עמוד הביתחדשות ג'ון ברייססקר "המבחן של המדינה" קובע: מכללת ג'ון ברייס הדרכה היא בית הספר הטוב והמקצועי ביותר ללימודי מחשבים זו השנה השביעית ברציפות!

סקר "המבחן של המדינה" קובע: מכללת ג'ון ברייס הדרכה היא בית הספר הטוב והמקצועי ביותר ללימודי מחשבים זו השנה השביעית ברציפות!

הסקר, שנערך על-ידי מכון גיאוקרטוגרפיה ומכון המחקר פאנלס עבור "המבחן של המדינה", הקיף 500 משיבים במדגם מייצג ומצא כי מבין ששת מוסדות הלימוד שנבחנו, ג'ון ברייס הדרכה הוא בית הספר הטוב והמקצועי ביותר וזאת בפער סטטיסטי ניכר.

תוצאות סקר המבחן של המדינה מצטרפות לתוצאות סקר STKI שפורסם לאחרונה, לפיו נקבע כי ג'ון ברייס הדרכה, חטיבת ההדרכה וההטמעה של מטריקס, הינה המכללה הגדולה והמובילה בתחום ההדרכה וההטמעה בישראל.

מכללת ג'ון ברייס הדרכה היא מרכז ההדרכה המוביל והגדול בישראל בתחום הדרכת המחשוב וטכנולוגיות המידע. מדי שנה, ג'ון ברייס הדרכה מכשירה למעלה מ-10,000 אנשי מקצוע בתחומי ההייטק והמחשבים הייטק במגוון רחב של קורסים ומסלולי הכשרה, החל ממסלולי הכשרה לחסרי ניסיון ועד להתמחות בטכנולוגיות מתקדמות עבור אנשי-מקצוע מנוסים. זאת במגוון רחב של תחומי ה-IT, הייטק, הנדסה, פיתוח תוכנה וחומרה, תקשורת, אבטחת-מידע, רשתות, UNIX, LINUX, אינטרנט, גרפיקה, שיווק באינטרנט ועוד.

מוטי חדד, מנהל ג'ון ברייס הדרכה, מציין כי, "הבחירה בג'ון ברייס כבית הספר הטוב והמקצועי ביותר ללימודי מחשבים, היא הוכחה נוספת למחויבות העמוקה שלנו כלפי התלמידים, ההתמקדות שלנו באיכות הקורסים המועברים והרלוונטיות שלהם לשוק העבודה. ג'ון ברייס הדרכה מציעה מגוון רחב של קורסים המועברים על-ידי סגל מרצים מהשורה הראשונה בתחומי-המחשבים ומציעה תשתיות הדרכה מתקדמות, מעבדות מחשבים חדשניות וחומרי-לימוד שנבחרים בקפידה".

חדד מוסיף כי, "השגרירים הטובים ביותר להצלחה שלנו, הם בוגרי הקורסים שלנו שמדי שנה משתלבים בהצלחה בשוק העבודה במגוון רחב של תפקידים וחברות. זאת בין היתר בסיוע של מחלקת השמת הבוגרים שלנו, שנמצאת בקשר שוטף עם חברות וארגונים ומקשרת ללא תשלום וללא גביית דמי השמה, בין הבוגרים לבין החברות המחפשות עובדים. ג'ון ברייס הדרכה תמשיך להשקיע גם בשנים הבאות את מירב המשאבים על-מנת להמשיך ולהוביל את הקניית הידע בתחומי המחשב ולספק לבוגרינו את הנתיב המהיר והבטוח ביותר להשתלבות בשוק העבודה, במקצועות מרתקים ומשתלמים בחזית הטכנולוגיה וההייטק".

בואו לגלות איך גם אתם יכולים להשתלב בעולם ההיטק >>

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...