הייטק בעיר הבירה ירושלים הפכה גם היא ללב התעשייה

תוכן עניינים

יום ירושלים מהווה את הטיימינג האולטימטיבי להציב את הזרקור על זירת ההייטק הירושלמית. עיר הבירה הפכה כבר מזמן לאבן שואבת לחברות וארגונים, סטארטאפיסטים וחממות ועל פי נתונים, פועלות מעל 650 חברות טכנולוגיה בעיר אשר מעסיקות יותר מ-22 אלף עובדים.

החברות הגדולות בעולם עולות לירושלים

ירושלים עלתה על המפה בהקשר של הייטק וסטארטאפ ניישן כאשר נרשם האקזיט הגדול במדינה ומובילאיי נרכשה על ידי אינטל ב-15 מיליארד, אבל זה רק סיפור הצלחה אחד מבין רבים.
עיריית ירושלים זיהתה את הפוטנציאל הרב וממריצה יזמות בדרכים שונות מאזורים ייעודיים להייטק דרך פיתוח תשתיות ועד מענקים.
בעיר פועלים מספר מרכזי פיתוח מרשימים ושוקקי חיים כמו הר החוצבים, הגן הטכנולוגי מלחה, הפארק הביוטכנולוגי וכפר ההייטק בגבעת רם והיד עוד נטויה. שכונות שונות משתדרגות במגורים ובמתחמי תעסוקה ופיתוח, ביניהן שכונת תלפיות עם מתחמי משרדים ומבני ציבור.
העידוד של העירייה והאוכלוסייה הגדלה הובילו לנוכחות מרשימה של חברות מובילות בירושלים, ביניהן אינטל, סיסקו, מלאנוקס וחברות ממשלתיות שתרות אחר בעלי ידע בתחום הטכנולוגי.
חברות בינלאומיות ומקומיות מקימות מרכזי מחקר ופיתוח בעיר או עתידות לבסס בה כאלה, כמו מיקרוסופט, אפל, רפא”ל.
המועמדים למשרות הייטק, תושבי העיר וסביבתה, נהנים מהיצע רחב של משרות אטרקטיביות רבות בכל התחומים הטכנולוגיים: רשתות, סייבר, בדיקות טכניות, פיתוח תוכנה ועוד.
פרויקט נימבוס המדובר אף הוא הקפיץ את הדרישה לטכנולוגיה מתקדמת ובעיקר לאנשי תשתיות ענן. נימבוס הוא פרויקט ממשלתי, שמטרתו להעניק אספקת שירותי ענן לממשלת ישראל והוביל להקמת אתרי ענן מקומיים בישראל.
בשל הפרויקט הפכה אסטרטגיית מולטי קלאוד – ריבוי עננים למובילה בתחום ודרבנה את הביקוש למקצוענים בתחום ניהול תשתיות תקשורת וענן.

ג’ון ברייס ירושלים – נקודת הזינוק לקריירה טכנולוגית בעיר הבירה

ג’ן ברייס ירושלים הממוקמת במקום אסטרטגי בעיר מציעה מגוון רחב של קורסים במקצועות ההייטק המבוקשים. המכללה כוללת כיתות לימוד מתקדמות ומאפשרת גם פורמט של לימודים במתכונת היברידית והקורסים גם מוכרים לפיקדון לחיילים משוחררים.
תוכלו ליהנות מייעוץ לימודים ללא עלות ומלימודים במוסד לימודים בעל מוניטין ומהכשרות שיאפשרו לכם להשתלב בתפקידי הייטק בחברות הייטק בעיר ובחברות ממשלתיות בהן יש דרישה גבוהה לאנשים בתפקידים טכנולוגיים, כמו למשל, מפתחי JAVA. בג’ון ברייס גם קורס תשתיות ענן להכשרה שתואמת לדרישה שהתגברה בעקבות פרויקט נימבוס.
בג’ון ברייס ירושלים עוד רשימה ארוכה של קורסים והכשרות, שיכינו אתכם היטב לסצנת ההייטק המתעוררת והמתפתחת בעיר ובכלל, ביניהם קורס תכנות בשפת JAVA, קורס מגן סייבר, בדיקות תוכנה QA, ניתוח מערכות מידע, קורס עיצוב גרפי, קורס FULL STACK,  קורס טכנאי מחשבים ורשתות תקשורת ועוד.
ירושלים היא עיר באווירה קוסמופוליטית עם מוסדות לימוד מכל הסוגים, אזורי בילויים, קולינריה. ישנם האבים לחללי עבודה משותפים ליזמים ושפע של אקסלרטורים שמחפשים סטארט אפים חדשניים בישראל, שלל  אלטרנטיבות למגורים. נוח ופשוט לנוע בעיר באמצעות תחבורה ציבורית יעילה, כולל רכבת קלה שחוצה אותה. עוברים לירושלים או חיים בה ומחפשים את המקפצה שלכם להייטק? קבעו פגישת ייעוץ בג’ון ברייס ירושלים וקבלו מבדק התאמה להייטק ללא עלות!

*הנתונים מאתר “כלכליסט” ו”דה מרקר”

רוצים לעשות הסבה להייטק? השאירו פרטים!

תוכן עניינים

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...