איש מחשבים – לא מילה גסה

תוכן עניינים

בלי תואר אקדמי ולא רק לחנונים

עבודה במחשבים מזוהה עם עבודה דינאמית, מאתגרת ומתגמלת, עיסוק שנקשר בחידושים טכנולוגיים – עבודה מגוונת ממנה ניתן להתגלגל לכיוונים שונים.
איש מחשב הוא לא עוד “חנון” או “פריק” אלא מישהו בעל רקע בתחום מבוקש המאגד עולמות תוכן רחבים ורבים. היום כדי להיות איש מחשבים לא חייבים להיוולד עם עכבר יד או להיות בעל כישורי האקינג והתמכרות למסכים, מספיק שיש את התשוקה לתחום ואת המוטיבציה ללמוד ולעבוד בענף שלא מפסיק להתפתח ולהפתיע.
ניתן להגיע לתחום המחשבים גם באמצעות מסלולי הכשרה קצרים וממוקדים כמו קורס טכנאי מחשבים, קורס בניית אתרים, קורס עיצוב גרפי – לימודי מחשבים ממוקדים שלא מחייבים תואר ארוך וציון פסיכומטרי גבוה במיוחד. הנה מידע חשוב על לימודי מחשבים שמתאימים לכל מי שרוצה להיות אנשי מחשבים מהדור החדש.

טכנאי מחשבים – לא מה שהיה פעם

נקודת זינוק אפקטיבית לעולם המחשוב היא קורס טכנאי מחשבים ורשתות תקשורת. היום יש ביקוש רב לאנשי מחשבים שיכירו מגוון מערכות הפעלה וטווח רחב של חומרה וידעו לפתור תקלות בסביבה הדינאמית של עולם המחשבים העכשווי, שמתעדכן בקצב מהיר. טכנאי מחשבים מתבקשים להכיר את כל החידושים. הקורס מקנה הכרות מעשית עם מערכות הפעלה נפוצות כמו Windows 8.1, Windows Server 2012R2, הכרה עמוקה עם מבנה המחשב, כוננים ומערכות קבצים, מעבדים, לוחות אם, רשתות תקשורת, תמיכה ותחזוקה. היתרון הבולט הוא שלא צריך רקע טכנאי לקורס וניתן לגשת בסיום הקורס לשתי בחינות הדרושות להסמכת Microsoft Certified Solutions Associate (MCSA): Windows 8.1.

בניית אתרים ועיצוב גרפי – מקפצה לעולם האינטרנט

אנחנו חיים בעידן בו לכל עסק יש אתר אינטרנט, כרטיס הביקור העיקרי ויש הרבה מאוד עסקים המבססים את פעילותם העסקית באמצעות אתרי סחר או מנהלים כך תקשורת עם לקוחות ותקשורת פנים ארגונית. קורס בניית אתרים מקנה את המיומנויות הנדרשות לעבודה כבוני אתרים ואף מפתחים בחברות אינטרנט ומדיה. בקורס לומדים לבנות אתרי פלאש ו/או אתרי HTML תוך שימוש בשפות תכנות דוגמת Java Script, DHTML ו- jQuery. בנוסף, לומדים על פיתוח ובניית אפליקציות ויש קורסים משיקים שמשלימים לעיסוקים בתור בוני אתרים כמו קורס עיצוב גרפי, עיצוב אתרים וקורס קידום אתרים למי שמעוניין לשלב בין טכנולוגיה לשיווק ולהציע יחד עם בניית אתר גם את שיווקו במנוע החיפוש של גוגל.

אנשי המחשבים של היום הם לא אנשי המחשבים של פעם. ידע טכני רחב, חשיבה יצירתית, כושר שיווקי ובעיקר – עדכניות מאפשרים להם לעבוד בתעשיית המחשוב והאינטרנט הנחשקות בלי רקע מקדים.

תוכן עניינים

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...