ביקוש גובר למפתחי מובייל ובודקי תוכנה

ינון שבירו,סמנכ"ל שיווק ושותפים עסקיים בג'ון ברייס הדרכה: "תחום המובייל בהייטק הוא תחום הצמא למומחים. זהו תחום חדש יחסית, בו גם סטארט-אפים וגם חברות ותיקות וגדולות משקיעים משאבים רבים ומחפשים טאלנטים, ולכן קיימת דרישה גדולה לכוח עבודה זמין. גם בתחום ה-QA אנו רואים גידול בדרישה בעקבות הצורך לשפר את איכות המוצר שתעשיית ההייטק מייצרת".

שבירו: "כדי לעמוד בדרישה פתחנו 2 קורסים חדשים במתכונת מזורזת, האחד לפיתוח אפליקציות מובייל והשני לבדיקות. מדובר בקורסים מזורזים האורכים 4 חודשים, של 5 ימי לימודים בשבוע, במהלך שעות הבוקר. בנוסף, אנו מציעים תוכנית מלגות, המעניקה הוזלה משמעותית בעלות הקורסים והתחייבות להשמת בוגרים באמצעות מחלקת 'ג'ון ברייס ג'וב', העומדת לרשות תלמידי המכללה".

תנאי הקדם לקבלה לקורסים אלו הם יכולת בסיסית בעבודה מול מחשב ואנגלית ברמה טובה, ובנוסף עמידה בבחינות כניסה. למעשה, הקורסים מתאימים לחסרי רקע בבדיקות ובפיתוח, ומאפשרים לימוד מקצוע נדרש או הסבה מקצועית עם הזדמנויות תעסוקה רבות.

רן רייכברג, מנהל מרכז ההתמחות Matrix Mobility במטריקס: "תחום המובייל הוא תחום פורץ גבולות. אנו עדים לשינויים מתמידים במערכות ההפעלה, היכולות והאפליקציות הקיימות במכשירים השונים כמו גם בדרישות השוק של משתמשי המובייל, כך שמדובר בתחום שמצריך יצירתיות רבה ורצון ללמוד ולהתפתח. אין ספק, שלאור הצורך של ארגונים רבים להיות בחוד החנית ולהציע שירותים ואפליקציות מובייל, יש גם ביקוש רב למפתחי מובייל".

ורד ליפשיץ, מנהלת הגיוס באלעד מערכות – ספקית שירותי IT , המבקשת לאייש משרות פיתוח בתחום המובייל: "יותר ויותר חברות רואות את היתרון העסקי והשיווקי בהקמה ובפיתוח של אפליקציות מובייל – מה שגורם בתורו לעלייה בביקוש למפתחי מובייל. לאור שביעות הרצון שלנו מבוגרי ג'ון ברייס מכללת הי-טק ומרמת הידע שלהם, פנינו אל המכללה לסיוע בהשמה. יכולתה של אלעד מערכות לקלוט את אותם בוגרים ולהעניק להם סביבת עבודה מגוונת ודינאמית עם אפשרות להתפתחות אישית ומקצועית יוצרת שיתוף פעולה מנצח בינינו לבין ג'ון ברייס".

 

הקליקו כאן למידע אודות קורס פיתוח אפליקציות מובייל – Android >

הקליקו כאן למידע אודות קורס בודקי תוכנה QA >

 

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...