מכללת ג'ון ברייס הדרכה הוסמכה כמרכז ההדרכה הרשמי והיחידי של SAP בישראל

SAP

 

מכללת ג'ון ברייס הדרכה, זרוע ההדרכה של מטריקס, זכתה בחוזה ההדרכות ותשמש כמרכז ההדרכה המורשה הרשמי והיחיד של SAP בישראל. במסגרת ההסכם תפעיל ג'ון ברייס כ- 100 קורסים והסמכות למגוון פתרונות SAP . על פי הערכות, היקף הפעילות החדשה מוערך במיליוני שקלים בודדים.

ג'ון ברייס תקיים הרצאות והסמכות רבות בכל תחומי הפעילות של SAP, כגון הדרכות תומכות ECC, HANA ו-S/4HANA, הדרכות בינלאומיות בפתרונות הקיימים והחדשים,, תרגולים וסביבות עבודה מקוריים של SAP ועוד. בסיום כל קורס יקבלו התלמידים תעודת סיום מטעם ג'ון ברייס ו-SAP המוכרת בכל העולם. בנוסף, תפעיל ג'ון ברייס את מרכז הבחינות וההסמכה של SAP בישראל.

מוטי חדד, מנהל מכללת ג'ון ברייס: "פתרונות SAP מוטמעים ברוב ענפי המשק הישראלי – מארגונים פרטיים ועד גופים ממשלתיים, בהן משתמשים אלפים, החל ממשתמשי קצה , מיישמים ועד מפתחים ומנהלי בסיסי נתונים. אנו גאים על הבחירה בג'ון ברייס כמרכז ההדרכה הרשמי והבלעדי של SAP בישראל ומודים לצוות החברה על ההחלטה. עבורנו מדובר בפעילות אסטרטגית בעלת פוטנציאל עסקי גדול ואנו נעשה את המירב להעביר קורסים והסמכות ברמה הגבוהה ביותר".

חדד הוסיף: "SAP חיפשה בישראל מכללה בעלת מוניטין חזק בשוק הטכנולוגי, עם מרצים מובילים וניסיון עשיר. זאת הזדמנות גדולה עבורנו ועבור לקוחות SAP בישראל. לג'ון ברייס יש את הידע והניסיון רב השנים להעניק לתלמידיה את מירב הכלים והמידע הנחוץ להם כדי לשפר משמעותית את עבודתם עם הפתרונות המובילים של SAP. אנו נשדרג ונשפר באופן מתמיד את הקורסים לנוחיות התלמידים.

 

אודות ג'ון ברייס הדרכה

חברת ג'ון ברייס הדרכה מקבוצת matrix הינה חברת ההדרכה המובילה בישראל ומהמובילות באירופה בתחום הדרכת המחשוב וטכנולוגיית המידע ובתחום הדרכת מיומנות הניהול, השירות והמכירות. לג'ון ברייס הדרכה 3 מרכזי הדרכה בישראל ומרכזים נוספים באירופה.
למכללה שני קהלי יעד מרכזיים: אנשי מקצוע מנוסים מהתעשייה בכלל ומתעשיית ההי-טק בפרט ותלמידים העושים את צעדיהם הראשונים בעולם ההי-טק במסגרת קורסי הסבה והכשרה ייחודיים המועברים בשעות הבוקר והערב. מדי שנה ג'ון ברייס מכשירה למעלה מ- 10,000 אנשי הי-טק הבוחרים מתוך מגוון של יותר מ-500 קורסים מקצועיים, החל ממסלולי הכשרה להזנקת הקריירה ועד התמחות בטכנולוגיות מתקדמות עבור אנשי מקצוע מנוסים.
כזרוע ההדרכה של matrix ג'ון ברייס מספקת מספר רב של יתרונות וערכים מוספים ללקוחותיה. קבוצת matrix מספקת לפעילות המכללה גב כלכלי חזק ויכולת מתן פתרון שלם מקצה לקצה לארגונים החל מרמת היישום הטכנולוגי והפונקציונאלי ועד לרמת ההדרכה של אנשי המקצוע ומשתמשי הקצה.

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...