לא מתאים לכם כרגע תואר ראשון? הנה כמה קורסים באווירה צעירה

תוכן עניינים

הבשורות הטובות הן שלא חייבים להתמסר למחויבות גדולה וארוכת טווח כמו לימודי תואר ראשון, אפשר בהחלט לפנות לקורס מקצועי קצר ומעשי המקנה ידע עדכני ומהווה מקפצה ישר לחיק התעשייה. מסוג הקורסים בהם תכירו אנשים חדשים, תרחיבו אופקים ותצאו עם תעודה נחשקת.

 

בואו להגן על הרשת

מגן סייבר הוא בין הקורסים המבוקשים בקרב חיילים משוחררים, כאלה שמחפשים לימודים על חשבון הפיקדון ומקצוע מרתק, מאתגר עם הרבה אקשן. בעידן בו הלוחמה עוברת לזירה המקוונת, חשוב שיהיו לוחמים בעלי הכרות עם הטכניקות המתקדמות בתחום שידעו להתמודד עם פריצות של האקרים מתוחכמים ולהגן על מידע רגיש וסודי. בקורס מגן סייבר לומדים, בין היתר, טכנולוגיית הצפנה ואימות זהות, הגדרת מוצרי הגנה, הקשחת שרתים, פיתוח מיומנות, יכולת לזהות תקיפות ועוד.

 

עצבו את העתיד

אם תמיד היה בכם צד יצירתי ואתם נמשכים לעולם העיצוב, כדאי לשקול קורס עיצוב גרפי שיקנה לכם את הכלים לעבודה בתחום. העיצוב הגרפי הוא חלק בלתי נפרד היום הנראות המותג ולכן חברות רבות מענפים שונים מחפשות מעצבים גרפיים בעלי הכרות עם עולם הדפוס ועולם הדיגיטל. בקורס עיצוב גרפי תוכלו ללמוד את התוכנות המובילות למעצבים גרפיים, קומפוזיציה, חוויית משתמש ועוד.

אוהבים אפליקציות? זה בשבילכם!

קשה לדמיין את החיים שלנו בלי אפליקציות, כבר התרגלנו שיש לנו אפליקציה כמעט לכל שירות אפשרי, מבירור יתרת פיקדון אישי לחיילים משוחררים באפליקציית הבנק דרך אפליקציה שמודדת את הצעדים ועד אפליקציה לביצוע רכישות שונות. התחום במינוף תמידי ואחד המקצועות החמים הוא פיתוח אפליקציות מובייל בסביבת אנדרואיד, הזדמנות לפתח אפליקציות מעניינות לאנדרואיד בסביבת קוד פתוח. בקורס פיתוח אפליקציות תלמדו עקרונות בתכנות, לימוד שפת JAVA, יצירת ועיצוב דפי אינטרנט באמצעות HTML ו-CSS ועוד.

כדאי לכם לבדוק בדיקות תוכנה

דרך מצוינת להשתלב בתעשיית ההייטק הדינאמית היא באמצעות קורס QA בדיקת תוכנה. לפני שמשחררים תוכנה לשוק, יש לבצע בדיקות מקיפות של התוכנה, בדיקות ידניות ובדיקות באמצעות כלים אוטומטיים לאיתור באגים ושיפור מהירות ואיכות התוכנה על פי התחזיות העסקיות. קורס QA יקנה לכם את המיומנויות הנדרשות לתהליכי בדיקה שונים, כולל הכנה לקראת מבחן ההסמכה הבינלאומי ISTQB.

 

עניין והתמקצעות מקצה לקצה

מחפשים קורס הייטק מעניין להשגת מקצוע נדרש? FULL STACK DEVELOPERS הוא מה שחיפשתם. היום חברות רבות מחפשות מפתחים שיש להם ראייה רוחבית והם יודעים לפתח הן לצד לקוח והן לצד שרת. מפתחי פול סטאק מסוגלים לבצע פיתוח לשני הצדדים וכך להעניק מענה מקצה לקצה בדרך יעילה. גם קורס פול סטאק הוא אחד מבין הקורסים שניתן ללמוד על חשבון הפיקדון.

 

אל תחכו, ממשו בהקדם את הפיקדון הצבאי שלכם על קורס שיקנה לכם מקצוע לעתיד והכל באווירה צעירה ודינאמית עם הרבה אקשן בדגש על למידה מעשית כך שתוכלו ליישם בפועל את החומר הנלמד.

תוכן עניינים

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...