לאור הביקוש הרב בשוק העבודה: מכללת ג’ון ברייס הדרכה משיקה קורסים ייעודיים להכשרת מומחים בתחום DevOps

הקורסים שפותחו בהתאם לדרישות תעשיית ה-IT והטכנולוגיה בישראל, מוצעים לקהל הרחב ונועדו לענות על הביקוש ההולך וגובר מצד חברות וארגונים למומחים ואנשי מקצוע בתחום זה וכן לאפשר לבוגרי הקורסים המתעניינים בתפקיד למצוא בהצלחה עבודה בתחום.

 

הקורס הראשון, הנושא את השם Test Automation Engineer לאנשי CI ו- DevOps, הינו בהיקף של 445 שעות אקדמאיות והוא נועד להכשיר את המשתתפים, בעיקר אנשי QA בגישות מסורתיות, לבצע את המעבר לסביבות אוטומטיות מתקדמות וחדשניות יותר. המסלול מתרכז בביצוע בדיקות אוטומטיות בסביבות Java לטובת אפליקציות WEB ומובייל. קורס זה כולל לימוד יסודי של שפת Java, הנדרשת כיום בסביבות האוטומטיות וכן לימוד של סביבת הפיתוח למובייל Android. בנוסף בקורס ילמדו ויתנסו המשתתפים גם בכלים הפופולריים ביותר בתחום ה- DevOps.

 

הקורס השני הנושא את השם DevOps Engineer, הינו בהיקף 240 שעות אקדמאיות והוא מכשיר את משתתפיו להיות מומחי DevOps בסביבות פיתוח ובדיקות. קורס זה מיועד לבעלי רקע בתכנות ובמהלכו הם ייחשפו וילמדו את מגוון הכלים ושיטות העבודה הנדרשות בעבודת ה-DevOps.

שני הקורסים יכללו פרויקטים מעשיים המדמים אופן עבודה אמיתי בחברות וארגונים וסביבות פיתוח חדשניות (כגון: JENKINS, DOCKER, JIRA) לדברי מוטי חדד, מנהל מכללת ג’ון ברייס “חברות וארגונים נדרשים כיום לעדכן פתרונות ומוצרי תוכנה על בסיס קבוע ואינטנסיבי על מנת לענות על דרישות המשתמשים ולהבטיח חווית לקוח איכותית ומתקדמת ללקוחותיהם. תופעה זו מתרחשת בעקבות תחרות בשוק, טכנולוגיות ופיתוחים חדשים ואופי הלקוחות האינטרנטיים. הדרך להשיג זאת היא באמצעות ניהול פרויקטי תוכנה במתודולוגיות Agile – עם גמישות ומהירות תגובה גבוהה במיוחד ויעילות מקסימאלית החפה מטעויות. כדי להצליח בכך חברות וארגונים נדרשים להפוך את התהליכים בין סביבות הפיתוח למסירת והפעלת המוצרים והפתרונות, לאוטומטיים ככל שניתן ושיטה זו מכונה DevOps” חדד מוסיף כי “אנשי ה- DevOps זוכים לביקוש גבוה במיוחד בשוק העבודה ובהתאם גם לשכר מתגמל ביותר. הקורסים החדשים שאנו משיקים יאפשרו למסיימים אותם להשתלב בהצלחה בתפקידים אלו”.

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...