לראשונה בישראל: כנס ITGeekWeek עם למעלה מ- 40 סמינרים מקצועיים בתחומי ה-IT החמים והמתקדמים ביותר

ההתפתחות הטכנולוגית המואצת והמעבר המהיר לעולמות הדיגיטל מחייב חברות וארגונים להיערך עם עמוד שדרה טכנולוגי חדש, שיאפשר להם לעמוד בהצלחה באתגרים הנוכחיים עם מבט לעתיד ולהישאר רלוונטיים מול התחרות הגואה והחדשנות המאתגרת מודלים עסקיים קיימים. מחויבות זו לא נעצרת רק בצד הארגונים ומחייבת גם מומחי IT וטכנולוגיה להכיר ולהעמיק בטכנולוגיות המתקדמות ביותר. זאת כדי להבטיח ניהול קריירה המותאם לצורכי השוק ובמטרה לחשוף ולהציע לארגונים בהם הם מועסקים את הפתרונות המתקדמים ביותר.

לאור שינויים ואתגרים אלה ודרישות מצד התעשייה , תקיים ג’ון ברייס הדרכה לראשונה השנה את ITGeekWeek 2016 – – הכנס המקצועי והמקיף ביותר בארץ לתחומי ה-IT והטכנולוגיות החמים ביותר כיום בתעשייה. הכנס מספק 5 ימים מרוכזים עם למעלה מ-40 סמינרים מקצועיים – תיאורטיים ומעשיים, למומחים בתחומים אלו, שיאפשרו למשתתפים לרכוש כלים מעשיים והבנה מעמיקה יותר של הטכנולוגיות בסביבת עבודתם בארגון תוך חשיפתם לפתרונות, כלים, סביבות והתשתיות העדכניים והטרנדיים ביותר כיום.

לדברי מוטי חדד, מנהל מכללת ג’ון ברייס הדרכה, “כנס ITGeekWeek 2016 הוא הזדמנות ייחודית לרכוש ידע וכלים בתחומים החמים ביותר כיום בתחומי ה-IT והטכנולוגיות, שנדרשים לכל ארגון ולכל מי שעוסק בתחום. את הסמינרים המקצועיים ילוו מרצים ויועצים מובילים מבכירי התעשייה בכל תחום שיחלקו את הידע והניסיון שצברו עם משתתפי הסמינרים. כנס זה מצטרף לכנסים מובילים אחרים שאנו מקדמים בג’ון ברייס הדרכה כדוגמת שבוע אורקל ו- DevGeekWeek על מנת להעניק למומחי ה-IT את כל הדרכים להצליח בתחומם.
הכנס יתקיים בין התאריכים 13-17 במרץ בג’ון ברייס הדרכה בתל אביב.

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...