3 כלי וידאו AI שאתם חייבים להכיר

סרטוני וידאו מעבירים את המסר השיווקי בדרך חווייתית ובעידן הרשתות החברתיות פשוט ויעיל במיוחד לקדם סרטונים ודרכם למתג פרסונות, לחזק חברות ולהפיץ מסרים.
אם בעבר העבודה על כל קליפ שעולה לרילס או לטיק טוק וליוטיוב שאבה אנרגיות רבות ודרש משאבים כספיים או אנשי מקצוע מיומנים אם רציתם שהוא יהיה באמת איכותי, הרי שכיום, עם הקפיצה בבינה מלאכותית, פותחו כלי AI ליצירת ופיתוח סרטוני וידאו מרשימים אשר מקצרים תהליכים ומעצימים את הביצועים.

כלי AI מסייעים לערוך וידאו ולחסוך פעולות שהיו בעבר לוקחות פרק זמן ממושך וכעת עם פרומפטים אפשר להפוך חזון למציאות, ליהנות מאוטומציה של החלפת רקעים או שינוי אובייקטים, להסיר רעשים ולהפיק סרטונים שיקצרו מחמאות או יותר נכון – לייקים ושיתופים.

לפניכם סקירה של 3 כלי וידאו AI ששווה להכיר כולל טיפים לעבודה יעילה ותוצאה מוצלחת:

Pictory  מהפוסט לווידאו

אחד הכוכבים המרכזיים בזירת הווידאו הוא Pictory שמציע פיצ'רים מחוללי וידאו המבוסס על בינה מלאכותית. העבודה עם הכלי מתחילה ביצירת טקסט שממנו תרצו שהכלי יצור סרטון בין אם מדובר במאמר מהבלוג או פוסט בפייסבוק ועל ידי הוראות כתובות ניתן יהיה לערוך את הווידאו בקלות רבה. ניתן כמובן גם לכתוב תסריט ולהתבסס עליו והכלי יצור סרטונים מהסקריפטים שתעלו.
הכלי מאפשר גם לצור הדגשות מיוחדות תוך חילוץ דגשים מהקלטות זום, וובינרים ופודקאסטים ולהפוך אותם לסרטוני וידאו מדליקים. הכלי גם מוסיף אוטומטית כתוביות לסרטונים ומאפשר גם להוסיף קול משלכם. תהליך היצירתי פשוט להבנה וידידותי למשתמש.
אפשר להתנסות חינם בתוכנית שמאפשרת ליצור 3 פרויקטים כל אחד עד 10 דקות ואם תאהבו, תוכלו לבחור אחת מבין 3 מסלולים: הסטנדרטי 19 דולר לחודש, פרימיום 39 דולר לחודש וצוות ב-99 דולר לחודש. https://pictory.ai/

הפיכת טקסט לווידאו עם  synthesia

שחקנית מרכזית נוספת בכלי וידאו מסוג AI היא synthesia שמאפשרת להפוך את הטקסטים שלכם לסרטונים תוך מספר דקות כולל קולות AI בעלי צלילים טבעיים ושדרוג הסרטונים באמצעות אווטארים.
ניתן לבחור גם בקריינות, כתוביות אוטומטיות, שכפול הקול, לשמור את ספריית סרטוני הווידאו ואפילו להטמיע את הסרטונים ברשתות ובפלטפורמות מועדפות. התוכנית לשימוש יחידני עולה 30 דולר לחודש.
https://www.synthesia.io/

ריאליסטי ומהיר –  deepbrain

כלי AI אהוב נוסף ליצירת סרטוני וידאו איכותיים במהירות ובקלות הוא deepbrain . הכלי מאפשר ליצור את התוכן באופן אוטומטי פשוט על ידי העלאת קובץ PPT וברגע שמעלים את הקובץ להמרה – נוצר אוטומטית סרטון ומקבלים גישה לסרטון באיכות גבוהה.
אם אין בידיכם קובץ PPT ניתן להשתמש בפריסות ותבניות קיימות וליצור כתוביות אוטומטיות על סמך סקריפט שהזנתם כולל אפשרות לעריכה ידנית, במידה ותרצו.
הכלי נחשב למתקדם במיוחד בשימוש בטכנולוגיית AI ליצירת תוכן וידאו וזכה בפרסים שונים והוא מוכר בעיקר בזכות יצירת אווטארים בינה מלאכותית מבוססי אדם, שמעניקים תחושה של אדם אמיתי. התוכנית למתחילים עולה 30 דולר לחודש והמקצועית 225 דולר לחודש. https://www.deepbrain.io/

מעוניינים להפוך את השיווק הדיגיטלי למקצוע? קורס שיווק דיגיטלי המקצועי, העדכני והמקיף ביותר בישראל כולל כלי AI מתקדמים.

 

 

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...