לימודי PHP

תוכן עניינים

חינמית, יעילה ופופולארית

נתחיל בהכרות קצרה: PHP היא שפה בקוד פתוח ולכן היא מאפשרת גמישות מקסימלית בתוכנה וכמובן חינמית לשימוש. היא יכולה לרוץ על מגוון פלטפורמות כגון לינוקס, יוניקס, Windows, MacOS ועוד.
בזירת פיתוח ובניית אתרי אינטרנט, שפת
PHP נחשבת לשפה המועדפת כיום לפיתוח אתרי אינטרנט. ההיסטוריה שלה מיצבה אותה כשפת מפתח – היא היתה בין השפות הראשונות בה השתמשו לפיתוח אתרי אינטרנט דינאמיים ויש אתרים שלמים שבנויים אך ורק ב-PHP כמו אתר ויקיפדיה. יש סיבות רבות לכך ש-PHP כה אהודה בבניית אתרי אינטרנט: ראשית, זו שפת קוד פתוח ולכן היא בלתי תלויה בחברה מסוימת ואפשר להתעדכן בקלות בכל החידושים והעדכונים החמים בתחום, להשתמש בה ולשדרג אותה ללא עלות. זו פלטפורמה עצמאית ולכן היא פועלת על רוב הפלטפורמות המבוקשות והשימושיות.
כמו כן, עלות הפיתוח והתחזוקה של האתר פוחתת משמעותית בשימוש ב-
PHP כיוון שהיא שפת פיתוח חינמית. בנוגע לעדכונים של גרסאות ויישומים יש למי לפנות היות וברשת פועלת קהילה גדולה, חזקה ותומכת של מפתחים ב-PHP שמשתפים ידע בתחום.
מעבר  לכך, PHP נחשבת לשפה שקל יחסית ללמוד וליישם וזו הסיבה שמי שמחפש כרטיס כניסה לתעשיית ההייטק בוחר לימוד PHP וכך הוא יכול להתחיל לעבוד בתכנות.
אגב, במבנה שלה היא דומה לשפת C וגם ל-JAVA ואין ספק שהכרות עם שפות אלה מסייעת ללימוד מהיר ואפקטיבי שלה למי שיש בסיס ורקע בשפות אלה.
המהירות היא חלק מהעניין. השימוש בשפת
PHP כשלעצמו פשוט ומקצר תהליכים ומייעל את כתיבת הקוד עבור מתכנת PHP, כי אפשר ליצור עמה פקודות בכמה שורות קוד קצרות.
יעילות ומהירות אלה המצמצמים משמעותית את זמן הפיתוח – אידיאלי לכל פרויקט בו עובדים בלוחות זמנים צפופים.

הדרך לפרויקט מנצח

באמצעות PHP אפשר לבצע גם חישובים מתמטיים מסובכים ולשדרג את יישומי האינטרנט עם מגוון פונקציות וליישם משימות מורכבות דוגמת בניית מערכות בשרתי api מורכבים, או מערכות שמתממשקות עם מערכות סליקה.
השפה גם תומכת בכל שרתי האינטרנט הגדולים ומסוגלת להקטין את עומס העבודה של השרת, היעילות שלה הוכחה על ידי מפתחים לאורך השנים ולכן, הבחירה ב-
PHP היא בחירה מוצלחת, יעילה ואמינה.
בעידן בו יש חשש ממשי מפריצות של האקרים לאתרים ומערכות רגישות, מדובר באחת הדרכים המהימנות לפיתוח אתרי אינטרנט ויישומי אינטרנט והגנתם מפני פריצות ווירוסים.
עוד בין היתרונות הרבים של לימוד
PHP והשימוש בשפה קשור למסדי נתונים ולאינטראקציה של PHP עם מסדי הנתונים, במיוחד בשימוש ב- MySQL, כשהשפה מאפשרת לאחזר מידע ממסד הנתונים וליצור דפים על בסיס מידע ממסדי הנתונים.

מה עושה מתכנת PHP?

מתכנת PHP נדרש הן למשימות פיתוח אך גם למשימות שקשורות בתחזוקה שוטפת כמו פתירת באגים ויכולת יישום והטמעה, הרצת בדיקות וביצוע שינויים בקוד. בין המשימות הנפוצות אפשר לבצע הוספת תכונות חדשות למסדי נתונים, המרת נתונים בפורמטים שונים, בדיקה ותחזוקה של אתרים, יישומים ומאגרי נתונים, הוספת אנימציה ותמונות או יישום של הרחבות.
קורס
PHP יפתח בפניכם אופציות תעסוקתיות בחברות רבות המשתמשות בשפה ומחפשות מחד, מתכנתים ומפתחים ומאידך, תחזוקה שוטפת ושכלול של הקוד. השפה רלבנטית הן לחברות גדולות והן לחברות קטנות. היום מרבים להשתמש בשפה גם בתחום ה- e-Commerce ופיתוח מערכות FRONT END.

PHP כמקפצה ל-FULL STACK

PHP משמשת כיום, בעיקר בפיתוחים קיימים שמתעדכנים, ליישום FULL STACK ועבודה בשיטת Single-page-application השונה מהשיטה המסורתית שהיתה מקובלת כש-PHP היתה בתחילת דרכה. השפה מהווה מקפצה לפיתוח FULLSTACK עדכני בשפת SCIPT מקבילה ושמה JAVA-SCRIPT.
FULL STACK נחשב לתפקיד אטרקטיבי במיוחד היות ולתוכניתנים אלה יש ראייה רחבה והם יכולים לספק פתרונות מקצה לקצה. הכוונה היא לפתח הן לצד שרת והן לצד לקוח תוך הכרות עם מסדי נתונים, שפות שונות כמו PHP וממשקים רבים כך שהוא יוכל לנהל חלק משמעות בפרויקט ובכוחות עצמו. במקביל, יש היום לא מעט ארגונים שצריכים לבצע מעבר מ-PHP ל-JAVASCRIPT וזה מצריך ידע בשתיהן ומכאן גובר הביקוש למתכנתי PHP שיודעים גם JAVASCRIPT.

היכן ללמוד PHP ובאיזו מסגרת?

אם פניכם מועדות להצלחה בתחום ה-PHP, ואתם רוצים להיות php web expert חשוב שתבחרו מוסד מוביל בתחומו המחובר לדרישות ולצרכי התעשייה אשר מציע הכשרה מקיפה ב-PHP בין אם ייעודית או כחלק אינטגרלי מתוכנית הכשרה לפול סטאק. חשוב שהקורס יכלול תכנים כמו PHP Installation and Configuration, Serving HTML Page ו-PHP As AP ויעניק את הכלים החשובים ביותר לשימוש בשפה זו בפרויקטים מסוגים שונים. לרוב נלמד את השפה במסלול FULL STACK  כך שנצא עם תעודה יוקרתית יותר לשוק העבודה.

 

תוכן עניינים

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...