבת Microsoft ועוד. הקורס בג’ון ברייס ירושלים מתעדכן בהתאם לטכנולוגיה ומעניק את הכלים החשובים להכרת החומרה, מערכות ההפעלה, שירותי ענן ומכין את הבוגרים לשוק העבודה. ניתן לעבוד בתחום בחברות הייטק, פיננסים, בריאות ועוד.

JAVA בדרך להצלחה

שפת JAVA הנפוצה היא המפתח היום למגוון תפקידי תכנות ופיתוח בעולם הטכנולוגי. זוהי שפה שניתן ללמוד ללא ידע קודם ולהשתלב במגוון פרויקטים מעניינים. באמצעות ידיעת השפה ניתן לפתח יישומים רבים ושירותים דיגיטליים, כלי אוטומציה ולהשתלב בפרויקטים שקשורים לניהול מערכות מידע. בקורס JAVA נלמדים כל התכנים שרלבנטיים לשימוש של מתכנתי JAVA ותפקידו במחזור חיי הפיתוח לרבות כתיבת יישומים בצד שרת ובצד לקוח, שילוב טכנולוגיות ב- WEB תוך יצירת מודולי WEB בסביבת Spring,  שדרוג היכולות של דפי HTML לטובת וידוא קלט, שיפור חווית המשתמש ע”י הפיכת הפקדים שבדף לנוחים ואינטואיטיבי ולימוד של טכנולוגיות שונות לשיפור ממשק, ארכיטקטורת תוכנה מודרנית בעידן הביג דאטה ועוד.

מגני הסייבר נכנסים לפעולה

בעידן הנוכחי נוכח התגברות האיומים בזירת הסייבר, ארגונים זקוקים למגני סייבר שלומדים כיצד להתמודד עם אתגרים טכנולוגיים, זיהוי תקיפות, טכניקות לנטרול מתקפות, חקר אירועים והגנה מפני חדירות סייבר, הדלפת נתונים רגישים, אפיון, הטמעה ובקרה.
קורס מגן סייבר משלב לימוד של טכניקות התקפה תוך עבודה תחת רגולציה ממערך הסייבר וידע יישומי לתגובה אפקטיבית בטיפול באירועי סייבר.

לא בודקים לפני שמשחררים

בודקים לימודים בירושלים? שווה לכם לבדוק את האופציה ללימוד בדיקות תוכנה QA. כיום כל מוצר טכנולוגי שיוצא לאוויר העולם עובר מערך בדיקה קפדני ומקיף כאשר בודקי התוכנה הם אלה שאחראים לביצוע הבדיקות. קורס להכשרת בודקי תוכנה מקנה את הידע לשימוש בכלים ידניים וכלי אוטומציה, כמו גם כתיבת תסריטי בדיקה, דיווח על תקלות וסיכומי בדיקות. הקורס מכין לקראת ההסמכה הבינלאומית ISTQB.

מנתחים את המידע

תחום מערכות המידע לא עוצר לרגע ומי שמחפש דרך מעניינת להשתלב בתחום: קורס ניתוח מערכות מידע בסביבות טכנולוגיות מתקדמות יענה על מבוקשו. הקורס מקנה את הידע הנדרש במתודולוגיות ניתוח, אפיון ועיצוב, ארכיטקטורת מידע, לימוד של כלי ה-case וניתוח מערכות מובייל ועוד. כתיבת מסמכי אפיון, ניתוח הצרכים של המשתמש והצרכים העסקיים ועוד.

לעצב את הקריירה

עולם המדיה שינה את כללי המשחק ומעצבים גרפיים היום נדרשים לשלוט בכל הטכנולוגיות הרלבנטיות לעיצוב לעולם הפרסום והמובייל: עיצוב באנרים, אתרי אינטרנט ואפליקציות. קורס עיצוב גרפי יספק לכם יסודות בעיצוב אתרי אינטרנט בשילוב עיצוב לעולם הפרסום והמובייל ויעניק לכם את הכלים הדרושים לעבודה בתחום: עימוד, עריכה, הפקות דפוס, עיצוב ממשקי משתמש, אנימציה, עיצוב למובייל ועוד כולל התנסויות מעשיות ופרויקט סיום.

לימודים מקצה לקצה

ארגונים רבים מחפשים פול סטאק בעלי הכרות עם טכנולוגיות שרת ולקוח. קורס PHP / Full Stack Developers מלמד את הסטודנטים אודות יצירת ממשקים, תכנות, סביבות Back-End ואת כל הטכנולוגיות הרלבנטיות לתפקיד.

מעוניינים להשתלב בניהול רשתות תקשורת?

קורס ניהול רשתות תקשורת ותשתיות ענן – MCSA (בסביבת Microsoft ו- Amazon) הוא אחד הקורסים המבוקשים בג’ון ברייס ירושלים. במהלך הקורס תלמדו על מערכת ההפעלה העדכנית והמאובטחת ביותר עבור שרתי מיקרוסופט, כמו גם לימוד ממוקד בתשתיות ענן Microsoft Azure ו- Amazon AWS. הלימודים כוללים גם לינוקס, VMware ו- Check Point.

חפשו את הקורס שיכין אתכם לשוק העבודה הדינאמי בג’ון ברייס ירושלים.

תוכן עניינים

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...